Jump to content
Dogomania

TUSIA z Korabiewic...ZOSTAŁA SAMA! dług za hotel wynosi 1500zł. Wizja schroniska!


Recommended Posts

Kamila bardzo Ci dziękuję !!!!

Mozesz zmienic na watku bazarkowym info - Tusia w hotelu jest juz 2 lata...

Poprosilam Moderatora o zmiane tytulu watku Tusi... niestety ale sama nie jestem w stanie pomóc finansowo... zresztą głupio jest mi to pisać, ale ja miałam założyć tylko wątek.. a i tak staram się zajmować sprawami Tusi na bieżąco.. ogłoszenia ma robione praktycznie non-stop (zero odzewu).
Ok. 3 miesiące temu wysyłałam PW z prosbą o pomoc... ale zero odzewu... zresztą wiele osób wychodzi z założenia, że jak pies jest w hotelu to po co pomagać.. lepiej zasłynąć na innym wątku - takim co dopiero powstał.. :roll:

Bardzo dziękuję Astaroth za to, że nie wywaliła Tusi... Tusia czuje się u Astaroth jak u siebie w domu... nie wyobrażam sobie tego, aby po 2 latach przebywania w warunkach domowych - trafiła do schroniska....

Dlatego bardzo proszę o pomoc... Dług Tusi to prawie 1500zł (za okres od maja do listopada)... z niektórych hoteli Tusia zostałaby już dawno wywalona na zbity pysk....

Link to comment
Share on other sites

Tytuł bazarku poprawiony! :)
Przykro mi bardzo, że Tusia już tyle czasu bez domku. Pamietam, jak ona wyglądała i zachowywała sie u Natalii jakiś czas po przyjeździe. Mega zalękniony pies, zero kontaktu, przylepiona do ziemi :( Ktoś kto nie widział Tusi wtedy, i nie widzi jej teraz nigdy nie uwierzyłby jakie postępy zrobiła, bo to jest już teraz inny pies. Przylepa się zrobiła, domaga się pieszczot, uwielbia głaskanie.

Tutaj była masa ludzi wiadomo dlaczego, bo Tusia z Korabiewic, i każdy kto choć trochę wiedział co tam się działo był początkowo zainteresowany, a teraz ma to w głębokim poważaniu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malvaaa']zapraszam na bazarek dla Tusi :)

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236891-Książkowe-HITY-z-dreszczykiem-emocji-dla-dwóch-suń-do-12-12-12r?p=20090166#post20090166[/URL][/QUOTE]

No kolejny bazarek :) dzięki Malvaa ;)

---------------------------------------------------------------

mala_czarna - właśnie... wtedyw korabiewicach było piekło. Wtedy pomoc tamtym psom była na fali.... a teraz? A teraz niech pies sobie gnije w hotelu...

Tusia to naprawde adopcyjny pies. Jedyna Jej wada to taka, że nie umie chodzić na smyczy. Ale Ona bardzo się pilnuje człowieka.. w domu z ogrodem czułaby się świetnie. Spokojny, fajny pies przytulanka :) nie narzuca się, jest delikatna.. i bardzo mądra. Ale co z tego...


EDIT: Astaroth - jak się będziesz lepiej czuła i jak będzie więcej słońca, to zrób Tusi nowe zdjęcia - zrobimy nowe ogłoszenia. Ja postaram się zmienić ponownie tekst do ogłoszeń..

Tusia MUSI w końcu znaleźć domek.

Wierzę, że razem wspólnymi siłami uda nam się chociaż w części spłacić dług za Tusię.

Edited by obraczus87
Link to comment
Share on other sites

i ja przybyłam na zaproszenie....na stala niestety obecnie mnie nie stać ale również obiecuje wplacic grosik w styczniu jednorazowo.Jest nadzieja,ze Bambu pojedzie do DS......jeśli tak się stanie przeniosę stala(3 euro) na Tusie.....jutro poczytam sobie watek dokładnie.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aimez_moi']Dzieki za zaproszenie.....poczytam na spokojnie....
jezeli malutki grosik Wam sie przyda to poprosze nr konta.......[/QUOTE]

Bardzo dziękuję!. Każdy grosik się przyda.

Agusiazet wyśle numer konta :) w wolnej chwili.

[quote name='Kocurek']i ja przybyłam na zaproszenie....na stala niestety obecnie mnie nie stać ale również obiecuje wplacic grosik w styczniu jednorazowo.Jest nadzieja,ze Bambu pojedzie do DS......jeśli tak się stanie przeniosę stala(3 euro) na Tusie.....jutro poczytam sobie watek dokładnie.....[/QUOTE]

Dziękuję!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...