Jump to content
Dogomania

*Pabianice - szczeniaki już w cudownych domach w Poznaniu !!happy and


piechcia15

Recommended Posts

Dnia 7.11 mój TZ jadąc do szkoły zadzwonił do mnie, że środkiem baaardzo ruchliwej ulicy biegają szczeniaki z matką. Nie wiele myśląc pojechałam sprawdzić...

No i faktycznie. [B]4 szczeniaki ok 10tyg. biegały po środku ulicy razem z mamusią.[/B] :crazyeye:Cudem uszły z życiem!! Jeden omal nie został rozjechany. Jakieś wychudzone nie są, ale mega brudne!! Sunia dość chudziutka. Miałam worek kociej karmy, to szybko im wysypałam, aby je zgromadzić w jednym miejscu. Rzuciły się na to jakby nie jadły od zawsze. Jeden pałaszował jakąś...czaszkę :crazyeye::-(
Władowałam je do auta, a suka ich broniła i gryzła mnie po kostkach :cool3:
Zadzwoniłam po SM to powiedzieli że wypisują teraz faktury i czasu nie mają, ale na szczęście mam telefon do naszego hycla. Był już w drodze gdy odnalazłam ich właściciela.

To posesja na przeciwko tego miejsca. Pozostawia wiele do życzenia... Nic dziwnego że uciekły jak płot to rozwalające się u spróchniałe sztachety, połowy siatki nie ma.

Są dwie suczki i co chwila rodzą:( Facet taki nawet do rzeczy i ma serce, ale widać że się nie przelewa. Podwórko to pobojowisko,głocko i warsztat :-( Stoi jakaś szopa która grozi zawaleniem, pełno blach, opon, samochodów. Czyli wszystko co zagraża takim maluchom.

Szczeniaki podobno mają już 3 miesiące. Tą drugą sunię ciemniejszą ktoś im podrzucił. Chciałby je wysterylizować, ale kasy nie ma. Więc dogadałam się z moją "tajną" lecznicą :cool3: i zrobią im zabieg po minimalnych kosztach. Facet powiedział ze zgadza się i ja tego dopilnuję. Problem w tym co zrobić ze szczeniakami:(
Dawali ogłoszenia do gazety i nic. Z tego co pamiętam to jeden beżowy i brązowy to suczki, a pieski to drugi beżowy i czarny. Czyli pół na pół.

Błagam pomóżcie mi znaleźć im domy, bo każdy dzień na tym podwórku to dla nich zagrożenie. To psy podwórkowe. Mają jakiś podobno kojec, ale to raczej stara szopa. Kotów tez mieli już kilka i każdy rozjechany na drodze:( Teraz jest zimno, ciągle pada, one wiecznie przemoczone, rozchorują sie i pozdychają:( :placz:

Tym razem ja je zgarnęłam z ulicy, poprzednio podobno ich córka, a co będzie kiedyś...?aż strach myśleć :placz::placz:

[COLOR=Magenta][B]dnia 21.11 dwa beżowe maluchy pojechały do Poznania do Fundacji Animalia:)[/B][/COLOR]

[U][COLOR=Magenta][B]dnia 24.11 oba maluszki znalzły kochające domki !! życzymy powodzenia i trzymamy kciuki.[/B][/COLOR][/U]

[CENTER][COLOR=Orange][B]Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJĘ FUNDACJI ANIMALIA, ŻE TROSKLIWIE ZAJĘŁA SIE MALUSZKAMI !! [/B]
[/COLOR]
[SIZE=4][COLOR=Magenta][/COLOR][/SIZE]
[LEFT]tel. 609 601 362

mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/LEFT]
[/CENTER]

[IMG]http://img266.imageshack.us/img266/6240/p0711101032.jpg[/IMG]
[IMG]http://img268.imageshack.us/img268/7109/p0711101024.jpg[/IMG] [IMG]http://img602.imageshack.us/img602/346/p0711101036.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 113
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ale one są rządne przygód i jak to szczeniaki często pakują się w tarapaty:( facet poobkładał wszystkie dziury jakimiś dachówkami, ale i tak znajdują dziury. tym bardziej że sa malutkie to prześlizgną sie przez każdą szczelinę:( Codziennie jeżdżę tamtędy do pracy i aż truchleję gdy z daleka widzę "wzgórek" na asfalcie:(

Link to comment
Share on other sites

niestety w naszym chorym kraju tak jest ... psa może mieć każdy ... nie musi nawet dbać o niego bo co mu zrobią ... NIC
wystarczyła sterylka żeby zapobiec temu wszystkiemu ... ale najłatwiej powiedzieć że się nie ma kasy ... na fajki i piwko pewnie ma

szkoda maluszków ... ale DT i DS to teraz prawie jak szóstka w totka

Link to comment
Share on other sites

Nie mam pomysłu na tymczas, ale nie mam serca zostawic maluszków - żeby poginęły. Zaraz mi się Bagira przypomina.
Mogę wziąć je do nas pod opieke Fundacji do hotelu - tylko
1. musze dogadać z właścicielem czy ma miejsce i za ile by wziął ekipę. Wzielibysmy je na garnuszek Fundacji i poszukamy domu, oczywiście prosząc o bazarki i wsparcie
2. nie mam jak po nie przyjechać. Móh TZ będzie w Łodzi, ale dopiero za 3 tygodnie chyba - a to kawał czasu.

Link to comment
Share on other sites

a jakiej fundacji?:) nazwę poproszę, a co:) nie oddam dzieci byle komu :evil_lol:
wiesz nie lubię zwalać na kogoś kłopotu i czuje się odpowiedzialna za wszystkie futrzaki, które gdzieś posyłam, dlatego w miarę możliwości pomożemy. Tylko sprawdź proszę czy tam będzie dobrze maluszkom:( bo nie chciałabym aby trafiły wiesz...jak do schronu:( zimno, brudno i bez człowieka:( różnie to teraz bywa...:-(

Link to comment
Share on other sites

W tym hotelu mieszka teraz nasz Lord.
Jeździmy tam na zmiany - mysle też, że po odrobaczeniu i zaszczepieniu malce szybko znajdą domki.
W końcu do naszej Fundacji trafiła Maskotka i nikt jej u nas nie zjadł.
Kiedyś - z Łodzi - Bagira maleńka.
Teraz Lord, też łódzki psiak - cos mam senstyment do tego miasta, może dlatego że TZ z Pabianic pochodzi.

Zapraszam na stronę Fundacji dla Zwierząt Animalia

[URL="http://www.fdz-animalia.pl"]www.fdz-animalia.pl[/URL]

Ale oczywiście to tylko była propozycja, ja się Broń Boże nie upieram. Nie kolekcjonuję szczeniąt. Chciałam im tylko pomóc.

Link to comment
Share on other sites

W razie co można by było zrobić taki bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/191740-ZAKO%C5%83CZONY-BARDZO-DZI%C4%98KUJEMY-%29-Nadaj-imi%C4%99-ma%C5%82emu-pieskowi-on-Ci%C4%99-potrzebuje[/url]!, [url]http://www.dogomania.pl/threads/191922-Nadaj-imi%C4%99-szczeniakowi-wybierz-sobie-chrze%C5%9Bniaka.-Do-7-wrze%C5%9Bnia[/url].

Jak widać ludzie są chętni do nadawania imion zwierzakom, więc zawsze można by było uzbierać jakieś pieniążki. ;)

Link to comment
Share on other sites

supergago ależ oczywiście, że każda pomoc jest istotna i na wagę złota, moje pytania wynikają tylko z troski o nie. Bo sama pewnie wiesz jakie teraz bywaja afery z dt i hotelami. Osoby po których nawet się człowiek nie spodziewa.... Też myślę że szybko znajda dom.
Czy dowiedziałaś się już czegoś?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...