Jump to content
Dogomania

MAŁE CO NIECO O CHARTACH....


Diana14

Recommended Posts

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jakie moje collie?

a myszy to mam w koziarni, niestety moje kozy jeszcze nie są mięsożerne i nie chcą na te myszy polować. a w magazynku zbożowym nie ma już zboża, tylko otręby, bo myszy wszystko wmłóciły.

tak więc nie ma się co smiać.

a do mało łownych kotów to ja mam szczęście. zobaczymy jak teraz będzie z tymi nowymi. Bonifaca, jest ewidentnie domową kotką, jedyne co robi, to wyleguje się na fotelu, kiedy w domu nie ma psów. Natomiast Filomena tylko jęczy i jęczy. Nie mamy już do niej siły. Ona by chyba sobie jeszcze chętnie possała cycka, ale ja mleka nie mogę dostać, a kozy już też przestały dawać. więc kicha.

Link to comment
Share on other sites

Diana :lol: co najmniej dwie osoby mówiło mi, że słyszało o swoich brzojach, że to zabiedzone collie, a ktoś nawet mówił coś o schorowanym bernardynie!!!

;) Limba powinna czuć się wręcz dumna, nigdy nie była "wypasionym borzojem"?? :lol: :lol: 8)

Link to comment
Share on other sites

no tak :lol: !!!wypasionym borzojem to nie była......ale była chartem afgańskim!!!aha i oczywiście Lassie miniaturką też!!!!

Pamiętam taką starą panią(Limba była wtedy w ciąży)która powiedziała:ładny piesek tylko strasznie gruby!!!Powinna schudnąć!!!

No ja oczywiście wybuchnęłam głupim rechotem a ta pani nie wiedziała co ma ze sobą zrobić!!!

A jeszcze inna sytuacja.Limba po urodzeniu szczeniąt miała jeszcze więcej sierści niż zwykle, więc co przyszłam do parku to było:ale on gruba,powinna więcej biegać....słowem blablabla...

Później chodziłam z nią przez jakiś czas do innego parku(który był bliżej).

Limbka 3 miesiące po urodzeniu szczeniąt zaczęła linieć......aż w końcu nic na niej nie zostało.

Znowu zaczęłam chodzić do swojego parku(Limba już spokojnie zostawiała w domu szczeniaki)i co usłyszałam???:

Boże, co jej się stało???Głodzisz ja czy co??.........a inni:no Limba nareszcie schudła.....

A Limba wcale nie schudła a wręcz przytyła......ale ludzie są głupi..............

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...