Jump to content
Dogomania

Szansa juz po operacji! Po 6 tygodniach w klinice pojechała do swojego domu :)


Tola

Recommended Posts

[quote name='jogolcia@pdx'](...) zmieniam poprzedni na to cudo! (...)[/QUOTE]
Jeszcze chwilkę wstrzymaj się proszę z podmianą, do uzupełnienia jest nazwa kliniki, to miejsce oznaczyłam tak - "na [B]operację [/B]w ([COLOR=sandybrown][B]czekam na nazwę kliniki[/B][/COLOR])".

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='majqa']Jeszcze chwilkę wstrzymaj się proszę z podmianą, do uzupełnienia jest nazwa kliniki, to miejsce oznaczyłam tak - "na [B]operację [/B]w ([COLOR=sandybrown][B]czekam na nazwę kliniki[/B][/COLOR])".[/QUOTE]


Przepraszam że jestem wścibska, czy Ty się kładłaś spać?

Link to comment
Share on other sites

Normalnie mi binokle z nosa spadły po przeczytaniu tego tekstu:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Czytam, czytam i się zachwycam:multi::multi:
Ale ja czegoś na tym wątku nie rozumiem. Czy w tej chwili nie ma osoby odpowiedzialnej za Szansę? Z Twojego Izuś tekstu wynika, że szukamy DT dla niej a przecież operacja ma być 10 stycznia. Te dwie sprawy powinny być dograne przed zabraniem Szansy ze schroniska a jak rozumiem jesteśmy z ręką w nocniku w kwestiach podstawowych. A może ja czegoś nie doczytałam?

Link to comment
Share on other sites

Nie doczytałaś Irenko... :-) Ponieważ z kasą krucho najlepszy byłby BDT, bo płatne miejsce jest już zaklepane u Kasi Przystał w Bielsku - Białej.
Zerknij ciuteńkę strony wstecz. Tym sformułowaniem w tekście - o DT, chciałam asekurować Szansę na przyszłość, gdyby objawił się dobry DT to byłaby to oferta nie w kij dmuchał.
Inna sprawa, że istotnie nie ma osoby, która wzięłaby na siebie pilotowanie sprawy Szansy.

Isadorko, eeee... a może inne pytanie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Nie doczytałaś Irenko... :-) Ponieważ z kasą krucho najlepszy byłby BDT, bo płatne miejsce jest już zaklepane u Kasi Przystał w Bielsku - Białej.
Zerknij ciuteńkę strony wstecz. Tym sformułowaniem w tekście - o DT, chciałam asekurować Szansę na przyszłość, gdyby objawił się dobry DT to byłaby to oferta nie w kij dmuchał.
Inna sprawa, że istotnie nie ma osoby, która wzięłaby na siebie pilotowanie sprawy Szansy.

Isadorko, eeee... a może inne pytanie?[/QUOTE]

No dobra to inne pytanie...
[B]O której się położyłaś spać?[/B]


:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7'](...) [B]O której się położyłaś spać?[/B] (...) [/QUOTE]
O 3ciej, zasnęłam o 5tej, wstałam o 6tej wyprowadzić i podźwigać przy okazji Miśkę. Na troszkę kimnęłam się w ciągu dnia więc spox. Inna inszość, że ból kręgosłupa nie pozwalał mi zasnąć, dopiero jak zadziałała tabl. padłam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Nie doczytałaś Irenko... :-) Ponieważ z kasą krucho najlepszy byłby BDT, bo płatne miejsce jest już zaklepane u Kasi Przystał w Bielsku - Białej.
Zerknij ciuteńkę strony wstecz. Tym sformułowaniem w tekście - o DT, chciałam asekurować Szansę na przyszłość, gdyby objawił się dobry DT to byłaby to oferta nie w kij dmuchał.
Inna sprawa, że istotnie nie ma osoby, która wzięłaby na siebie pilotowanie sprawy Szansy.

[/QUOTE]
No to chociaż tyle, że Kasieńka:loveu: będzie się opiekować Szansą. I coś mi się zdaje;), że nawet mi o tym pisała w jakimś pw, tylko nie skojarzyłam, ze to chodzi o TĄ;) Szansę.
A jak to się stało, że nie ma osoby odpowiedzialnej za psa? Przecież ktoś maleństwo ze schronu wyciągnął z pełną świadomością jej stanu fizycznego i psychicznego. Ten pies nie znajdzie domu w dwa dni i trzeba wszystkie sprawy pilotować, łącznie z operacją, rehabilitacją i finansami. Samo się niestety nic nie zrobi, chyba, że zrobimy teoretyczne założenie, że Szansa sama sobie pogada z profesorkiem, porozsyła pw z prośbą o pomoc i jeszcze klepnie później ogłoszenia. Dla mnie to jest nieodpowiedzialne, aby pies nie miał opiekuna, przecież ktoś umowę w schronie podpisał.

Link to comment
Share on other sites

Strony wstecz sugerowałam pilności, w tym i kontakt (cel opisałam) z profesorem (na okoliczność choćby pozyskania dokumentów do aukcji).
Tola i Zadra, zgodnie z informacją na wątku, w powody nie wnikam ani z nich nie rozliczam, nie podejmą się pilotowania suni. Tak to przynajmniej ja zrozumiałam i jeśli tak jest sunia nie ma osoby odpowiedzialnej za nią.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Strony wstecz sugerowałam pilności, w tym i kontakt (cel opisałam) z profesorem (na okoliczność choćby pozyskania dokumentów do aukcji).
Tola i Zadra, zgodnie z informacją na wątku, w powody nie wnikam ani z nich nie rozliczam, nie podejmą się pilotowania suni. Tak to przynajmniej ja zrozumiałam i jeśli tak jest sunia nie ma osoby odpowiedzialnej za nią.[/QUOTE]
To nie mogą szukać zastępstwa? Przecież to oczywista oczywistość, że każdemu może coś wypaść, ale sunia bez opieki funkcjonować nie może, zwłaszcza, że jest na początku nowej drogi życia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Nie mam pomysłu jak to rozwiązać Irenko. Lasu rąk chętnych nie widzę. :-([/QUOTE]

Fajnie, tylko ja nie oczekuję rozwiązań od Ciebie, bo szczerze przyznam, że nie wyobrażam sobie abyś zapuszczała żurawia;) do Lublina i pilnowała suni. Poczekajmy, aż się dziewczyny pojawią i będą szukać zastępstwa, bo marnie widzę przyszłość Szansy, jeżeli ma się sama sobą zająć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka']No to chociaż tyle, że Kasieńka:loveu: będzie się opiekować Szansą. I coś mi się zdaje;), że nawet mi o tym pisała w jakimś pw, tylko nie skojarzyłam, ze to chodzi o TĄ;) Szansę.
Samo się niestety nic nie zrobi, chyba, że zrobimy teoretyczne założenie, że Szansa sama sobie pogada z profesorkiem, porozsyła pw z prośbą o pomoc i jeszcze klepnie później ogłoszenia. Dla mnie to jest nieodpowiedzialne, aby pies nie miał opiekuna, przecież ktoś umowę w schronie podpisał.[/QUOTE]
Sunia została zabrana na prosbe dogomaniaczek z zamojskiego wątku - w schronie byłam ja, zadra i Piranha.
Na prosbę załozyłam wątek i od razu w PW zaznaczyłam, ze nie będe mogła z przyczyn ode mnie niezaleznych w pełni zając sie prowadzeniem wszystkich spraw związanych z Szansą).
Oczywiscie w miarę mozliwosci, jako załozycielka wątku, będe starała sie pilotować na bieżąco sprawy Suni.
Ale cały czas mam nadzieje, ze ktos dołączy i pomoże, chociaz jak na razie nikt sie nie zadeklarował.

Kontakt z profesorem miała zadra i mam nadzieję, ze wkrótce tu zawita.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']A ja się przypomnę z prośbą o podanie mi pełnej nazwy kliniki, chcę ją wstawić w tekst.[/QUOTE]
Jak w cytacie.
Dodatkowo, czy była któraś z dziewczyn, których nicki podałam na wątku, poproszona o zrobienie allegro?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']A ja się przypomnę z prośbą o podanie mi pełnej nazwy kliniki, chcę ją wstawić w tekst.[/QUOTE]

Wydaje mi sie ze to Katedra i Klinika Chirurgii Zwierząt przy Klinice Weterynaryjnej Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublnie; ul Głęboka 30.
Taka nazwe znalazłam w internecie przy prof.Silmanowiczu
[quote name='majqa']Jak w cytacie.
Dodatkowo, czy była któraś z dziewczyn, których nicki podałam na wątku, poproszona o zrobienie allegro?[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Tekst uzupełniony. Jeśli nie budzi/ nie wzbudzi sprzeciwu wstaw go proszę na 1 stronę, by osoba, która podejmie się zrobienia allegro nie musiała go szukać po wątku.
Jeśli również możesz Tolu, o co bardzo proszę, pościągaj na swój komp w jeden folder wszystkie zdjęcia (powód jak wyżej - podesłanie do allegro).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tola']Umowy w schronie nikt nie podpisał, bo zamojski schron takich nie posiada. Sunia została zabrana na prosbe dogomaniaczek z zamojskiego wątku - w schronie byłam ja, zadra i Piranha.
Na prosbę załozyłam wątek i od razu w PW zaznaczyłam, ze nie będe mogła z przyczyn ode mnie niezaleznych w pełni zając sie prowadzeniem wszystkich spraw związanych z Szansą).
Oczywiscie w miarę mozliwosci będe pilotowała i prosby o pomoc, i prosby o ogloszennia suni i sprawy finansowe.
Ale cały czas mam nadzieje, ze ktos dołączy i pomoże.
Kontakt z profesorem obiecała zadra i mam nadzieję, ze wkrótce tu zawita.[/QUOTE]

Tolu, ale chyba zdajesz sobie sprawę, że gdzie kucharek sześć, tam nie ma co jeść;)
Nie może być zbiorowego orgazmu;) przy wyciąganiu suni ze schronu a w tej chwili nikogo, kto będzie pilotował jej sprawy. Takie rzeczy ustala się przed wyciągnięciem psa ze schronu, bo wiadomo, że pies, sam sobą się nie zajmie.
A w tej chwili mamy taką sytuację na wątku, że nawet nie ma kto odpowiedzieć na post Majqi dotyczący kliniki gdzie ma być operowana Szansa. A przecież to jest mały pikuś w porównaniu z tym, jakie problemy pojawią się później.
Edit; Info już jest. Chociaż to;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka'](...) A w tej chwili mamy taką sytuację na wątku, że nawet nie ma kto odpowiedzieć na post Majqi dotyczący kliniki gdzie ma być operowana Szansa. A przecież to jest mały pikuś w porównaniu z tym, jakie problemy pojawią się później.[/QUOTE]
Uff... nastąpiło rozminięcie się postami. Nazwa już jest, uzupełniłam ją. :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka']Tolu, ale chyba zdajesz sobie sprawę, że gdzie kucharek sześć, tam nie ma co jeść;)
Nie może być zbiorowego orgazmu;) przy wyciąganiu suni ze schronu a w tej chwili nikogo, kto będzie pilotował jej sprawy. Takie rzeczy ustala się przed wyciągnięciem psa ze schronu, bo wiadomo, że pies, sam sobą się nie zajmie.
A w tej chwili mamy taką sytuację na wątku, że nawet nie ma kto odpowiedzieć na post Majqi dotyczący kliniki gdzie ma być operowana Szansa. A przecież to jest mały pikuś w porównaniu z tym, jakie problemy pojawią się później.
Edit; Info już jest. Chociaż to;)[/QUOTE]
Ja to wszystko rozumiem, ale obecna sytuacja rodzinna (umierajacy, samotny mieszkajacy teść i powazne chory TZ) nie pozwala mi w pełni byc aktywną na dogo.
W miarę możliwosci staram się byc i pomóc u psów pod moją opieką.
Ale wiecej na razie nie dam rady. Prxzykro mi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Tekst uzupełniony. Jeśli nie budzi/ nie wzbudzi sprzeciwu wstaw go proszę na 1 stronę, by osoba, która podejmie się zrobienia allegro nie musiała go szukać po wątku.
Jeśli również możesz Tolu, o co bardzo proszę, pościągaj na swój komp w jeden folder wszystkie zdjęcia (powód jak wyżej - podesłanie do allegro).[/QUOTE]
Juz wstawiam. Zdjęcia mam juz w folderze.
Tekst piekny, wzruszający.
Jak zawsze:loveu:
Wierzę, ze przyniesie Szansie miłość i dom.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...