Jump to content
Dogomania

Zap ....w domu


lilk_a

Recommended Posts

[B]jamor [/B], dziękuję za wyjaśnienie sprawy biegunki u Samiego , bo już "plota" poszła;)
[B]rytko[/B] dziękujemy bardzo za deklarację :)
[B]grzybkowa[/B] na razie wstrzymuje deklaracje , dziękuję za info i zapraszamy na wątek , im nas więcej tym lepiej :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jamor']
jedzie chłop przez wies furmanką , zatrzymuje go policjant ruchu drogowego
- co tam Panie woznico, pewnie znów jestescie pijani
- alez skad Panie władzo, nic dzis nie piłem
- a co tam macie za butle przy siedzisku ?
- to sok z banana
Policjant sięga łapą, butla 1,5 po napoju helena , w srodku złocisty płyn z pianką. Policjant jednym wprawnym ruchem otwiera, przechyla i wypija pół zawartosci po czym sie krzywi, zakreca odstawia i gada :
- mozecie jechac !
- wio banan , wio ! - krzyczy woznica i odjezdza[/QUOTE]
o rany...:mdleje::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Śledzę historię Sama od jakiegoś czasu i bardzo się cieszę, że coś się w końcu zmieniło na dobre :loveu:
Sorki, nie miałam okazji poznać Jamora i powiem Wam, że byłam na początku PRZERAŻONA tekstami w jego wykonaniu. Myślę sobie: matko jedyna, do kogo Sam trafił, jak można się tak wyrażać o takim biednym psiaku!?! :angryy: Takich słów i określeń używać!!!
Ale z tego co widzę, Jamorze, masz taki sposób bycia i tyle :eviltong: Choć dla mnie trochę szokujący przy pierwszym "spotkaniu", ale idzie się przyzwyczaić... :p

To w tym szoku moim deklaruję 20 zł miesięcznie dla Samucha i oby nie trzeba było długo wpłacać :evil_lol: A wuj (bo to brzmi dumnie :razz:) jest tak samo piękny jak Samuel (mogę tak go nazwać? :cool3:)

Poproszę o dane do wpłat naPW.

Ania

Link to comment
Share on other sites

Aniu :) dziękujemy pięknie za Twoją deklarację dla Samiego :)
możesz go nazywać jak chcesz :) każdy z nas nazywa go inaczej ;)
zapisuję na pierwszej stronie :) jeszcze raz dziękuję

czyżby z awatarka wystawała wyżla łapa ?? i pycholek wyżli w tle ?:)

Link to comment
Share on other sites

Atuś, dostałam dane, dziękuję, zrobione stałe zlecenie do marca, więc na pewno nie zapomnę, będzie się samo płacić, tylko poproszę o info, jak już będzie nowy domek, bo czasem nie ma mnie dłużej, mam nadzieję, że niedługo trzeba będzie :cool3: Jakby trzeba było dłużej niż do marca, też proszę o PW.

Sorry za OT.
Lilka, Mała jest wyżłowata, tylko albo aż, wystawia mi na spacerach bażanty, kuropatwy, zające i inne zwierzęta łowne, wyganiając z ukrycia jak rasowy wyżeł :evil_lol: A jest taka do kolana, choć biorąc ją z Miedarów myślałam, że biorę sporego psiaka :eviltong: Chcieliśmy z moim TZem wyżłowatego psiaka i takie cudo nam się trafiło :loveu:

[IMG]http://img89.imageshack.us/img89/4788/img005m.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zdrojka']
Sorki, nie miałam okazji poznać Jamora i powiem Wam, że byłam na początku PRZERAŻONA tekstami w jego wykonaniu. Myślę sobie: matko jedyna, do kogo Sam trafił, jak można się tak wyrażać o takim biednym psiaku!?! :angryy: Takich słów i określeń używać!!!
[/QUOTE]
oj, ja tez mialam mieszane uczucia, ale "prostozmostowy" styl jamora sie nie przeklada na umiejetnosci pracy z psami i dobre do nich podejscie na szczescie ;) i mozna sie przyzywyczaic :evil_lol:
chociaz ta wybuchajaca buda, do ktorej weszlo wczesniej dziecko z gratanem mi sie nie podoba; i to tak bardzo, ze az musze to napisac; to tak w ramach zasmiecania watku ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika55']Przepraszam, że wcześniej tu nie przyszłam. Nasze psy też w potrzebie. Ja może wpłace od razu za pare miesiecy. Bo musze ganiać do ajencji, zapominam, a 5zł to guzik. I jeszcze trzeba opłacac każdy przelew. A przyda sie psu.[/QUOTE]

witaj w nowym rozdziale życia Samiego , dobrze że jesteś :)

w poście nr 6 jest lista "wierzycieli" ;) to sobie ustalicie z atą co i jak ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...