Jump to content
Dogomania

Nie York, nie west a kundelek Tajga da ci dużo miłości!MA DOM!:)


saphira18

Recommended Posts

Tajga ustępuje psiakom potrzebującym pierwszą stronę:) a tak serio czekamy na sterylkę, również jej wpajam żeby była grzeczna w nowym domu i wstydu nie narobiła:D
a odkrycie dzisiejsze Tajga nie wie co to rower albo ma jakieś nieprzyjemne wspomnienia:roll: strasznie boi się, ale przecież nie musi wszystkiego lubić nie?:cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 301
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ej Ania...dziadzio był bardzo miły...i kurcze powiedziałabym "na czasie" sam mnie się spytał czy w schronie kastrują psy, a jak powiedziałam, że nie wszystkie to nawet był oburzony :D...bo kto to widział żeby psów było więcej niż ludzi..no i ciągle gdzieś bezdomne psy biegają a schroniska przepełnione itp...jakby młodsi ludzie też tak myśleli....
No ale fakt tajga nie wyglądała na szczęśliwa kiedy ten potwór na dwóch kółkach (rower) stał i stał a potem przejechał obok^^

a jak tam sprawa sterylki? bo nie spytałam w końcu, wiadomo coś?

Link to comment
Share on other sites

z najnowszych newsów:
Tajga ma być sterylizowana w następnym tygodniu, nie zapeszajmy, trzymajmy tylko kciuki!
dzwoniłam do przyszłego właściciela, poinformowałam go jaka jest sytuacja, oczywiście już mnie zapraszał, nawet mówił że mnie może zawieźć i przywieść (tu chodzi o wizytę):D
mam bardzo dobre wrażenie i domek na pewno będzie dobry.tylko żeby Tajga przeszła bez komplikacji sterylkę i fruu do domu:)
aaa i najważniejsze, żeby psy się polubiły (Tajga i pies rezydent)

Link to comment
Share on other sites

Tajga wygląda zza krzaków i wypatruje kiedy to w końcu do tego domku pójdzie! Ale jest szansa że już w środę zostanie wysterylizowana..a wtedy już tylko droga do nowego domu!!

[img]https://lh4.googleusercontent.com/_Qbj5mfb9LrQ/TbBsKmGRoqI/AAAAAAAAvuk/RwqR83-vuUY/s800/IMG_2161.JPG[/img]

Link to comment
Share on other sites

Z okazji świąt Wielkanocnych razem z Tajgą:bluepaw: życzymy wszystkim:
- wolontariuszom -wytrwałości i dążenia do celu, znajdowaniu wspaniałych domków dla podopiecznych i radości:B-fly:
- futrzakom- przede wszystkim wspaniałych i ciepłych właścicieli:painting:, kochających domków i wiele wiele miłości!:iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

TAJGA już w DOMU! :multi::multi::multi:
Pan przed chwilą dzwonił:) odebrał ją dzisiaj z tego co zrozumiałam:) była na długim spacerze ze swoim kolegą (Oskar- pies rezydent)
Polubili się:loveu: i właśnie bawią się w ogródku:razz:
Pan jeszcze mówił że nie wiadomo co ze szwami ze sterylki... bo w schronisku nie wiedzieli czy ma na zdjęcie iść, czy nie... ale mają dzisiaj dzwonić:)
Zapraszał na wizytę, więc za dwa tygodnie będą zdjęcia i super relacja:p
Pozdrawiam:multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...