Jump to content
Dogomania

Zenuś za TM - dług pozostał...


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

I jak długo będą Ci rosły długi.... :(

Zapraszam na bazarek, którego dochód przeznaczony jest na spłatę długów psitulaków w hotelach:

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232141-Kolczykowe-szale%C5%84stwo!-Na-zabrza%C5%84skie-psitulaki!-Do-28-09-12-godz-20-00?p=19655463#post19655463[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LILUtosi']Zenuś drepta sobie od świtu po ogrodzie. W związku z tym że już nie kłócą się z Torem to Zenuś ma otwarty pokój prawie że non stop i chodzi sobie w tą i z powrotem. A co do długu to ja dostałam na swoje konto takie wpłaty:


[TABLE="width: 292"]
[TR]
[TD="class: xl63, width: 130"]170[/TD]
[TD="class: xl63, width: 162"]wpłata[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: xl63"]35[/TD]
[TD="class: xl63"]bazar mój[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: xl63"]20[/TD]
[TD="class: xl63"]wpłata[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: xl63"]50[/TD]
[TD="class: xl63"]kundelkowa[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: xl63"]120[/TD]
[TD="class: xl63"]Talkott[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: xl63"]51[/TD]
[TD="class: xl63"]Bazarek[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: xl63"]Razem 446[/TD]
[TD="class: xl63"][/TD]
[/TR]
[/TABLE]
[/QUOTE]


dlug w momencie przejecia przeze mnie finansow wynosil: 995 zl
kwiecien 75
maj 310
czerwiec 300
lipiec 310

- 446zl z tabelki
549
nastepnie oplacilam lipiec 310


z uzbieranych spadkowych przelalam 200zl (23.0 8)
prosze o przejrzenie watku,

Edited by monika083
Link to comment
Share on other sites

Spisałam jeszcze raz wszystko.
Piromanka ze swojego konta opłaciła do marca
Później były wpłaty:
20.06. od Małgorzaty P. - 20zł
06.07. Monika - 170zł
31.07. Kundelkowa - 50zł
03.08. Talcott - 120zł
08.08. Monika 310zł
16.08. Ewa Krakow - 20zł
23.08. Monika 200zł

Razem 890 zł

Jeszcze jakies 51 zł mam z bazarku dla Zenka. No i czy ja nie robiłam sama bazarku też na Zenka? - Sprawdzam

35 zł z tego bazarku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228066-Bazar-na-zadłużonych-podopiecznych-buty-i-nie-tylko-do-17-06-Do-godz-21?p=19211732#post19211732[/URL]

Czyli 890zł + 51zł + 35zł = 976 zł + dzisiajsza wpłata 310zł = 1286 zł

Kwiecień 300zł
Maj 310zł
Czerwiec 300
Lipiec 310
Sierpień 310
Razem 1530 zł - 1286zł = 244 długu

Róznica 2 zł niewiem skąd - ech

Edited by LILUtosi
Link to comment
Share on other sites

zrobilam rozliczenie,wczoraj oplacilam sierpien ,brakowalo 55zl,ale na koncie Retrusia(*) bylo jeszcze 288,zatem pozwolilam sobie przekazac je w calosci da Zenka,mysle,ze nikt nie ma nic przeciwko.
i tym sposobem sierpien oplacony,a na wrzesien juz 233zl,ewentualna nadwyzke z wrzesniowych przeznaczymy na dlug.
Retrusiowy spadek trzymalam dla Tora i latalam nim dziury,ale teraz Zenus w znacznie gorszej sytuacji niz Toro.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika083']zrobilam rozliczenie,wczoraj oplacilam sierpien ,brakowalo 55zl,ale na koncie Retrusia(*) bylo jeszcze 288,zatem pozwolilam sobie przekazac je w calosci da Zenka,mysle,ze nikt nie ma nic przeciwko.
i tym sposobem sierpien oplacony,a na wrzesien juz 233zl,ewentualna nadwyzke z wrzesniowych przeznaczymy na dlug.
Retrusiowy spadek trzymalam dla Tora i latalam nim dziury,ale teraz Zenus w znacznie gorszej sytuacji niz Toro.[/QUOTE]

szkoda tylko, ze nie poinformowalas mnie o tym!
kasa za Retro miała być dla Toro, co z tego ze ma 400 zł z groszami jak trzeba zaplacic wrzesien i znowu trzeba żebrac
zamowilam Mu drogie krople do uszu i nie moge ich odebrac bo nie dadza na kredyt z powodu długow w lecznicy, o zaleglej kasie za Retro nie mialam pojecia, myslalam ze juz wszystko zostalo przelane na konto Toro

edit: moja deklaracja za 9 i 10 poszła wczoraj

Edited by BUDRYSEK
Link to comment
Share on other sites

ok ,w takim razie niech idzie na Tora,Zenek bedzie za wrzesien na minusie.Wlasciwie,jesli wszystko ma isc na Tora to bedzie juz minus za sierpien
Budrysku,sory,ale dosyc rzadko udzielasz sie i tu i na watku tora,wiem ,ze nie masz czasu,nie sadzilam,ze trzeba Cie o wszystkim informowac, obiecuje,ze jesli Zenek bedzie znow jakies 300zl za caly miesiac do tylu to pierwsza sie o tym dowiesz,
Podaj mi konto i ile za te krople to Ci przeleje.

W takim razie przekazalam wszystko po Retrusiu na Tora i Zenek jest 55 zl na minusie, powiedzmy,ze u mnie,bo zaplacilam calosc za sierpien.

Edited by monika083
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...