Jump to content
Dogomania

miniKUDŁACZ TWIX-niewidomy?niedosłyszący?PROSI O WSPARCIE DIAGNOSTYKI-DTkarma+wet


anita_happy

Recommended Posts

  • Replies 674
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Twixowe futerko jak wszysy zresztą dzisiaj,jest strasznie leniwe :) nawet po chałupie nie drepcze,tylko śpi i śpi :)
spacerek ranny był też taki sobie,nawet za bramę nie chciał wyjść,zaparł się i koniec.
a fotki były robione ciągle w biegu za nim,za żadne skarby nie chciał ładnie przypozować,indywidualista jeden :)

Link to comment
Share on other sites

Moni,z uszami raczej ok,próbowałyśmy z wetką kilka razy mu je wyczyścić,ale na razie nic z tego.kropelki ma zapuszczane codziennie,więc niech się jeszcze podleczą.w każdym razie nie wyglądają już tak okropnie.
ale samopoczucie na pewno ma lepsze.nadstawia mi doopkę do drapania,a nóżki tak smiesznie rozjeżdzają mu się przy tym na boki.szkoda że nie mam jak robić mu zdjęć :/

Link to comment
Share on other sites

Witajcie grypowo :lol: Juz na wstepie zycze Wam zdroweczka, bo grypa to paskuda :mad:
Ciesze sie, ze rameczka z Twiksiem spodobala sie milym ciotkom :lol: No i te dobre wiesci, ze chlopaczek taki rozkoszny :loveu: leczenie uszek wymaga czasu, wiadomo. Pomalenku dojda do wlasciwego stanu. Dotka :lol: a co z tym fryzjerem? Kiedy planujesz? Zrob Twixa na ksieciula,plisss :multi: Bedzie mial branie, a jakze :lol:
Lozeczko juz w domu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dota&koka']Moni,z uszami raczej ok,próbowałyśmy z wetką kilka razy mu je wyczyścić,ale na razie nic z tego.kropelki ma zapuszczane codziennie,więc niech się jeszcze podleczą.w każdym razie nie wyglądają już tak okropnie.
ale samopoczucie na pewno ma lepsze.nadstawia mi doopkę do drapania,a nóżki tak smiesznie rozjeżdzają mu się przy tym na boki.szkoda że nie mam jak robić mu zdjęć :/[/QUOTE]
Miał psiak szczęście. Dotarł do weta. W odróżnieniu od kotki z tego [url]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=119704[/url] wątku :shake:
Czy wyjaśnisz nam, czemu odmówiłaś przekazania koteczki do bardziej doświadczonego DT? Masz tyle odwagi cywilnej?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofia.Sasza']Miał psiak szczęście. Dotarł do weta. W odróżnieniu od kotki z tego [url]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=119704[/url] wątku :shake:
Czy wyjaśnisz nam, czemu odmówiłaś przekazania koteczki do bardziej doświadczonego DT? Masz tyle odwagi cywilnej?[/QUOTE]
?????? Czekam na odpowiedź

Link to comment
Share on other sites

U Twixia wszystko w jak najlepszym porządku a nawet lepiej.Dotka wykorzystała dobry dzień psiulka i Twixio ma piękne , czyste uszy. W kanałach słuchowych suchutko, czyściutko i pachnąco.Oridermyl będzie jeszcze zapuszczany .Twixio nadstawia się cały czas do głaskania. Kochane cioteczki jeśli któraś ma ochote na odwiedziny Twixiunia to jest mile widziany. Adres podaje na pw. Dzięki Dotka za uszy chłopaka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofia.Sasza']Miał psiak szczęście. Dotarł do weta. W odróżnieniu od kotki z tego [url]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=119704[/url] wątku :shake:
Czy wyjaśnisz nam, czemu odmówiłaś przekazania koteczki do bardziej doświadczonego DT? Masz tyle odwagi cywilnej?[/QUOTE]

Prosze nie pisać na wątku Twixa . To jest Jego wątek , Wy macie swój i uszanujmy to . Ja Dotce jeśli chodzi o opiekę nad zwierzętami nie mam nic do zarzucenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofia.Sasza']?????? Czekam na odpowiedź[/QUOTE]

odpowiedź jest na właściwym wątku.to jest wątek psa imieniem Twix.nieprawdaż?

[quote name='ona03']Co u Twixia ???
Co on ma w uszkach, czy zdiagnozowane. Nie wiem co to za wet leczy uszy nie czyszcząc ich. Przecież podstawą jest wyczyszczenie, a nie lanie kropli w brudy.[/QUOTE]

odsyłam do pierwszej strony wątku,jest tam zacytowana wypowiedź luisien,dlaczego Twix nie miał czyszczonych uszu.ten stan utrzymywał się dość długo.zakraplanie leku w brudy miało na celu zmniejszenie obrzęku,bolesności uszu.


na dzień dzisiejszy,uszy są pięknie różowe,czyste i pachnące.
niestety nie zauważyłam,aby słuch uległ poprawie..ale mogę się mylić.Twix jest indywiduum,które robi co chce i kiedy chce :)

Moni,dziękuję.
do rozliczenia trzeba dopisać antybiotyk-po 12zł,ale ile razy nie umiem sobie przypomnieć.chyba trzy razy.
z frycem czekałam aż się chłopaczyna zaaklimatyzuje,później brakowało mi czasu,a potem już wiecie...
groomerka już widziała Twixa,mamy plan jak upiększyć chłopaka.
proszę o decyzję,czy mogę zachipować Twixa.w tej chwili jest to darmowe,dziś znakuję Welsha,mogę również Twixa.
chipy u wetki rozchodzą się jak świeże bułeczki,więc decyzję trzeba podjąc do popołudnia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...