Jump to content
Dogomania

*Pabianice - szczeniaki już w cudownych domach w Poznaniu !!happy and


piechcia15

Recommended Posts

[quote name='supergoga']Chłopaczek jutro chyba pojedzie do domku. Będzie mieszkał w kamienicy, w Poznaniu, niedaleko Warty, gdzie sporo zielonych miejsc.
Państwo jutro przyjadą go poznać, ja robie wizyte i spotkanie - i jakl wszystko będzie ok - będzie miał domek.
Domek z ogłoszenia - Aneta, chyba od Ciebie, bo nie netowe.

Jak Gin pojedzie do domu - Tama opuści hotel i przyjedzie do nas.[/QUOTE]

a mozliwe - rozwieszalam ogloszenia w centrum!!
trzymam mocno kciuki za maluchy! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 113
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Piechciu to nie natura taka, jesteśmy po rtg. Tama ma pekniętą miednice. Na poprzedniej wizycie nie było mojej wetki - dzisiaj pojechałam do gabinetu, zaraz był rtg.
Ponoć u tak małych i lekkich szczeniąt miednica sama się zrasta i z każdym tygodniem powinno być lepiej.
Mało ruchu - a ona raczej spokojna sunia jest. Odpoweidni dom.
I stało się, Tama ma odpowiednio dom - dwójka spokojnych, kochających zwierzaki ludzi, nieduże mieszkanie - wszystko dla suni gotowe - legowisko nówka piękne, miseczki. Zabawka - sliczny jeżyk.
Jak wychodziłam Tama soała na kolanach swojej Pani.

Zaprosiłam Państwa na dogo - dzisiaj wysle wątek - może sami nam cos napiszą.
Za 3-4 tygodnie powtarzamy rtg. Będzie dobrze! Dobrze,. żeście ją wypatrzyły i zabraliśmy.

Gin także pojechał do domku - Państwo mimo okropnej pogody i braku auta kawał drogi przyjechali po psiaka. Z 7 letną córeczką, która od razu zapałała miłością do Gina. On też wyglądał na rozanielonego, wielku grubaśny brzusio wywalił do góry.
On taki bez kompleksów facecik. Myślę, że będzie miał dobrze.
Czyli dwa psiaki w domach, za ghotel zapłaciłam dzisiaj i teraz zostaje tyl;ko trzymac kciuki aby wszystko się dobrze układało.
Zwłaszcza u drobniutkiej, bardzo delikatnej Tamy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='supergoga']Piechciu to nie natura taka, jesteśmy po rtg. Tama ma pekniętą miednice. Na poprzedniej wizycie nie było mojej wetki - dzisiaj pojechałam do gabinetu, zaraz był rtg.
Ponoć u tak małych i lekkich szczeniąt miednica sama się zrasta i z każdym tygodniem powinno być lepiej.
Mało ruchu - a ona raczej spokojna sunia jest. Odpoweidni dom.
I stało się, Tama ma odpowiednio dom - dwójka spokojnych, kochających zwierzaki ludzi, nieduże mieszkanie - wszystko dla suni gotowe - legowisko nówka piękne, miseczki. Zabawka - sliczny jeżyk.
Jak wychodziłam Tama soała na kolanach swojej Pani.

Zaprosiłam Państwa na dogo - dzisiaj wysle wątek - może sami nam cos napiszą.
Za 3-4 tygodnie powtarzamy rtg. Będzie dobrze! Dobrze,. żeście ją wypatrzyły i zabraliśmy.

Gin także pojechał do domku - Państwo mimo okropnej pogody i braku auta kawał drogi przyjechali po psiaka. Z 7 letną córeczką, która od razu zapałała miłością do Gina. On też wyglądał na rozanielonego, wielku grubaśny brzusio wywalił do góry.
On taki bez kompleksów facecik. Myślę, że będzie miał dobrze.
Czyli dwa psiaki w domach, za ghotel zapłaciłam dzisiaj i teraz zostaje tyl;ko trzymac kciuki aby wszystko się dobrze układało.
Zwłaszcza u drobniutkiej, bardzo delikatnej Tamy.[/QUOTE]

ale super wiadomości !! :-)
oby wiecej takich szybkich happy endów! :-) strasznie sie ciesze!!!

Link to comment
Share on other sites

Wieści z domku - poczytajcie, łza sie kręci, jak trafiła sunia. To najwłaściwszy chyba dla niej domek. Wykuruja malutka i będzie jak nowa.

Chcieliśmy państwu podziękować z całego serca za obdarzenie nas
zaufaniem i możliwość adoptowania TAMY. Będziemy dbać o nią i kochać ....
Po państwa wyjściu położyliśmy ją do łóżeczka , trochę się wierciła
więc daliśmy jej jedzonko , była tak głodna , parę minutek i było po
jedzonku. Miałam dylemat czy jeśli jej dołożymy porcje ona tego nie
zwróci, ten jej braciszek naprawdę ja wygłodził .
Właśnie po jedzonku zaczęła chodzić po pokoju i poznawać teren, trochę
się martwiłam, lepiej ,żeby odpoczywała i leżała. Tama jest taka
delikatna to widać nawet po pyszczku i ma coś w oczach jakaś
nieprzenikniona dobroć.
Będziemy w kontakcie , ciesze się , ze mogliśmy poznać ludzi , którzy
tak kochają zwierzęta i tyle dla nich robią . Postaramy się być obecni
na,, DogomaniI;;
Wierzymy , ze będzie wszystko dobrze, ze nasza sunia będzie zdrowym i
radosnym pieskiem

Piechciu, zmień tytuł proszę!!!

Link to comment
Share on other sites

Mistrzowska robota Gosiu:) wiedziałam, że pójdzie szybko, ale że aż tak...

Szkoda mi malutkiej, bo musiała bardzo cierpieć:( a ten Pacan mówił ze na drugi dzień już ładnie chodziła...!! zabić takiego to mało...Zadzwonię do niego i go ochrzanię.
Dobrze, że mała jest już w troskliwych rękach!! dziękuję z całego serca!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piechcia15']Mistrzowska robota Gosiu:) wiedziałam, że pójdzie szybko, ale że aż tak...

Szkoda mi malutkiej, bo musiała bardzo cierpieć:( a ten Pacan mówił ze na drugi dzień już ładnie chodziła...!! zabić takiego to mało...Zadzwonię do niego i go ochrzanię.
Dobrze, że mała jest już w troskliwych rękach!! dziękuję z całego serca!![/QUOTE]

lepiej go nie ochrzaniaj - tylko zmuś do wysterylizowania suki!!

edit. wykasowalam czarno - humorzasty zart bo mogl byc zle odebrany!!
po prostu się bardzo ciesze z fajnego domku dla malizny!! :-)

Link to comment
Share on other sites

[URL=http://img508.imageshack.us/i/zdjecie0454.jpg/][IMG]http://img508.imageshack.us/img508/5536/zdjecie0454.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://img836.imageshack.us/i/zdjecie0455.jpg/][IMG]http://img836.imageshack.us/img836/7437/zdjecie0455.jpg[/IMG][/URL]

Sunia sporo spi i pozostawia też niemałe koopinki, czyli chyba wreszcie dojada do syta. Byle nie utyła malizna.
Państwo piszą, że niunia troszkę jeszcze nieufna, ale będzie dobrze. Ona jest oszołomiona, w jej maleńkim krótkim życiu tyle się wydarzyło.

Czekamy na Państwa wpis.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...