Jump to content
Dogomania

Dwa kabanosy, królik który myśli że też jest kabanosem i Niunia [']


taxelina

Recommended Posts

[quote name='NATKA']Aż miło czytać :lol:[/QUOTE]
Niunia zawsze bedzie w naszych sercach, ale nie mozemy jej przywrocic do zycia :( a Sherry potrzebuje kogos... tak jak my potrzebujemy drugiego psiaka, zupelnie inaczej sie chodzi tylko z jednymn. Na szczescie jest ten jeden ale to i tak inaczej... a Milka potrzebuje swojego DT :loveu: ogladalam i przed nia i po niej teraz zagladam czasem na inne psiaki co potrzebuja domu ale zaden mnie tak nie urzekl :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 14.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

super że zdecydowaliście się uratować kolejną bidulkę :multi: Milka nawet jeszcze nie wie jakie ma szczęście że trafiła właśnie na Was będzie żyła jak w siódmym niebie :loveu: Milka jest cudna,piękna i taka urocza a te jej oczka ale widać że niestety życie jej nie rozpieszczało niestety do tej pory.Bardzo się cieszę że będzie u Was drugi psiak już nie mogę się doczekać :buzi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Molowe']super że zdecydowaliście się uratować kolejną bidulkę :multi: Milka nawet jeszcze nie wie jakie ma szczęście że trafiła właśnie na Was będzie żyła jak w siódmym niebie :loveu: Milka jest cudna,piękna i taka urocza a te jej oczka ale widać że niestety życie jej nie rozpieszczało niestety do tej pory.Bardzo się cieszę że będzie u Was drugi psiak już nie mogę się doczekać :buzi:[/QUOTE]
Witam! :) Mam nadzieje ze jej oczka bez tak szczesliwe jak byly Niuni oczka przez te nasze wspolne lata :loveu: jeszcze troche poczekacie i ja sama musze poczekac... :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Molowe']poczekamy poczekamy a co do szczęścia to wiem że będzie miała u Was raj na ziemi i te smutne oczka szybko znikną a suńka będzie wesoła energiczna i pełna życia :loveu:[/QUOTE]
Dziekuje :loveu: Na pewno postaram sie by jej niczego u nas nie zabraklo, juz tu cala wyprawke szykujemy a jeszcze DT i inne "cioteczki" daly prezenty dla malej :loveu: niedlugo to sie okaze ze ja tirem bede musiala po nia jechac :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Molowe']haha no będzie miała Królewna dużo rzeczy :loveu: a co do kolorków obroży to już pisałam na obróżkowym że jak dla mnie to praktycznie każdy kolor do Milki pasuje różowy,fiolet,czerwony,niebieskie,zielony,pomarańczowy,żółty masz duży wybór :)[/QUOTE]
No wlasnie tak sie zastanawialam bo ona nie jest jednokolorowa z znaczeniami tylko rozny ma ten wlos :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Molowe']no no właśnie dzięki temu dużo kolorów do niej pasuje :)[/QUOTE]
To dobrze :loveu:

[quote name='Korenia']Marta, a w sumie skąd mieliście Niunie? Wiem, tylko że trafiła już do was dorosła. Adoptowana ze Szwecji? Tam znaleziona czy jak?[/QUOTE]
Tak, od znajomej tesciowej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mani2000']Milka u was jak w raju będzie miała..
Bieganie ile wejdzie z Sherry...Dużo,dużo miłości..
P.S
U Ferbusia fotki:)[/QUOTE]
Widzialam juz fotki :loveu:

Milusia najpierw musi sie nauczyc przychodzic na zawolanie, zaraz po tym jak juz nam zaufa :loveu:

[B]Zaraz bedzie nasze wspolne 6 lat :loveu:

[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-wIXtTYKmpLI/TS7ZIms_JgI/AAAAAAAAF1g/j9SrO1QkJeg/s640/02.jpg[/IMG]
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[url]https://lh4.googleusercontent.com/-wIXtTYKmpLI/TS7ZIms_JgI/AAAAAAAAF1g/j9SrO1QkJeg/s640/02.jpg[/url] jaki on jest słodki ! :loveu: już 6 lat ? :D no to z okazji rocznicy życzymy przynajmniej kolejnych 6 lat razem,wiele radości,zabawy zdrówka dla Peppara i żeby szybko polubił nową lokatorkę :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chiquita&DeeDee']Zdjęcia cudne:loveu:
Miłego dzionka Martuś:buzi:[/QUOTE]
[quote name='A&L']Hejka z rana :)
Buziaki dla Pańci i stadka :loveu:[/QUOTE]
[quote name='M&S']Cześć królisiu i jamnisiu:):)
Miłego dnia.[/QUOTE]
Czesc dziewczyny!!

[quote name='Molowe'][url]https://lh4.googleusercontent.com/-wIXtTYKmpLI/TS7ZIms_JgI/AAAAAAAAF1g/j9SrO1QkJeg/s640/02.jpg[/url] jaki on jest słodki ! :loveu: już 6 lat ? :D no to z okazji rocznicy życzymy przynajmniej kolejnych 6 lat razem,wiele radości,zabawy zdrówka dla Peppara i żeby szybko polubił nową lokatorkę :loveu:[/QUOTE]
Czekaj czekaj to dopiero 1 stycznia bedzie rocznica w moje urodziny :loveu:

Link to comment
Share on other sites

a ja Wam przyszłam już złożyć życzenia ! :loveu:


[B]Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku ! Samych radosnych chwil :loveu: i czego sobie tam życzycie ![/B] :loveu::loveu::loveu::loveu:

niestety w składaniu życzeń dobra nie jestem :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pusiakowa']O, jak miło :)[/QUOTE]
Prawda? :diabloti:

[quote name='Aleksandra95']a ja Wam przyszłam już złożyć życzenia ! :loveu:
[B]Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku ! Samych radosnych chwil :loveu: i czego sobie tam życzycie ![/B] :loveu::loveu::loveu::loveu:
niestety w składaniu życzeń dobra nie jestem :evil_lol:[/QUOTE]
Dziekujemy! Ja tez nie jestem dobra to zycze Ci powodzenia w Nowym Roku z Dora :)

[quote name='Paulinka10']Jak zobaczyłam tytuł nie zajarzyłam o co chodzi,a tu takie wiadomości:)no to gratuluje i trzymam kciuki;)[/QUOTE]
Bo x2 :razz: dwa przegubowce beda :loveu: Dziekujemy!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...