Jump to content
Dogomania

Agat i Sonia w domach stałych- trzymamy kciuki!


Ania102

Recommended Posts

[quote name='Becia2222']DZiewczyny zmieniam swoją deklarację na 100 zł miesięcznie. Tak bardzo chciałabym aby udało się obu psiakom.[/QUOTE]

Becia2222, :calus::Rose:. To może lepiej zapisać to na każdego po połowie, żeby była jasność w rozliczeniach? Wczesniej były prowadzone tylko na Sunię.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Becia2222']Chyba gdzieś zginął mój wpis. Piszę więc jeszcze raz. Zmieniam swoją deklarację na 100 zł miesięcznie.[/QUOTE]
Nie zginął Twój post. Jest cały czas:) I jeszcze raz dziękujemy. A Sunia leży spokojnie. Martwi mnie tylko to, że nie sikała w ogóle, mimo podawanej wody:(

Link to comment
Share on other sites

Po wycięciu macicy ma więcej miejsca, to jej nie gna z pęcherzem, zresztą ją boli, więc pewnie dlatego też czeka. Sama po cesarce tak miałam.
Do tego jest w stresie i może boi się. Lori, moja tymczasowiczka, na smyczy nie załatwiła się 3 dni. Wreszcie dałam za wygrana i puściłam ją luzem, bo bałam sie konsekwencji zdrowotnych.

Link to comment
Share on other sites

aagataa8 jeśli ona wysikała się zaraz po zabiegu to paniki nie ma. Trzymam kciuki, żeby udało Ci się załatwić L4:)
Becia2222 zapisuję bardzo dziękujemy.
Jaaga co do kastracji tego psiaka to tu nie da rady, nasz wet wyjechał a i tak nie mamy gdzie go wziąść do soboty...Już z Sunią aagataa kombinuje jak może. Ja do siebie odpada, bo mój staruszek nie jest wykastrowany a na znajomych liczyć nie mogę.
Jaaga nie wiem czy nam się uda...Chciałabym bardzo a najchętniej to bym go do siebie wzięła bo mnie urzekł.
[B]Ciotki prosimy o deklaracje. Na psiaka potrzeba tylko 150 zł- to ogromna szansa.[/B]

Link to comment
Share on other sites

To znaczy,ze pojada dwa psy...? Czy to jeszcze nie jest pewne...?No i zeby tamten biedak nie zniknął.:roll:
Ja kasiorke przesle na pewno w tym tygodniu.Na bazarek tez pewnie by sie coś znalazło...To zawsze łatwiej niz gotowa kasa.:razz:
A sunia na jednym ze zdjęć jest poprostu powalająca.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Zapisuję, ile jeszcze brakuje?[/QUOTE]
Nie wiem dokładnie, bo nie prowadzę rozliczeń, ale ponad 100 zł, a chłopak ma stałej deklaracji 50 zł, czyli jeszcze 100 zł.
Do tego potrzebne są pieniądze na kastrację, bo to jedyny, niezależny ode mnie warunek pobytu dużego samca u mnie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...