Jump to content
Dogomania

MAŁE CO NIECO O CHARTACH....


Diana14

Recommended Posts

Witam!!!Ja co prawda charta nie mam ale ciągle marzę, że może kiedyś piękny saluczek lub borzojek zamieszka w moim domu.....

Na razie mam owczarka szkockiego a teraz mamy zamówioną suczkę z Węgier(też collie) więc saluki musi poczekać :lol:

A wy jakie macie charty???Pochwalcie się swoimi pieskami i ich osiągnięciami.......chętnie poczytam :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Z tego co wiem to salukarzy tu nie ma, ale są borzojarze i na pewno zaraz sie odezwą. Ja mam 1 polaka, ale czasami starcza i za trzech :evil: Jest jeszcze młody, nie za bardzo umie sie zachowywać na ringu, nie jest jeszcze w pełni rzowinięty, więc nie mamy sie czym za bardzo chwalić - jak dotąd zdobył tylko złoto na miedzynarodówce we Wrocku.

Link to comment
Share on other sites

no i ja się zgłaszam.

Charty rosyjskie

Łąka - 10 lat

Sama - 5 lat

Liza - 3 lata

Awa - 2 lata

Rosi - 0,5 lata :)

i jedyny własny chłopak Amster - 2 lata

do tego na odchowaniu:

Boy - 0,5 roku

Tania - 0,5 roku

tyle mogę o nich powiedziec tutaj na forum. bo jakbym zaczął pisać, to bym nie skończył pewnie do rana, a strona by się ładowała i ładowała i ładowała.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

zapomniałem dodać info o pozostałym ssącym inwentarzu, a od nie dawna mi się troche powiększyło:

Kot - 1 rok

Filemona - ?? tygodni (ze schroniska)

Bonifaca - ?? miesięcy czy tez lat (też ze schroniska)

to u góry to koty

a te na dole to kozy:

Koza - chyba 1,5 roku

Czarna - też chyba 1,5 roku

i nasze najnowsze nabytki:

Biała - chyba 1,5 roku

Bezimienna - chyba córka Białej więc roczna

Capek - chyba synalek Białej i też chyba roczny, a co gorsza chyba przyszły tatuś kolejnych dzieci Białej.

O myszach nie wspominam, ale też mam. A dla innych ssaków nie prowadzę ksiąg rodowodowych.

Link to comment
Share on other sites

Amster a Filemon to.....?

To teraz przedstawienie moich potworkow.....

Chart jest jeden.......To chart irlandzki wilczarz....pochodzi z hodowli Czarna Ewa i 8grudnia bedzie mial 7m-cy.....Poza tym nasza watpliwa kariera wystawowa rozpocznie sie w Nowej Rudzie w klasie szczeniat.....

Potem sa dwa psy wziete z ulicy.....Kajtek i Julka.....Kajtek ma ok.12-13 lat a Julka 8-8.5.....

Oprocz tego jest nimfa ktorej nie mialo byc i najnowszy nabytek,ktory wczoraj uznal ze nasz dom bedzie milutkim miejscem na nowy domek czyli mlodziutka,bezimienna koteczka... Oprocz tego jest jeszcze cos a'la briard ale "to" niestety nie nalezy do mnie prawnie........

A teraz czekam na Twoja prezentacje :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

U mnie jest tak :

Alex vel PUK - 7,5 roku

Starka vel SURMA - 5,5 roku

Smuga vel MISZKA -5,5 roku

BIEDRONKA- 2,5

BORUTA- 2,5

To wszystko charty polskie

Sa z nami jeszcze

Carry -westik mojej corci (ma 3 mies.)

Gapa- niezidentyfikowany obiekt biegajacy od czasu do czasu po podworku - wiek rowniez niezidentyfikowany cos okolo 100 lat .

Frytka- kotka 2,5 roku

Maurycy - kocur (no moze nie do konca) 5 lat

Zuzia- swinka wietnamska (diabel wcielony)

Oprocz tego wszystkiego kaczki , kury , bazanty, i jez . A takze od czasu do czasu lis , ktory nas odwiedza w wiadomym celu .

Link to comment
Share on other sites

To i ja muszę uzupełnić,bo jeszcze pomyslicie, że mam tylko Matrixa...

Psy:

FERRO - siberian husky 6,5 roku,

MADELIN /Megi/ - siberian husky 4 lata

MIRON - siberian husky 2 lata /dziecko Megi i Ferro z pierwszego i jedynego jak dotąd miotu/

FILIP/Ogórek/ mieszaniec bardzo duży, 12 lat, urodził się w schronisku

YUCCA/Monika/ jamniczka ponad 9 letnia, kupiona przed 9 laty od handlarza szczeniętami

TINA mała suczka mieszaniec 12 lat, przeznaczona do uśpienia, dobrze, że właśnie w tym dniu /10 lat temu/, byliśmy w lecznicy z psem, do domu juz wróciliśmy z dwoma

Kotki:

czarna Sadza około 10 letnia

pręgowana Mała około 7 letnia

oprócz tego kilka kotów dochodzących i 2 psy też dochodzące ale tylko na posiłki /mają swoje domy/.

Link to comment
Share on other sites

no to ja też się pochwalę mini-stadkiem :)

najstarsza jest Zuza (jakieś 12-14 lat, znaleziona, po przejściach :evil: ), mała kundliczka

młodsza (nie na stałe, dochodząca, mojej rodziny) Guapa, podobna do Zuzy, tylko bardziej "parówkowa" ;) ma 3,5 roku.

potem Mała- prawie 2,5 roku :angel:

i Druga czyli Dru - prawie 8 miesięcy :evilbat:

wszystkie razem to "dziewczyny" a szare to Szare :D

są też koty: Szaszłyk i Szpilka

oraz rybki

karab Alfons niestety nas niedawno opuścił :cry:

Link to comment
Share on other sites

O jejku!!!dziękuję za tyle odpowiedzi!!!Wasze pieskisą przepiękne!!!

Wirka-ja w Twoje piękności wierzę i chcę koniecznie zobaczyć na wystawie w Łodzi!!!!!Już wiele razy miałam zamiar iść na ring chertów jako sekretarz ale zawsze wyrzucali mnie tam gdzie najwięcej roboty(np.na goldeny...)bo wiedzieli, że nie spaprzę roboty.No ale jeśli przyjedziecie wszyscy ze swoimi chartami to postaram się być na ich ringu(rzecz jasna ja wypisuję karty ocen..... :lol: ........ale nie myślcie, że oszukuję)

Matrix-o hod.Ypsylon trochę słyszałam( no bo ile może słyszeć o hod.chartów właścicielka collie.....).Trzymam kciuki za pieska i czekam na wiadomości o jego sukcesach!!!

Rotti-chętnie zobaczyłabym Twoje piszczochy w galopie......może kiedyś.... :lol:

Amster-no widzę, że trochę tych piesków masz.......cóż mogę powiedzieć.....zazdroszczę.......

Carragan-śliczne to Twoje cudo :lol: .......moja mama jak zobaczy takiego psa na wystawie to oderwać wzroku nie może, takie piękności :D

Bagi-charty polskie są śliczne....no i w dodatku "Nasze"(bo polska)........a z jakiej hod.jak można wiedzieć???Bo słyszłam np.o hod Cellerimus........oni to mają pieski......

Tilia-czy my się nie znamy z lukrusów???w każdym razie mam teraz pełen zakres informacji o Twoich pociechach.......

Jak chcecie wiedzieć coś o moich pieskach to musicie wejść na Gr.I, psy ras brytyjskich......zresztą napiszę link......

www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=8857

no i to by było na tyl;e......aż mnie ręce bolą od pisania....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...