Jump to content
Dogomania

Zenuś za TM - dług pozostał...


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Iljova']Cześć Zenusiu wieczorkiem :-)
Bruno zdrowiej szybko ..... Ślę pozytywną energię aby wyzdrowiał.[/QUOTE]

dziekuje,wyzdrowieje, tylko cierpi, bo mial zapalenie gruczolow przyodbytowych,wetka musiala naciac ropien, i taki bidul obolaly, do tego ma na dolnej powiece taka kurzajke,i zaczelo dosyc szybko rosnac i trzeba przy pelnej narkozie usunac...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Ja chyba bede mogla zrobic bazarek na Zenka ale dopiero za 2 tyg, bo teraz pisze prace dyplomowa, i nie mam tyle czasu[/QUOTE]

o to fajnie, obysmy tylko dali rade placic na biezaco za hotel ,a na dlug wlasnie jakies bazarki.. u Piromanki cos chyba jeszcze jest na koncie?

Link to comment
Share on other sites

Lilu ,pieniazki dolecialy do Cebie?
Jak zenusiowe zdrowko? Ja biegam z moim Brunem co trzy dni na kontrole z zapaleniem tych gruczolow ..pal licho , ze wydalam juz tyle, ze mozna byloby oplacic dwa miesiace zenusiowego hotelu..ale stres i ja mam i pies i zapalenie nie schodzi , jest na antybiotyku..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iljova']Kurcze to czemu to tyle trwa pies którego przygarnęła moja córka też miał ale po lekach była poprawa i nie trwało aż tak długo całkowite wyleczenie... Mam nadzieję że szybko będzie zdrowy
Zenusiu a Ty .... dalej bez domku :([/QUOTE]

bruno mial tam dwa ropienie,ktore trzeba bylo naciac, jeden ladnie sie zagoil,a drugi papra,teraz dostal antybiotyk w tabletkach i w srode znow do weta..
na szczescie sam pies wesoly ,wariuje jak zawsze,

nazbieralam fantow na bazarek, chce czesc przekaze na pszczynska Rumbe a czesc na dlug Zenia,jeszcze sie pewnie ozbiera,bo jestesmy w trakcie remontu domu i przeprowadzki,do miesiaca bede we wrocku, moge zostawic u mamy te rzeczy do odbioru,sama nie dam rady z bazarkiem


Iljowa,u nas zaczelo sie w zeszly piatek, to troche ponad tydzien,ale co dwa ,trzy dni na kontrole,i za kazdym razem 40 €. ....

Link to comment
Share on other sites

cioteczki, reklamujcie moj bazar, bo tylko do czwartku, w piatek juz zabieram fanty do wrocka.
Iljova, Bruno ok, tz mi wydaje sie, ze juz zagojone wsystko,ale juztro mamy isc na kontrole,i boje sie, ze znow mu bedzie tam plukac i znow rozbabra...nie wiem co robic, jeszcze antybiotyk na trzy dni mamy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...