Jump to content
Dogomania

Puśka pozdrawia ze swojego własnego domu.


Basia1244

Recommended Posts

  • Replies 611
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jeśli znalazłoby się dt, to i tak trzeba zacząć zbierać deklaracje, bo ona będzie musiała być na diecie i na lekach, poza tym będzie musiała mieć badania i jakieś smarowanie na skórę, żeby to wyleczyć, bo teraz nie wygląda ładnie. Ja raczej już nie dam rady podjechać do schroniska przed świętami, ale jeśli jednak wygospodaruję czas, to pstryknę fotki Laluni i z bliska te zmiany skórne. Staram się załatwić jej jakieś dt we Wrocławiu, bo tu jednak i lekarze na miejscu i łatwiej o badania i chyba taniej niż w innych miejscowościach. Ale chyba przed styczniem nic nie wskóram :(.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewanka']Odwiedzam Lalunię ... biedna sunia, a czy ona ma też biegunkę, czy tylko zmiany skórne?

... poślę link ciotkom z Wrocławia.[/QUOTE]

Ewanko ,wroclawskie ciotki juz chyba znaja Lalunie ,bo watek wklejony jest na wroclawski watek informacyjny.
PaniMyszo,wypytaj o nia jak najwiecej...

Link to comment
Share on other sites

wróciłam ze schroniska.
mała jest przeurocza!:) naszczekała na mnie, ale tak zaczepnie, nie agresywnie. ogonek chciał jej sie urwać:) trzeba ja koniecznie zabrać ze schroniska. rozmiawiałam z weterynarzem, alergia nie będzie uciążliwa dla przyszłego właściciela. prawdopodobnie będzie potrzebna specjalistyczna karma, albo gotowane jedzenie. metodą prób i błedów z pewnościa bedzie można dobrac dla niej odpowiednia dietę. suńka potrzebuje kapieli, wyszczotkowania. jesli dobrze zrozumiałam weta, DT lub DS bedzie miał znizki na leczenie jej w schronie;)
pytałam o jej nastawienie do innych psiaków - jest przyjacielska i zgadza się równiez z suczkami.
zrobiłam kilka fotek, wstawie za chwile. mam tez filmik, ale nie wiem jeszcze jak go tu zamieścić.

lalunia nie wyglada na 8 lat - świetnie sie trzyma. jest bardzo kontaktowa i radosna:)

Link to comment
Share on other sites

lalunia:
[IMG]http://img811.imageshack.us/img811/3623/fotka006resize.jpg[/IMG]

[IMG]http://img704.imageshack.us/img704/8359/fotka007resize.jpg[/IMG]

[IMG]http://img227.imageshack.us/img227/948/fotka008resize.jpg[/IMG]

piekna, prawda? :)

ps mała ma ogonek, na zdjeciu go nie widać, bo tak szybko nim merdała :)

Link to comment
Share on other sites

hmmm, może wet ma rację, dziewczyna wygląda bardzo ładnie, ale czytałam, że całe ciałko pokryte ranami :(

... czy to się potwierdziło???

... jeśli tak, to chyba sama kąpiel i wyczesanie nie wystarczy, potrzebne jakieś leczenie, może wziąć zeskrobinę i zbadać, czy na skórze coś dodatkowo się nie paprze.

Link to comment
Share on other sites

To na pewno nie jest od pcheł, to jest pokarmowe (ale mała nie ma biegunek) i pogorszenie (tak jak i u ludzi) wystąpiło na skutek zimna i wilgoci - jeśli Lalunia trafi do ciepłego domu, dostanie karmę dla alergików (to jest mikrus i je niewiele!) lub domowe gotowane zbilansowane jedzenie , to ona będzie cudną sunią! Potrzebna jej kąpiel, czesanie, jakaś kosmetyka na dzień dobry i wypięknieje!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...