Jump to content
Dogomania

Walka o schron - kielce dyminy - organizujemy manifestację - przyłącz się do nas!!!


andzia69

Recommended Posts

  • Replies 565
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja bede z Ostrowca, moge wydrukowac ulotki, myslalam o jakims plakacie albo transparencie! ale jak to zrobic?? jest ktos z O.?
czy macie zgode na manifestacje juz? i dodam, ze bede na jakies 75 proc. bo w piatek bede wiedziec kiedy praktyki mi sie zaczynaja studenckie;) ale mysle ze dopiero za jakies 2 tygodnie;)
w kazdym razie nawet jesli nie udałoby mi sie byc to moge i tak wydrukowac uloty i dostarczyc na weekend
rozumiem ze zbieramy sie na mlodej pod PUK?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ANETTTA']wg mnie szkoda kasy na :shake: wyborcza [B]!!!nie ma tam jakis rabatów !!!!!![/B][/QUOTE]
też mi się tak wydaje, mam w domu Fakty i Mity - artykuł o schronisku zrobili zapewne za free, okładkę dali nawet o Kielcach - normalne gazety tak robią... a oni chcą za artykuł kasy?

adresy e-meilowe, warto napisać o Dyminach do najwyzszych władz państwowych
Pan Prezydent RP:: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
Pan Premier RP:: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

[B]Potter[/B] czekam na informacje w takim razie

Link to comment
Share on other sites

no właśnie chciałam napisać tam coś, ale może Potter przesłałby mi list otwarty do gw i jakoś bym zmieniła i wysłała.
Plus myślę, że warto by było do niektórych pań prezydentowych tj. pani obecnej i pani Jolanty, warto spróbować...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majka2222']też mi się tak wydaje, mam w domu Fakty i Mity - artykuł o schronisku zrobili zapewne za free, okładkę dali nawet o Kielcach - normalne gazety tak robią... a oni chcą za artykuł kasy?
[/EMAIL]
[/QUOTE]

Tylko, że artykuł sponsorowany ma to do siebie, że piszesz w nim co chcesz. Fakty i Mity są bezkompromisową gazetą, inne stosują bardziej poprawne zasady i w żadnej z nich to co przeszło tam, by nie przeszło. Tym bardziej w okresie przedwyborczym ... coś o tym wiem ... każda najbardziej niezależna gazeta jest w jakiś sposób zależna ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='1qaz']no właśnie chciałam napisać tam coś, ale może Potter przesłałby mi list otwarty do gw i jakoś bym zmieniła i wysłała.
Plus myślę, że warto by było do niektórych pań prezydentowych tj. pani obecnej i pani Jolanty, warto spróbować...[/QUOTE]

Kancelaria Premiera już wie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Handzia55']Ja przyjadę, chyba,że ani ręką ani nogą bym ruszyć nie mogła. Pytam jeszcze raz, czy ze Skarżyska ktoś się wybiera???[/QUOTE]
Być może ja, ale nie jestem do końca pewna bo nie wiem czy będę miała urlop na ten dzień. Więc sie nie wychylam z deklaracjami, ale bardzo bym chciała i jeśli się uda to na pewno bedę.

Link to comment
Share on other sites

HASŁA JAK SIE PRZYDADZĄ:
1)[B]Puk mordercy zajdźcie z biurek, dość mordowni-dla was sznurek[/B]
2)[B]Kat jest katem nawet w urzędzie-niech głos wyborców dla Was kara będzie[/B]
3)[B]Kto chce bólu i cierpienia niech do PUK-U śle zawiadomienia[/B]
4)[B]Oto odpowiedź na wyborców pytanie-na mord zwierząt w Dyminach Wasz pieniądz wydany zostanie[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eliza_sk']Tylko, że artykuł sponsorowany ma to do siebie, że piszesz w nim co chcesz. Fakty i Mity są bezkompromisową gazetą, inne stosują bardziej poprawne zasady i w żadnej z nich to co przeszło tam, by nie przeszło. Tym bardziej w okresie przedwyborczym ... coś o tym wiem ... każda najbardziej niezależna gazeta jest w jakiś sposób zależna ...[/QUOTE]


niestety tak właśnie jest. List otwarty, w okrojonej wersji pojawił się w echu dnia: [url]http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20101109/POWIAT0104/338756165[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wavix']Wielka szkoda, że manifestacja odbędzie się w środku tygodnia, ale z drugiej strony pewnie parę osób spoza waszego miasta niewiele by zmieniło... W każdym razie trzymam kciuki![/QUOTE]
No nie wiem czy nie zmieni? Parę osób stąd, parę osób stamtąd i zbierze się armia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...