Jump to content
Dogomania

*Pabianice - szczeniaki już w cudownych domach w Poznaniu !!happy and


piechcia15

Recommended Posts

  • Replies 113
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W kociarni sa takie podzielone ściankami pełnymi boksy z frontu z gęstą siatka, czy kratka, żeby koty i małe psiaki nie wyłaziły.
Jak znajdę zdjęcie to wstawię.
W psiarni - sa podzielone ściankami z prętów zagrody - kojce.
Wszystko wewnątrz. Zwierzaki sa wyprowadzane lub wypuszczane na ogrodzony ogród. I tam moga połazić.


Ale ja się naprawdę nie upieram, mamy psiaków pod dostatkiem - szczeniaków też... poszukajmy im od razu domu - to na pewno lepsze wyjście.

Link to comment
Share on other sites

musimy się spieszyć z jakims lokum dla maluchów, bo dziś rozmawiałam z ich Panem i juz jednego białego pieska auto potrąciło:( leżał biedak przy krawężniku bezwładny:( a facet...zaniósł go na werandę, okrył kocem i.. na drugi dzień doszedł do siebie!! ma jeszcze jakąś rankę na łapie ale goi sie podobno i chodzi już. Same widzicie że to kwestia chwili, teraz są, a chwilę później....

dziś dzwoniła jedna pani chętna na szczeniaka i podałam jej nr do tego Pana. Powiedział też że chciałaby jednak zostawić sobie tego czarnego szczeniaka, bo to piesek jest, a na sterylkę ciemnej suni umówi się, bo dałam mu namiary na lecznicę.

Link to comment
Share on other sites

nie wiem właśnie co robić kurcze z tym transportem:(
hmm ja moge tylko w niedzielę, ale nie mogę dostać się do modliszki aby uzgodnić z nią czy pojedzie ze mną.

Supergago czy hotelik przyjąłby maluchy w niedzielę?czy zamknięty jest? jeśli tak to podaj mi na wszelki wypadek adres gdyby sie udało nam zorganizować wszystko.

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=Blue]KOCHANI pomóżcie mi szukać osoby z Poznania lub okolic, która mogłaby jutro wyjechać nam na przeciw, aby trasa była krótsza??
Fajnie by było się spotkać np. w Koninie lub Kole. bo cała trasa do Poznania i z powrotem to trochę za dużo jak na moje możliwości:(
znacie kogoś takiego??
trzeba je dowieźć do hotelu w Poznaniu.[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

kur... mać. że ja tu wcześniej nie zajrzałam, kompletnie zapomniałam o tym wątku, dopiero jak zmieniłaś tytuł to rzucił mi się w oczy. A moi rodzice 1h temu wyjechali właśnie do poznania! :(

No ale teraz to juz po ptakach. Znalazłaś już kogoś kto może wyjechać?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...