Jump to content
Dogomania

Bita, głodzona ONka na łańcuchu! Już szczęśliwa w swoim domu :).


milka74

Recommended Posts

  • Replies 679
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Z Lucy niestety bez zmian, jak nie gorzej... Jedyną dobrą informacją do tej pory był apetyt suni a od dwóch dni przestała jeść:shake: Dzisiaj zjadła bo dostała serca wołowe - do tej pory była na suchym więc może jedynie suche już się jej przejadło...?
cholera, masakra! mam nadzieję, że Biały ją z tego wyciągnie
Jutro będzie wet u yumanji i Lucy będzie miała szczepienia p/wirusówkom.

Link to comment
Share on other sites

Toyotko a moim a właściwie Lucy bazarku byłaś, bo chyba się nie meldowałaś :p zapraszam bo fajny :eviltong:, podrzucać też można :diabloti::diabloti::diabloti:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/202490-ONKA-BITA-G%C5%81ODZONA-zbieram-na-godne-psie-%C5%BCycie.Ciuchy-buty-i-CO%C5%9A-do-03.03[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bzdziakwa91']hey! Jestem tutaj nowa i ten watek mnie zainspirowal zeby wejsc na bazarek i przelac pieniadze na konto dla lucy moze to nie jest duza kwota poniewaz jeszcze sie ucze i nie pracuje ale mysle ze zawsze cos ;)[/QUOTE]
Bazarki fajna sprawa, można "po taniości" kupić ciuch a kaska idzie na szczytny cel, witaj wśród zacnego grona Dogomaniaków :lol::lol::lol::klacz::klacz::klacz:

Link to comment
Share on other sites

wlasnie mam ubrania ktore mi leza w szafie kupilam i bylam moze z raz albo dwa takze wole te rzeczy przekazac na moja pasje :) i mam nadzieje ze uda mi sie zrealizowac to co zaplanowalam ale to wtedy tutaj napisze i licze na wasza pomoc ;) nie pisze cot o bo nie chce zapeszyc;d i fajnie byc wsrod was i robic cos dobrego;d

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...