Jump to content
Dogomania

Dwa kabanosy, królik który myśli że też jest kabanosem i Niunia [']


taxelina

Recommended Posts

[quote name='deer_1987']Patrz juz od razu zauwazylas :diabloti:

Uszaty ktory mysli ze jest psem :diabloti:

I zgadasz sie z tym? :D[/QUOTE]

Widzisz jaka jestem spostrzegawcza:evil_lol:

Zgadzam się w 100%

[quote name='deer_1987']

Jak ktos kiedys mial dwa psy to wie ze to jest najlepsze co moze byc, drugi przyjaciel na dobre i na zle :)[/QUOTE]

Tak, jak miało się dwa..................

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 14.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Mani2000']na 1 stronie pisze ,11 grudnia [B]2012[/B]przegraliśmy walkę o jej życie,,[/QUOTE]
Dziekuje! juz poprawiam..

[quote name='M&S']Widzisz jaka jestem spostrzegawcza:evil_lol:

Zgadzam się w 100%

Tak, jak miało się dwa..................[/QUOTE]
Szybka jestes:diabloti:

Smieszne sa te jamniki :loveu:

Ja sobie nie wyobrazam miec tylko jednego... Trzymam i za Was kciuki w przyszlosci!

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE=makot'a;18247555]Widzę, że tu się podjęły jakieś ważne decyzje :)
Gratuluję w takim razie, cieszę się, że dochodzicie do siebie :)[/QUOTE]
Dziekuje! Na szczescie od nowego roku zmieniaja sie przepisy dot wjazdu psow, nie trzeba czekac 120 dni po szczepionce na wscieklizne, badac przeciwcial i dopiero wtedy psiak wjezdza. Za to trzeba odczekac 21 dni po szczepionce i mozna wjezdzac :multi: Milka musi miec gotowe badania, byc po sterylizacji i po szczepieniach na wirusowki dlatego musimy na nia poczekac, ale mam nadzieje ze to szybko zleci... Jak tylko beda extra pieniadze to i Sherry dostanie paszport.


To byl odpowiedni moment i czas, Milka potrzebowala DS a my jej potrzebujemy, to juz nie jest do konca ta sama Sherry co przed 11/12. Do tego od roku Sherry w sumie miala tylko sporadyczny kontakt z psem sasiadki, takim psem z ktorym moglaby szalec i sie bawic :( a ona w koncu jeszcze nie jest taka stara by ja tego pozbawiac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta_Ares']ale fajna ta Milka :loveu: :loveu: :loveu:
ładne imię jej wybraliście :)[/QUOTE]
Imie wybral DT
"[B]Milka pasuje. Bo a) będzie miała śliczny, mleczno-czekoladowy kolor sierści i b) jest słodka jak czekoladka:loveu:[/B]"

[quote name='Buszki']Suuuper wieści :multi:!!!
To kiedy Milka do Was dołączy ?
I masz już jakieś Jej zdjęcia ?[/QUOTE]
Kilkanascie zdjec jest na jej watku [url]http://www.dogomania.pl/threads/218898-gt-gt-gt-Jamniczka-w-typie-corgi-ONDRA-z-Kotlisk-Ju%C5%BC-w-nowym-Domu-Tymczasowym-teraz-DS[/url] a juz w swieta DT obiecal nowe zdjecia i filmiki :loveu: Plyne po nia 20.01 w nocy i potem z nia 21.01 wracam, cala podroz to bedzie dla mnie ponad 24h po za domem :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cienka']I znowu w galerii zagości mnóstwo zdjęć i znowu nie będę w stanie nadążać za wątkiem ;P[/QUOTE]
Czekaj spokojnie, teraz to ja tak duzo zdjec nie mam :diabloti:

[quote name='Chiquita&DeeDee']Gratuluję Marta...;)[/QUOTE]
Dziekuje! :loveu:

[B]Wlasnie potwierdzilam nasza rezerwacje na prom! :multi::loveu: wyjezdzam z domu ok 19 a wracam ok 21 nastepnego dnia, [/B][B]ponad 24h bede w drodze :diabloti:
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Kurka, nie doczytałam, Wy już się zdecydowaliście na bidę i nawet wiecie na którą :multi:
Jak zobaczyłąm, że piszesz o tym, że chcesz przygarnąć psiaka, to od razu napisałam komentarz i dalej nie czytałam. Ale super :multi::multi:
Co do 2 psów, to ja nigdy nie miałam, ale w planach jest drugi i będzie jak najszybciej będę mogła go mieć :)
Milkaaa :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='A&L']Kurka, nie doczytałam, Wy już się zdecydowaliście na bidę i nawet wiecie na którą :multi:
Jak zobaczyłąm, że piszesz o tym, że chcesz przygarnąć psiaka, to od razu napisałam komentarz i dalej nie czytałam. Ale super :multi::multi:
Co do 2 psów, to ja nigdy nie miałam, ale w planach jest drugi i będzie jak najszybciej będę mogła go mieć :)
Milkaaa :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]
My sie zdecydowalismy pare dni wczesniej ale trzeba bylo dograc szczegoly, zaplanowac terminy szczepien, sterylizacji i innych badan i jak juz znana byla data kiedy moge jechac to w porozumieniu z Isadora i DT uznalismy ze czas to oglosic. M.in. zeby inni ludzie nie musieli siedziec i oglaszac suni ktora juz ma zarezerowany DS a zamiast tego pomoc innym :) Teraz tylko trzeba poczekac na sunie :loveu: dzisiaj mamy 21 ale grudzien nie styczen :diabloti: i tak dobrze bo przed 1/01/2012 musialabym czekac 120 dni po szczepionce na wscieklizne, badac poziom przeciwcial i jakby nie byl odpowiedni to znow szczepic i znow 120 dni... :roll:

Czytalam i zycze powodzenia w namawianiu rodziny :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']Imie wybral DT
"[B]Milka pasuje. Bo a) będzie miała śliczny, mleczno-czekoladowy kolor sierści i b) jest słodka jak czekoladka:loveu:[/B]"

Kilkanascie zdjec jest na jej watku [url]http://www.dogomania.pl/threads/218898-gt-gt-gt-Jamniczka-w-typie-corgi-ONDRA-z-Kotlisk-Ju%C5%BC-w-nowym-Domu-Tymczasowym-teraz-DS[/url] a juz w swieta DT obiecal nowe zdjecia i filmiki :loveu: Plyne po nia 20.01 w nocy i potem z nia 21.01 wracam, cala podroz to bedzie dla mnie ponad 24h po za domem :diabloti:[/QUOTE]
Hura!!!!
Milka będzie miała u Was jak w niebie:)
Zaraz poczytamsobie watek Milki.

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FredziaFredzia']Przeczytalam tytul, pierwsza strone i... mega! Super ze sie zdecydowaliscie - a Sherry pewnie bedzie miala z kim szalec, latajace uszy razy dwa ;)[/QUOTE]
i caly metr jamniczej milosci :loveu: Milka ma boskie uszy :loveu: Sherry od ponad roku w sumie nie miala sie z kim bawic, nalezy sie to jej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='YxNinaxY']Cieszę się Waszym szczęściem :)[/QUOTE]
Dziekuje! Ja wierze ze i Ty znajdziesz przyjaciela dla siebie! Mocno za to trzymamy kciuki! Sherry znow potrzebuje miec obok drugiego psa :( Jej jest tez ciezko i pusto... Niunia bedzie na zawsze w naszych sercach :loveu: Trudno w to nadal uwierzyc ze "tylko" w sercach...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='YxNinaxY']Ja potrzebuję jeszcze trochę czasu.. Ale najgorzej będzie z mamą.. ona nie chce już wcale psów..
No ale zobaczymy co czas przyniesie, ja na pewno nie wyobrażam sobie życia bez psa na dłuższą metę;)[/QUOTE]
No to trzeba sie najpierw pogodzic ze strata przyjaciela a to jednym zajmuje pare godzin, innym nawet pare lat. Twoja mama go kochala i nie chce znow tego samego przezywac :(

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...