Jump to content
Dogomania

Zenuś za TM - dług pozostał...


Klaudus__

Recommended Posts

[quote name='taks']Dostałam zaproszenie na wątek
podsyłam trochę ratunkowej kasy
ale Kochane Cioteczki [B]czas chyba zacząć jednak walke na dogo z tymi niesolidnymi deklarowiczami bo to juz plaga.[/B]Dziennie dostaję po kilka takich wołań o ratunek bo deklaracje okazały sie "z sufitu"
Mamy sporą grupę "ofiarodawców" którzy robia z gęby cholewę, latają po watkach, oferują Inflanty i...znikają aby wypłynąć u innego psa z równie szczodrą ofertą.
Tak nie może być, jesli sami nie bedziemy się przed tym bronic i WYRAŹNIE ostrzegac przed takim procederem to takich sytuacji jak u Zenka bedzie coraz więcej.
Dlatego bardzo prosze osobe prowadzaca na watku rozliczenia psa o[B] wyraźne wypisanie w rozliczeniach kto i ile zalega z deklaracjami ku przestrodze dla innych aby na deklaracje od tych osób nie liczyli [/B]
Czy zostały wysłane maile do zalegajacych deklarowiczów?Czy ktokolwiek odpowiedział i cos zaproponował?
Rozumiem że kazdemu może sie zdarzyc jakaś wpadka finansowa czy chwilowa niewypłacalnosc ale w takiej sytuacji trzeba mieć choc tyle przyzwoitości żeby napisac , uprzedzic że wstrzymuje sie deklarację i na ile, spróbowac przynajmniej zdobyc kase w inny sposób ,chocby bazarkiem...
Mam juz serdecznie dosc ludzi którzy uważając sie za wielkich filantropów nie rozumieją tak oczywistej prawdy że [B]wpłacanie deklaracji jest sprawą honoru a nie chwilowej fanaberii[/B].
Nie masz człowieku stałej kasy to daj cos jednorazowo a nie zawracaj głowy pustymi deklaracjami...
Piesek w hotelu , ale fajnie, dalej to już inni będą się martwić a ty możesz leciec na inny watek "ratować" kolejnego pieseczka- dość , basta:mad:[/QUOTE]

Podpisuję się pod tym co pisze taks. Ja bym nawet stworzyła taką bazę deklarowiczów, którzy się nie wywiązują ze swoich zobowiązań. Co o tym myślicie? To jest jakaś plaga, a cała odpowiedzialność spoczywa potem na skarbniku, a to jest bardzo nie fair. Ktoś z dobrej woli zgłasza się żeby prowadzić finanse psa, po czym zostaje ze wszystkim sam...

bakusiowa, możesz napisać którzy użytkownicy są nieaktywni, a którzy latają po bazarkach ? W sumie to mogę spróbować coś zdziałać.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='__Lara']Podpisuję się pod tym co pisze taks. Ja bym nawet stworzyła taką bazę deklarowiczów, którzy się nie wywiązują ze swoich zobowiązań. Co o tym myślicie? To jest jakaś plaga, a cała odpowiedzialność spoczywa potem na skarbniku, a to jest bardzo nie fair. Ktoś z dobrej woli zgłasza się żeby prowadzić finanse psa, po czym zostaje ze wszystkim sam...

bakusiowa, możesz napisać którzy użytkownicy są nieaktywni, a którzy latają po bazarkach ? W sumie to mogę spróbować coś zdziałać.[/QUOTE]

Jest taka baza - na czarnych kwiatkach

Link to comment
Share on other sites

Powiem Wam, że Zenek ma wyjątkowego pecha. Dwie osoby zmyły się z dogomani. TŻ Piromanki nie jest już jej TŻetem więc przestał płacić. Pozostałych kilka osób popadło w kłopoty finansowe. Normalnie jakaś plaga. Uważam, że jak przyjdą kłopoty finansowe to trzeba od razu napisać a nie zalegać z deklaracjami tak bez słowa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bakusiowa']Powiem Wam, że Zenek ma wyjątkowego pecha. Dwie osoby zmyły się z dogomani. TŻ Piromanki nie jest już jej TŻetem więc przestał płacić. Pozostałych kilka osób popadło w kłopoty finansowe. Normalnie jakaś plaga. Uważam, że jak przyjdą kłopoty finansowe to trzeba od razu napisać a nie zalegać z deklaracjami tak bez słowa.[/QUOTE]


masz racje, osoby ktore maja problem z wpłacaniem powinny od razu pisac
dobrze byłoby zebrać nowe stałe deklaracje - tylko to bardzo trudna sprawa:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']Już poleciała stówka dla Zenka:lol:[/QUOTE]


ale Zenek ma szczęście:)

[SIZE=5]Panno Marple jesteś wspaniała!!!![/SIZE]

A Zenek jest kolegą z hoteliku ślepego Badiego, którego też bardzo wspierasz:) i który między innymi dzięki Tobie wyszedł ze sporych długów. Może i Zenkowi się uda...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LILUtosi']Doszło do mnie parę wpłat:
19.12. Wujek&Ciocia - 50zł
19.12. Anonimowa ciocia - 200zł
20.12. Bico - 30zł
20.12. Małg. P. - 10zł
20.12. Panna Marple - 100zł
Razem 390zł :multi:
Bardzo dziękuje darczyńcą za podreperowanie budżetu Zenusiowgo. :loveu:[/QUOTE]


Bardzo dobry wynik!!!:)
Dziękujemy za hojność, jesteśmy duży krok do przodu z Zenusiowym czynszem i to przed świętami
zbieramy dalej, czy ktoś mógłby zrobić bazarek?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...