Jump to content
Dogomania

TUSIA z Korabiewic...ZOSTAŁA SAMA! dług za hotel wynosi 1500zł. Wizja schroniska!


Recommended Posts

[quote name='eossi']ja też zaglądam i mam nadzieje ,że świętokrzyskie ogłoszenia będą dla Tusi szczęśliwe !
trzymam kciuki[/QUOTE]

Stwierdziłam, że najpierw spróbujemy na świętokrzyskie, bo google pokazało mi, że z Kielc do Warszawy jest 150km, więc to jest na tyle bezproblemowa odległość dla nowego domku, że mógłby się w razie czego po Tusinkę pofatygować...Teraz Wrocław i Kraków....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Stwierdziłam, że najpierw spróbujemy na świętokrzyskie, bo google pokazało mi, że z Kielc do Warszawy jest 150km, więc to jest na tyle bezproblemowa odległość dla nowego domku, że mógłby się w razie czego po Tusinkę pofatygować...Teraz Wrocław i Kraków....[/QUOTE]


czy były telefony w sprawie Tusi ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eossi']a na kogo są zrobione ogłoszenia ? czy numer telefonu nie nalezy do Obraczus87 ,który już nie jest na dogo?[/QUOTE]


[quote name='Astaroth']Zaraz prześlę numer konta. Numer telefonu z poprzednich ogłoszeń (519...) jest do Gosi (DadaM), Gosia zna Tusię i jest koordynatorką adopcji w Vivie więc moim zdaniem nadaje się najlepiej do odbierania telefonów w jej sprawie, mail może być mój [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

[/QUOTE]

Gosia nic nie mówiła o żadnych telefonach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']Przelałam trochę więcej niż równo za 6 miesięcy, bo 1800zł. Jeśli wszystko się zgadza, to weź proszę, Astaroth brakującą kwotę, czyli 249zł z tych 1800[/QUOTE]

Skoro nikt nie kwestionuje moich wyliczeń to tak zrobię odliczę z tych 1800zł, 249zł na uregulowanie długu za poprzedni rok, dzięki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eossi']zaglądam
mija styczeń 2014 i nadal Tusia szuka domu jak długo ?
czy naprawde nikt jej nie chce ? dlaczego ?[/QUOTE]

Szczerze mówiąc patrząc na sytuację Brenki, która szuka domu od kwietnia zeszłego roku pomimo tego, że ma muuuultum ogłoszeń, co jakiś czas wyróżnianą tablicę, fb, porozwieszane papierowe ogłoszenia itp. zaczynam wierzyć w to, że nad niektórymi psiakami po prostu wisi jakieś fatum:roll:

Link to comment
Share on other sites

Kochane, mój Spajk siedzi w hotelu już czwarty rok.

Możecie ciekawości choćby zobaczyć jaki to piękny psiak, mam nadzieję, że się nie obrazicie jak wstawię zdjęcie. Też jestem załamana, nie wiem jak go ogłaszać :(
[img]https://scontent-a-mad.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/579248_657949394249487_215715834_n.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...