Jump to content
Dogomania

Agat i Sonia w domach stałych- trzymamy kciuki!


Ania102

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Blisko Starachowic , koło Bodzentyna powstał nowy hotelik, cena za psa wielkości suni chyba 15 zł.

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/195725-HOTEL-dla-psów-bezdomnych-Stowarzyszenia-Obrona-Zwierząt-woj.-świętokrzyskie[/URL].

Może by sie udało cos zebrac dla niej , taka sympatyczna sunia.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki erka, ja dzwoniłam też do Stąporkowa- tam chyba też niezły hotelik, co prawda nie miałam okazji zobaczyć.
W tym co erka podała chyba za naszą sunię byłoby 14 zł... zobaczymy co wyniknie z działką, jak nic to będziemy żebrać o deklaracje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='erka']Blisko Starachowic , koło Bodzentyna powstał nowy hotelik, cena za psa wielkości suni chyba 15 zł.

[URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/195725-HOTEL-dla-ps%C3%B3w-bezdomnych-Stowarzyszenia-Obrona-Zwierz%C4%85t-woj.-%C5%9Bwi%C4%99tokrzyskie"]http://www.dogomania.pl/threads/195725-HOTEL-dla-psów-bezdomnych-Stowarzyszenia-Obrona-Zwierząt-woj.-świętokrzyskie[/URL][/URL].

Może by sie udało cos zebrac dla niej , taka sympatyczna sunia.[/QUOTE]
Właśnie znalazłam ten wątek. Cały hotelik jak widać jest super, tylko rzeczywiście trzeba by coś zebrać. A z tym ciężko:(

Link to comment
Share on other sites

Deklaruję na początek 100 zł na te kilka dni po sterylce, jak już będą jakieś konkrety, daty i miejsca, piszcie na PW, bo czasem nie ma mnie kilka dni... Co potem, jeszcze nie wiem, mam już deklaracji na prawie stówę miesięcznie, dużo więcej nie wyrobię...
Ale co potem? I co z jej przyjacielem? Zostanie sam?

Link to comment
Share on other sites

[B]Zdrojka [/B]dziękuję bardzo- póki co myślimy ale niewykluczone, że trzeba bedzie szukać hotelu i deklaracji.
To jest okropne ale w starachowicach jest naprawdę ogromna ilość bezdomnych psów. W samych tych rejonach gdzie jest Sunia jest około 5-ciu. Zdaję sobie sprawę, że nie zgarnę wszystkich, oceniam który daje radę na ulicy, który nie. Zawsze istnieje ryzyko stuknięcia przez samochód...
Ta sunia jest pogrążona w takiej apatii, nie chodzi za jedzeniem, raczej biernie czeka na coś i kogoś.
Ostatnio aagataa widziała jak ktoś ją chciał kopnąć i teraz zaczęłą się ukrywać...
Jej kolegę też gdybym mogła zabrałabym z ulicy ale gdzie? On jest taki wszędobylski, łazi po róznych ulicach, wydaje mi się,że jej trzeba pomóc w pierwszej kolejności a jak po drodze pojawi się pomysł na kolegę to znakomicie. Koszty 2 psiaków w hoteliku to ok 900 zł/miesiecznie, dlatego najpierw zajmijmy się Sunią bo jeśli jest w ciąży to stadko się powiększy

Link to comment
Share on other sites

Anuś, ale ja nie pisałam w ten sposób, że kolegę też, na już, że co potem itp, to były takie moje przemyślenia, że biedny będzie :)

Rozumiem, wiem, że trzeba wybierać i to jest najgorsze :shake:

Na razie jestem w stanie wpłacić te 100 zł, jakby co, dajcie znać, jak będzie potrzebne :p

Link to comment
Share on other sites

Weszłam tu przez link z wątku naszej prawie identycznej Soni. Szkoda, że wczesniej nie wiedziałam o suczce, bo jak Sonia pojechała do DS, to oczywiście rozdzwoniły się telefony o nią. Wczoraj jeszcze dzwoniła Pani szukająca psa w typie onka, a ja nie mam. Odesłałam do Erki, ale też chyba o takim nie wie. Szkoda, bo byłby dom dla jej towarzysza.
Proszę na PW telefon do osoby, z którą mogę kontaktować potencjalnych chętnych i która zajęłaby się adopcją. Mam nadzieję, że jeszcze ktoś zadzwoni. Tylko trzeba by ją wczesniej wysterylizować.

Wątek koniecznie przenieście na ogólny, bo na świętokrzyskie nikt nie wchodzi. Specjalistką od znajdowania onkom domów jest Eliza_sk. Spróbujcie poinformować Ją o koledze suczki, może też coś będzie miała.

Link to comment
Share on other sites

[B]Zdrojka [/B]wiem oczywiście co miałaś na myśli i naprawdę dziękuję za zainteresowanie.
Wszystkim Wam dziękuję, że jesteście.
[B]Jaaga[/B] poczekam tylko co z ta działką jeśli nie wypali zgarniam sunię z ulicy i wtedy BŁAGAM bądzcie ze mną.
Tu jest MASAKRA- dzisiaj odkryłam 2 dorosłe suki, jedna w typie bernardyna i ok 10 szczeniaków, dlatego po prostu jestem taka ostrożna bo WSZYSTKIM chce pomóc ale możliwości mam minimalne.
Numer telefonu wstawiam do 1-wszego postu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania102']Z działką ciągle znak zapytania...
Już nie wiem co robić. Może spróbujemy póki co zobaczyć ile deklaracji uzbiera jeśli trzeba będzie hotelować?
Która ciotka wpiszę się na ewentualną stała?[/QUOTE]
Poniewaz psiak wspierany przez moja kolezanke poszedł do domu, to [B]Ewa K[/B]. deklaruje 10 zł stałej dla suni spod tesco. Ja poki co, moglabym wesprzec jakas drobna kwotą jednorazowo.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki bela51 poczekamy do jutra, u nas naprawdę masakra z psami i jeśli da radę darmową działkę załatwić to byłoby super.
To dzisiejsze odkrycie. Same spójrzcie jaką MASAKRĘ mamy w tym mieście.
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/195826-Sunia-w-typie-bernardynki-ze-szczeniakami-na-gołej-ziemi.-Okolice-Starachowic!POMOCY[/URL]

I jak tu nie zwariować

Link to comment
Share on other sites

Jeśli działka nie wypali i bedziecie szukać płatnej opcji DT, to może do nas przyjechać. Koszt 300 zł miesiecznie. Byle nie była taka, jak Sonia, bo jak odchodziła do DS, to ważyła 50 kg :evil_lol:.
Czekam na sznaucerka z Tomaszowa, ale dziś chyba udało mi się przez klienta znaleźć chętnych na niego, więc jak przyjedzie, to praktycznie tylko na kastrację.

Tylko z deklaracjami jest problem. Soni stale brakowało i bazarkami nadganiała to jedna osoba. Niestety, mam kilkoro zasiedziałych tymczasowiczów na swoim utrzymaniu, czyli tylko miejscem i opieką moge pomóc.

Mąż bedzie na wystawie w Kielcach 13.11, wiec jak coś to służy z Kielc transportem.

Link to comment
Share on other sites

No z karmą, a za co miałabym chcieć te pieniądze? Taniej wyszłoby gotowane jedzenie, niestety, nie wyrabiam czasowo, wiec daję tylko suchą karme z puszka lub mięsem na smak. Suka nie goniąca drobiu może mieszkac w budzie luzem i mieć cały ogród dla siebie, polująca w kojcu z 3 spacerami dziennie. Luzem mieszka Oskar, a w kojcu szczeniak Opieniek. Czyli nawet towarzystwo miałaby.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...