Jump to content
Dogomania

Zenuś za TM - dług pozostał...


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='__Lara']No właśnie nie.... ja niestety mam teraz okropny czas w pracy, nie wyrabiam, na dogo już nie ma czasu, a co dopiero na bazarek :( nie wiem czy tego komuś nie przekazać....[/QUOTE]

rozumiem..mam teraz tez taki zamet,
Lilu, jutro przeleje za Torusia i Zenia, u Torusia zrobilam rozliczenie, a u Zenusia moze jaad jeszcze jedna wpata jest, przesle grosz d siebie, przelalam sobie kase na mbank, jutro powinna byc to wysle troche wiecej na Zenusia... trzeba cs myslec bo juz ladnie dlug malal a tu znow lipa... czy Zenek ma wydarzene na fb??

Link to comment
Share on other sites

a moze zalozyc nowy watek Zenkowi bo tutaj jeszcze z innym psem w pierwszym poscie,wejdzie nowa osoba to nie bardzo wie o co chodzi? Porozsylac zaproszenia ,moze nowe osoby by przyszly, trzeba cos w koncu dzialac.. dzisiaj zobacze ile jest na koncie, chyba doszly dwie wplaty i przeleje, jestesmy znow sporo do tylu.
ajak Lilu napisala, nie daj Boze pies sie rozchoruje to nie ma go za co leczyc.. Dziewczyny, poszukajcie jakis fantw na bazar.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LILUtosi']No właśnie. Oprócz tego że wali kupę w pokoju to u Zenusia wszystko w jak najlepszym porządku. I trzymajmy kciuki żeby tak było bo jak się posypie zdrowotnie to nie wiem skąd kasę weźmiemy.[/QUOTE]

moze robi zakład z Torusiem który zrobi większą? ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='__Lara']Nikt się nie rwał do pomocy, więc zrobiłam bazarek na Zenka: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/234758-Nie-tylko-Made-in-Chin-gadżety-gadżeciki-bielizna-do-17-11-godz-22-00-NA-ZENKA"]www.dogomania.pl/forum/threads/234758-Nie-tylko-Made-in-Chin-gadżety-gadżeciki-bielizna-do-17-11-godz-22-00-NA-ZENKA[/URL]

Wchodźcie i podrzucajcie chociaż, proszę.[/QUOTE]

Dziękujemy z Zenusiem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...