Jump to content
Dogomania

Zap ....w domu


lilk_a

Recommended Posts

przeprowadzka Samiego do [B]jamora[/B] napawa naprawdę wielkim optymizmem :)

wielkie podziękowania dla Wiosny za te parę dni i dla Partyka , że dowiózł Samiego bezpiecznie na miejsce :loveu:
wracajcie wszyscy ...:multi:
teksty [B]jamora[/B] faktycznie nie mają sobie równych :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ata']Witamy i czekamy na resztę :)

Śnił mi się dzisiaj ten wątek, że na nim tylko konkrety wolno pisać, reszta będzie usuwana taką informacje dostałam od Lilka :eek2::roflt:[/QUOTE]
to dopiero koszmary Ci się śnią :eek2::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malwi']a jak z płatnościami ? co z tą różnicą ? trzeba dozbierać ? czy deklaracje są pełne ?[/QUOTE]

Stałych deklaracji wpływa ok 250zł. Samsung miał dobry start finansowy, niestety przez brak wpłat deklarowiczów jego konto się skurczyło. Trzeba opłacić jeszcze transport i kastracje, dojdzie szczepienie....

Link to comment
Share on other sites

ładuja sie własnie zdjecia do jego albumu. jakosc do dupy bo dzis pochmurno, ale cos tam widac. dzis micha była czysta, w ciagu 15 minut 3 razy musiałem myc mu posadzke bo ze strachu walił klocki jak leci. uzbroiłem go w obroze z identyfikatorem hotelowym, do tego 0,5 m sznureczka ze słupełkiem na koncu oraz 0.5m cienki łancuszek, wszystko po to aby sobie sam przydeptywał podczas biegania, ot taki moj patent. próba na smyczy - jak dziki zajac, jakby mogł to by latał z gołebiami, wypusciłem gada wolno na wybieg.rozgladał sie czy czasem nie ma jakies dziury w ogrodzeniu ale nie znalazł. kolejno dobrałem mu towarzystwo. przezył. potem, musiałem zrobic pare kilometrów z nim aby go upolowac. powrót do boksu cos na zasadzie ciagniecia osła, niezłe bruzdy wyrył . na dzis mu wystarczy

Link to comment
Share on other sites

Jestem i ja:)
DZiewczyny..koniecznie musicie "na gwałt" zamknąc tamten watek, bo zaraz mod zamknie ten bezpowrotnie..:(
TAk mialysmy na wątku Alfika...pojechal do nowego hoteliku zalozylysmy nowy wątek sczesliwe, stary pozostal "tylko do rozliczenia"...i za 2 dni nowy został zamknięty..:( MOd napisał, że Nie ma powrotu na nowy, stary zostal tylko przyznany "nowej właścicielce", taki jest regulamin... a szkoda byloby nowego wątku:(
JAmor..gdzie mogę znaleźć album Samiego??W Twoim podpisie??
EDIT:)
Znalazłam album:D

Link to comment
Share on other sites

NApisze tak...obejrzałam albumik Samiego....spadłam z krzesła....szok...dla mnie szok...jak ten pies się pięknie bawi?W zabawie widac pełnię szczęscia:)
Tylko kurna ten jamor sie "pałęta" ciągle przy boku i przeszkadza;);)ech...gdyby nie trza było juz nigdy wracać do o tego "głupiego kojca"..tak sie broniłem..ale jamor był sprytniejszy;) Ale jeszcze chwilka i zobaczymy kto kogo przechytrzy;):p
SUper!!Super naparwdę...jestem dobrej mysli:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']Jestem i ja:)
DZiewczyny..koniecznie musicie "na gwałt" zamknąc tamten watek, bo zaraz mod zamknie ten bezpowrotnie..:(
TAk mialysmy na wątku Alfika...pojechal do nowego hoteliku zalozylysmy nowy wątek sczesliwe, stary pozostal "tylko do rozliczenia"...i za 2 dni nowy został zamknięty..:( MOd napisał, że Nie ma powrotu na nowy, stary zostal tylko przyznany "nowej właścicielce", taki jest regulamin... a szkoda byloby nowego wątku:(
JAmor..gdzie mogę znaleźć album Samiego??W Twoim podpisie??
EDIT:)
Znalazłam album:D[/QUOTE]

ale dlaczego zamykać tamten wątek ? tamten wątek jest o dwóch psach , ten tylko o Samsungu ;) nie ma podstaw żeby zamykać ;p


Jamor - jakim cudem założyłeś mu obrożę ? Lena się z tym prawie rok męczyła...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malwi']ale dlaczego zamykać tamten wątek ? tamten wątek jest o dwóch psach , ten tylko o Samsungu ;) nie ma podstaw żeby zamykać ;p


Jamor - jakim cudem założyłeś mu obrożę ? Lena się z tym prawie rok męczyła...[/QUOTE]
i jej się nie udało ....

to fakt , tamten wątek jest też o Simensie ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ata']Stałych deklaracji wpływa ok 250zł. Samsung miał dobry start finansowy, niestety przez brak wpłat deklarowiczów jego konto się skurczyło. Trzeba opłacić jeszcze transport i kastracje, dojdzie szczepienie....[/QUOTE]
[B]ata [/B], napisz ile konkretnie brakuje na te dodatkowe rzeczy bo deklaracji z tego co piszesz 200 zł ...
idę rozsyłać wątek ;)

[quote name='Ciencienia']Skoro tak się sprawy mają, powiem, że obserwuję wątek i super decyzja cioteczki, Jamor dla mnie wymiata, więc zwiększam swoją deklaracjkę do całej dyszki, bo była tylko 5 :D będzie troszku do przodu :)[/QUOTE]
czyli już tylko 195 zł ... dziękujemy za podniesienie deklaracji :loveu:, zapiszę na pierwszej stronie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...