Jump to content
Dogomania

TUSIA z Korabiewic...ZOSTAŁA SAMA! dług za hotel wynosi 1500zł. Wizja schroniska!


Recommended Posts

[quote name='paula_t']Takie to właśnie "szczęście" czarnych psiurków :([/QUOTE]
Tu nie ma reguły, że pies czarny. Moja Suzka ( pies niemal ideał) też już zaległa na DT i nie ma odzewu na jej stałe ogłaszanie :shake:
Nie pomagają całe kampanie reklamowe, wyróżnianie, nowe zdjęcia, nowe teksty, coraz inne województwa...



[IMG]http://d.alegratka.pl/g2/o/d2/12/37/22259543_2916_d.jpeg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mala_czarna']Mam niodparte wrażenie, że na tych czarnych to faktycznie jakaś klątwa ciąży :([/QUOTE]

Pewnie, że nie tylko czarne psiaki potrafią dłuuugo szukać domów, ale niestety już wiele przypadków pokazało, że te czarne jest ciężej wyadoptować. Mała_czarna, pewnie już to robiłaś, ale może spróbuj na inne województwa (na mazowieckie są wrzucane psiaki z całej Polski, jest multum ogłoszeń), na wesoło/na litość, wyróżniać ogłoszenia, bo są bardziej widoczne. Więcej pomysłów niestety nie mam, sama staram się znaleźć domki dla dwóch "moich" psiaków i u nich też cisza:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mala_czarna']Kochana, już szło na śląskie, na małopolskie, teraz znowu daje na łódzkie i mazowieckie. Bez przerwy mam wrażenie jakoś pod górkę mam, a to za gorąco, ludziom nie chce się nawet do hotelu przyjechać, a to siarczyste mrozy. Ech, szkoda gadać.[/QUOTE]

a może tak załozyc jeden wspólny watek dla tych psiaków, które juz tak długo czekaja na domek ? ciekawe ile jest psiaków , które czekaja juz ponad 3 lata - coś wspólnie wymyślić ?

czy jest jakies rozeznanie z których hotelików najczęsciej ludzie adoptuja psiaki? może osoby prowadzace te hoteliki cos podpowiedzą cz jest jakis sposób , złoty srodek na znalezienie domu dla zierzaka ?

Link to comment
Share on other sites

Ostatnio mnie przekonywano, że muszą być profesjonalne zdjęcia bo ludzie to wzrokowcy głównie- takie niemal artystyczne- które wyciągną najlepsze cechy i pokażą czar psa i wdzięk, którego nie widać na "normalnych" fotkach...że zdjęcia muszą "mówić' i wtedy przemówią do czyjegoś serca...ale nie wiem ile w tym prawdy...

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000]http://www.psy.pl/archiwum-miesiecznika/art6518,aaaby-znalezc-dom-.html

jest taki artykuł można przeczytac ,że zdjęcia to podstawa[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eossi']a może tak załozyc jeden wspólny watek dla tych psiaków, które juz tak długo czekaja na domek ? ciekawe ile jest psiaków , które czekaja juz ponad 3 lata - coś wspólnie wymyślić ?

czy jest jakies rozeznanie z których hotelików najczęsciej ludzie adoptuja psiaki? może osoby prowadzace te hoteliki cos podpowiedzą cz jest jakis sposób , złoty srodek na znalezienie domu dla zierzaka ?[/QUOTE]

[quote name='bea100']Ostatnio mnie przekonywano, że muszą być profesjonalne zdjęcia bo ludzie to wzrokowcy głównie- takie niemal artystyczne- które wyciągną najlepsze cechy i pokażą czar psa i wdzięk, którego nie widać na "normalnych" fotkach...że zdjęcia muszą "mówić' i wtedy przemówią do czyjegoś serca...ale nie wiem ile w tym prawdy...[/QUOTE]


niezły pomysł z tym wspólnym wątkiem. ja mam wiecznego tymczasa. 4 lata. i wszyscy od co najmniej trzech lat mówią: on to juz pewnie u ciebie zostanie?

strasznie mnie to wnerwia,ale on ma ponad 10 lat i wredny charakter, więc może mają rację?

ale wrzuciłabym go do takiego wątku jednak. bo jak sobie pomyślę, ile psów mogłabym tymczasować w między czasie, to jednak 'strata miejsca".

a zdjęcia to podstawa, nie ma co deliberować.

Link to comment
Share on other sites

Jest więcej takich rezydentów, co zaległy w BDT/DT. Pomagam wrocławiance Gaji- ona w płatnym DT już od 2009 roku chyba :shake:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/173184-Gaja-nigdy-niekochana-sunia-z-alergią-BŁAGAMY-O-DEKLARACJE-NA-DT-brakuje-165[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea100']Jest więcej takich rezydentów, co zaległy w BDT/DT. Pomagam wrocławiance Gaji- ona w płatnym DT już od 2009 roku chyba :shake:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/173184-Gaja-nigdy-niekochana-sunia-z-alergią-BŁAGAMY-O-DEKLARACJE-NA-DT-brakuje-165[/URL][/QUOTE]

na wątku Gai jest załatwiana sprawa zdjęć robionych przez fotowolontariuszkę może ta Pani zrobiła by też sesje Tusi - zapłacę za koszty dojazdu, kanapki i herbatę - proszę pomóżmy też Tusi bo bez zdjęć to będzie w nieskończoność czekać na DOM !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eossi']a może tak załozyc jeden wspólny watek dla tych psiaków, które juz tak długo czekaja na domek ? ciekawe ile jest psiaków , które czekaja juz ponad 3 lata - coś wspólnie wymyślić ?

[/QUOTE]

Uważam, że to bardzo dobry pomysł, stworzyć taki wątek. Moglibyśmy jakoś wszyscy wspólnymi siłami i pomysłami pomóc zarówno psiakom, jak i ich opiekunom

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Uważam, że to bardzo dobry pomysł, stworzyć taki wątek. Moglibyśmy jakoś wszyscy wspólnymi siłami i pomysłami pomóc zarówno psiakom, jak i ich opiekunom[/QUOTE]

Ja też popieram stworzenie takiego wątku - zaangażowałam się w wątek Magika (w moim podpisie), który tez mega długo czeka na dom i do tego ma prawie 5 tysięcy złotych długu! A musi iść do domku razem z Kamą, bo bez niej nie potrafi żyć...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Uważam, że to bardzo dobry pomysł, stworzyć taki wątek. Moglibyśmy jakoś wszyscy wspólnymi siłami i pomysłami pomóc zarówno psiakom, jak i ich opiekunom[/QUOTE]
Jestem jak najbardziej ZA. Poza tym, że taki rezydent już dawno powinien być w DS a nie blokować latami BDT/DT dla innego bidaka.
Tym bardziej, że te psiaki są już niejako zapomniane i deklaracje się powykruszały i długi się piętrzą :-(
A co parę głów, nie jedna ;) a zawsze jakiś dobry pomysł na znalezienie DS może się urodzić...

Link to comment
Share on other sites

Ja zgłaszam się na ochotnika do pomagania z załatwianiem tych sesji foto :) Co prawda, można dzwonić na podane na tym blogu numery telefonów, ale w razie gdyby była potrzeba, to będę pomagać :)

Plus mogę robić ogłoszenia psiakom z tymi nowymi fotkami + pisać im nowe teksty :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gluchypies']Ja zgłaszam się na ochotnika do pomagania z załatwianiem tych sesji foto :) Co prawda, można dzwonić na podane na tym blogu numery telefonów, ale w razie gdyby była potrzeba, to będę pomagać :)

Plus mogę robić ogłoszenia psiakom z tymi nowymi fotkami + pisać im nowe teksty :)[/QUOTE]
No to fantastyczna propozycja :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eossi']Magik - czarny pies !!! wiele psów czekjacych na domy to własnie czarne psy[/QUOTE]

Wogóle bym nie pomyślała, że czarne psy nie mają powodzenia w adopcjach... Dziwne... Mi się podobają czarne psy, są takie eleganckie... Aczkolwiek teraz mam już drugiego białego ;) ale boksera miałam pręgowanego, ciemnego :)

To co z tym wątkiem, zakładamy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Jestem jak najbardziej za :) Wypadałoby tylko wymyślić jakieś zasady tego wątku...po co go tworzymy, w jakim celu, jaką pomoc oferujemy i na jaką liczymy, co to znaczy pies długo szukający domu itp...[/QUOTE]

Myślę, że wątek miałby na celu pomoc tym psom w znalezieniu domu oraz utrzymaniu się w hotelikach/ PDT: czyli organizowanie bazarków na dodatkowe ogłaszanie, na wyróżnienia, pomoc w sesjach zdjęciowych, tak aby te ogłoszenia były jak najlepsze także wizualnie.

Czyli fajnie było by mieć jakąś pulę kasy na takie wydatki: pozyskać stałe deklarowiczki + kasa z bazarków.

Co do kryterium czasu, to wg. mnie 2 lub 3 lata - jak uważacie?

Na początku wątku ja bym powstawiała fotki i linki tych psów, żeby łatwo można było je zobaczyć, a nie przeszukiwać cały wątek. Oczywiście, byłby też post dla tych, które znalazły już dom :) żebyśmy wiedziały, ilu udało się pomóc :)

Link to comment
Share on other sites

Witam :)

Z góry Przepraszam jeżeli ktoś kto już głosował, i dostanie ode mnie informacje w tej sprawie.

Kochani zwierzolubni :) znani i nieznani mam ogromną prośbę do Was .Konkurs bardzooooo dla Nas ważny.

Mały jeden głos na nią daję ogromną szansę. Kotka może wygrać aż 15kg karmy dla swoich kocich znajomych oraz różne nagrody .

Proszę oddajcie głosik na Złodziejkę bezdomną koteczkę która dostała sie pierwszy raz do konkursu

Wystarczy wejść w link i wpisac kod pod zdjęciem Złodziejki [url]http://www.petsupplies.pl/dachowiec-i-rasowiec-miesiaca.html?prID=5316[/url] potem kliknąc "Zaloguj przez Fb" albo w zależności co tam jest napisane
Moja prośba do Was i Waszych znajomych o głosy na nią oraz na udostępnianie jej na swoich Tablicach


Z góry BARDZOOOO DZIĘKUJĘ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...