Jump to content
Dogomania

Zenuś za TM - dług pozostał...


Klaudus__

Recommended Posts

[quote name='monika083']ok ,w takim razie niech idzie na Tora,Zenek bedzie za wrzesien na minusie.Wlasciwie,jesli wszystko ma isc na Tora to bedzie juz minus za sierpien
Budrysku,sory,ale dosyc rzadko udzielasz sie i tu i na watku tora,wiem ,ze nie masz czasu,nie sadzilam,ze trzeba Cie o wszystkim informowac, obiecuje,ze jesli Zenek bedzie znow jakies 300zl za caly miesiac do tylu to pierwsza sie o tym dowiesz,
Podaj mi konto i ile za te krople to Ci przeleje.

W takim razie przekazalam wszystko po Retrusiu na Tora i Zenek jest 55 zl na minusie, powiedzmy,ze u mnie,bo zaplacilam calosc za sierpien.[/QUOTE]


Monika nie musisz mnie informować czy Zenek ma dług czy nie, nie jest moim podopiecznym, a swoją deklarację na Zenusia wpłacam na bieżąco i trzymam za Niego kciuki

55 zł z pieniazkow po Retrusiu przekaż na uregulowanie sierpnia na Zenusia a resztę proszę przekazać na konto Toro, konto lecznicy i koszt za krople podam na pw

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='LILUtosi']Spisałam jeszcze raz wszystko.
Piromanka ze swojego konta opłaciła do marca
Później były wpłaty:
20.06. od Małgorzaty P. - 20zł
06.07. Monika - 170zł
31.07. Kundelkowa - 50zł
03.08. Talcott - 120zł
08.08. Monika 310zł
16.08. Ewa Krakow - 20zł
23.08. Monika 200zł

Razem 890 zł

Jeszcze jakies 51 zł mam z bazarku dla Zenka. No i czy ja nie robiłam sama bazarku też na Zenka? - Sprawdzam

35 zł z tego bazarku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228066-Bazar-na-zadłużonych-podopiecznych-buty-i-nie-tylko-do-17-06-Do-godz-21?p=19211732#post19211732[/URL]

Czyli 890zł + 51zł + 35zł = 976 zł + dzisiajsza wpłata 310zł = 1286 zł

Kwiecień 300zł
Maj 310zł
Czerwiec 300
Lipiec 310
Sierpień 310
Razem 1530 zł - 1286zł = 244 długu

Róznica 2 zł niewiem skąd - ech[/QUOTE]


51 zł było z mojego bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228452-Ciuszkowy-Bazarek-dla-Gucia-%C5%BBabci-i-Reksia-i-Zenka-do-30-06-g20-00[/URL]

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny (i ewent.chłopaki)
smutny wątek potrzebna pilna pomoc:
SPARALIŻOWANY SZCZENIAK pilnie szuka domu!!! Inaczej zostanie UŚPIONY!!
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/232395-SPARALI%C5%BBOWANY-SZCZENIAK-pilnie-szuka-domu%21%21%21-Inaczej-zostanie-U%C5%9APIONY"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...e-U%C5%9APIONY[/URL]!!

możecie zajrzeć i chociaż podrzucic?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudus__'][I]Postaram się to ogarnąć przez weekend i wysłać foty.
Dziękuje Lara.[/I][/QUOTE]

ja zrobie bazarek za jakis tydzien- dwa, jak siostra bedzie jechac do polski, przeprowadzamy sie ,wiec nazbieralo i nazbiera sie jeszcze troche fantow,

Trzeba koniecznie doblagac o dekaracje...niedlugo musimy placic za wrzesien,a na koncie niewiele...

edit: mamy 60 zl .....

Edited by monika083
Link to comment
Share on other sites

[quote name='LILUtosi']Właśnie, pies bezpieczny tłumów brak. Może mały Spam po watkach z tytułem: "Właścicielka hotelu pochowała żywcem Zenka bo nie miał kto płacić" i zaraz się zlecą cioteczki ;-)[/QUOTE]
o matko, serwery by przeciążyło przez tłumy jakie by się zleciały; ale po prawdzie coś trzeba zadziałać;

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LILUtosi']Właśnie, pies bezpieczny tłumów brak. Może mały Spam po watkach z tytułem: "Właścicielka hotelu pochowała żywcem Zenka bo nie miał kto płacić" i zaraz się zlecą cioteczki ;-)[/QUOTE][I]To wspaniały pomysł - zaraz by ze 100 stron więcej było... :evil_lol:[/I]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...