Jump to content
Dogomania

Obroza antyszczekowa


basiaka9

Recommended Posts

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mam 4 letniego psa. przepraszam cie ale wiem ze nauka nic tu nie da juz nie raz probowalam dostaje takze zabawki kosci itp. na nasza nieobecnosc. wiem ze nie da sie ztym nic zrobic bo juz probowalam ze wszystkim - radio telewizor tez. dlatego pytam czy ten antyszczekacz dziala.

Link to comment
Share on other sites

-uznany jest jak przyrzad do znecania sie nad zwierzeciem.W ostatnim liscie jaki otrzymalam od org TASSO powiadamiaja ,ze te metody wychowawcze dla psow tj.Teletakt,Antyszczkacz,Korektor do linki,jest kategorycznie zabronione pod grozba kary.(jest to orzeczenie sadu z dnia 23 lutegotego roku.Najrozsadniejsza metoda wychowawcza jest:MILOSC,CIRPLIWOSC,ktora prowadzi do sukcesu!!!!!!!!!!!!Te metody ,te urzadzenia elektroniczne robia wiecej szkody zwierzciu niz tradycyjne metody -oczywiscie bez uzywania sily,przemocy i zastraszania!

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli wyje bo boi się gdy jest sam to w momencie jak zacznie słyszeć nieprzyjemne dźwięki jakie wydaje antyszczekacz, jego lęk się zwiększy.
Ja osobiście z problemem uporałam się szybko. Radziłabym ci przed kupnem skontaktować się ze szkoleniowcem. On na pewno doradzi ci coś dobrego, zdecyduje czy antyszczekacz jet w tym wypadku dobrym rozwiązaniem i znajdzie na psa sposób.
Szczeniak od małego powinien być przyzwyczjany do zostawania samemu. Niestety wielu właścicieli często popełnia ten błąd, że psiak zawsze z kimś jest i stąd potem biorą się potem problemy gdy zwierzak musi zostać sam.

Link to comment
Share on other sites

gdybyscie byli tak zdesperowani jak ja i odwiedzani codziennie przez straz miejska tez byscie sie zdecydowali. co wy myslicie ze chce tak z wlasnej woli krzywdzic psa.dlatego zbieram argumenty za i przeciw temu urzadzeniu jak jest nadzieja ze pomogl chociaz jedej osbie to go kupie!!!!

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=21291&page=38"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=21291&page=38[/URL]
str. 38


Feromony, przeczytaj moze to sie przyda.
[URL="http://www.geektoys.org/view.php?id=404"]http://www.geektoys.org/view.php?id=404[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Ale my wcale nie uważamy że chceszs krzywdzić psa. Doskonale cię rozumiem. Też wiele razy byłam zrobić wszystko by rozwiązać problem związany z psem. Tylko, że to tyczyło się ucieczek, ale to już inna sprawa. Próbujemy Ci tylko pomóc. Żeby potem nie okazało się, że rozwiązanie problemu było proste i w zasiągu ręki, z

Link to comment
Share on other sites

Zanim sięginiesz po antyszczekach to może skontaktuj się z treserem, albo skorzystaj z kennelu.
Może kenelu się będzie czuł bezpieczniej.
[SIZE=1]mojemu psu zostawiamy właczony telewizor i wyłaczamy domofon, jest cicho do momentu jak ktoś nie zacznie chodzić po klatce, na sąsiadów nie szczeka, ale na "obcych" (no jest jedne babsztyl sąsiadka, która otwarcie mówi, że nienawidzi mojego psa, stara baba zapomniała jak to jest mieć psa....) [/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Cień szansy zawsze jest , z jakiego jesteś miasta?
Może chodiz o jakis strach , lęk, pies po prostu panikuje...
Tu by trzeba sie naprawdę skontaktowac z kimś kto ma doświadczenie z psami.

W wielu przypadkach kennel niwelował problemy z załatwianiem się w domu, demolowaniem, szczekaniem, ale najpierw trzeba psa przyzwyczajać do kennelu, wchodzić tam z nim, karmic go tam.

Link to comment
Share on other sites

no tak oj pies bardzo panikuje jak zostaje sam, teskni- i stad jego wycie jak nas nie ma. nie wiem juz sama. jak zobaczylam tego antyszczekacza na www to pojawil sie dla mnie jakis cien nadziei, a terz ta klatka no nie wiem, popytam a znasz kogos komu pomogla na szczekajacego psa?

Link to comment
Share on other sites

no tak oj pies bardzo panikuje jak zostaje sam, teskni- i stad jego wycie jak nas nie ma. nie wiem juz sama. jak zobaczylam tego antyszczekacza na www to pojawil sie dla mnie jakis cien nadziei a wszyscy to odradzaja, a terz ta klatka no nie wiem, popytam a znasz kogos komu pomogla na szczekajacego psa?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...