Jump to content
Dogomania

Zap ....w domu


lilk_a

Recommended Posts

[quote name='paula_t']Dobrze wiedzieć, na wszelki wypadek zmienię ;)[/QUOTE]

[quote name='magdus84']Jestem i ja, co prawda podczytująca tylko i podtrzymująca swoją deklarację pomocy, bądź określenia deklaracji stałej gdy będzie potrzeba.
Dziecię moje urodzone tuż przed sylwestrem dość absorbujące, stąd nie aktywizuję się wirtualnie. Pozdrawiam serdecznie.[/QUOTE]dziękuję że jesteście :)
a tu banerki z nowych zdjęć Samiego

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/194756-Samsung-w-Psanatorium-szukamy-domu"][IMG]http://www.lilka.grabalski.gre.pl/saammii.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/194756-Samsung-w-Psanatorium-szukamy-domu"][IMG]http://www.lilka.grabalski.gre.pl/ssaammii.jpg[/IMG][/URL]

Edited by lilk_a
Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdus84']Jestem i ja, co prawda podczytująca tylko i podtrzymująca swoją deklarację pomocy, bądź określenia deklaracji stałej gdy będzie potrzeba. [/QUOTE]
Chyba właśnie taka potrzeba się pojawiła ;)....
Lilk_a?... Dobrze mówię?

[QUOTE]Dziecię moje urodzone tuż przed sylwestrem dość absorbujące, stąd nie aktywizuję się wirtualnie. Pozdrawiam serdecznie.[/QUOTE]
Gratuluję Maluszka i życzę by zdrowo się chował :).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elaja']Jestem na zaproszenie . Na razie zapisuję , poczytam w wolnej chwili a biorąc pod uwagę liczbę stron będzie co czytać;)[/QUOTE]zapraszamy serdecznie :) jest jeszcze stary wątek Samiego -Samsunga i jego towarzysza schroniskowej niedoli Simensa ....( jakbyś niała trochę więcej czasu ;) )
a swoją drogą trzeba by zaprosić na wątek " matkę chrzestną" telefoników Lilmo, ciekawe czy jest jeszcze na dogo... :)


[quote name='jola_li']Chyba właśnie taka potrzeba się pojawiła ;)....
Lilk_a?... Dobrze mówię?


Gratuluję Maluszka i życzę by zdrowo się chował :).[/QUOTE]
to chyba właśnie ta chwila


[quote name='Mazowszanka']Ja też podczytuję, choć nic nie mówię :)
Dyszka pójdzie w przyszłym tygodniu, mam poślizg w tym miesiącu.[/QUOTE]
ważne żeby do początku marca zebrać 420 zł odbudowując pomału jakimiś bazarkami może to co brakuje ....

dostałam smsa 15 lutego że paczka dla Samiego została wysłana , czyli szybciutko , zapłaciłam za polecony priorytet( żeby po drodze nie zaginęła) więc trzeba będzie potwierdzić odbiór

Edited by lilk_a
Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']To fakt, nie kłuje tak w oczy:)
Nie lubię siedzieć na wątku i nie wiedzieć nic o psiaku, zadawać 1500 niepotrzebnych pytań, dlatego postaram się troszkę poczytać, choć stron sporo;) Chyba, że jakaś Ciotka zechcieje coś napisać o Samsungu, tak w skrócie:p
A czy chłopaczek ma aktualne ogłoszenia? Przynajmniej tak mogłabym pomóc.[/QUOTE]

Paula- ogłoszeń nigdy nie za mało. Ja mu odnawiam, Lilka również ale jak będziesz miała chwilkę czasu- bardzo będziemy wdzięczne za pomoc :)
Co do Samiego to najpierw został wypatrzony w schronisku (razem z innym psiakiem, który znalazł ds). Sami w sumie zmieniał swoje miejsca 3 razy.
Był m.in. u Jamora ale jakby "zatrzymał" się w tym wszystkim i Jamor zasugerował zmianę- jest obecnie w Psanatorium.
Sami nigdy nie zaufał człowiekowi w pełni, nie jest przytulakiem, nowe miejsca go stresują, dlatego też potencjalny ds musi zdawać sobie sprawę, że może być tak jak ze zmianą hotelu- "dofnąć" się praktycznie do zera.
No i tu pytanie czy tacy ludzie istnieją i szukają psiaka?
Myślę, że dobrze czułby się w domu (z ogrodem) bo w mieszkaniu w centrum miasta- nie wyobrażam sobie jego. Do towarzystwa zrównoważona sunia i cierpliwi, doświadczeni ludzie.

Jak coś poplątałam to proszę mnie poprawić :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mdk8']poproszę o nr. konta - stałej już nie dam rady ale w miarę możliwości pomogę:lol:[/QUOTE]nr konta wysłałam , dziękujemy bardzo :loveu:

[quote name='magdyska25']Paula- ogłoszeń nigdy nie za mało. Ja mu odnawiam, Lilka również ale jak będziesz miała chwilkę czasu- bardzo będziemy wdzięczne za pomoc :)
Co do Samiego to najpierw został wypatrzony w schronisku (razem z innym psiakiem, który znalazł ds). Sami w sumie zmieniał swoje miejsca 3 razy.
Był m.in. u Jamora ale jakby "zatrzymał" się w tym wszystkim i Jamor zasugerował zmianę- jest obecnie w Psanatorium.
Sami nigdy nie zaufał człowiekowi w pełni, nie jest przytulakiem, nowe miejsca go stresują, dlatego też potencjalny ds musi zdawać sobie sprawę, że może być tak jak ze zmianą hotelu- "dofnąć" się praktycznie do zera.
No i tu pytanie czy tacy ludzie istnieją i szukają psiaka?
Myślę, że dobrze czułby się w domu (z ogrodem) bo w mieszkaniu w centrum miasta- nie wyobrażam sobie jego. Do towarzystwa zrównoważona sunia i cierpliwi, doświadczeni ludzie.

Jak coś poplątałam to proszę mnie poprawić :)[/QUOTE] Sami w pigułce :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdyska25']Sami u mnie w podpisie.
Bardzo mi ten psiak leży na sercu. spojrzałam na swoje konto i się przeraziłam...ale wysłałam dodatkową dyszkę (teraz tylko tyle mogę).- tylko sierota zapomniałam zmienić w tytule- to nie jest za II tylko "bonus".[/QUOTE]
ja na swoje dawno już nie zaglądam .... tylko wiatr po nim hula...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdyska25']tak ale gdzieś czytałam że czerwony kolor może używać tylko moderator (chyba, że to chodziło o same posty).[/QUOTE]
Ja z kolei coś kojarzę, że kolorem moderatorów jest zielony:roll:

[quote name='lilk_a']a swoją drogą trzeba by zaprosić na wątek " matkę chrzestną" telefoników Lilmo, ciekawe czy jest jeszcze na dogo... :)[/QUOTE]
No właśnie - już dawno miałem spytać - skąd takie imiona i czy nie mają tam gdzieś koleżanki Nokii?:)

[quote name='lilk_a']dostałam smsa 15 lutego że paczka dla Samiego została wysłana , czyli szybciutko , zapłaciłam za polecony priorytet( żeby po drodze nie zaginęła) więc trzeba będzie potwierdzić odbiór[/QUOTE]
Oczywiście:)

[quote name='lilk_a']ja na swoje dawno już nie zaglądam .... tylko wiatr po nim hula...[/QUOTE]
Ja na swoim koncie mam niecałe 2 zł:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdyska25']Paula- ogłoszeń nigdy nie za mało. Ja mu odnawiam, Lilka również ale jak będziesz miała chwilkę czasu- bardzo będziemy wdzięczne za pomoc :)
Co do Samiego to najpierw został wypatrzony w schronisku (razem z innym psiakiem, który znalazł ds). Sami w sumie zmieniał swoje miejsca 3 razy.
Był m.in. u Jamora ale jakby "zatrzymał" się w tym wszystkim i Jamor zasugerował zmianę- jest obecnie w Psanatorium.
Sami nigdy nie zaufał człowiekowi w pełni, nie jest przytulakiem, nowe miejsca go stresują, dlatego też potencjalny ds musi zdawać sobie sprawę, że może być tak jak ze zmianą hotelu- "dofnąć" się praktycznie do zera.
No i tu pytanie czy tacy ludzie istnieją i szukają psiaka?
Myślę, że dobrze czułby się w domu (z ogrodem) bo w mieszkaniu w centrum miasta- nie wyobrażam sobie jego. Do towarzystwa zrównoważona sunia i cierpliwi, doświadczeni ludzie.

Jak coś poplątałam to proszę mnie poprawić :)[/QUOTE]

Dzięki wielkie za skrótowy opis, teraz przynajmniej co nieco już wiem o chłopaczku:)
Może to niezbyt trafne porównanie, ale jak to mówią każda potwora znajdzie swego amatora:eviltong: Samsung w końcu trafi na ludzi, którzy pomimo przeciwności oddadzą mu cząstkę siebie.

Ja też niedługo przyłączę się do Waszego grona jak tak dalej pójdzie :/

Link to comment
Share on other sites

Sami już teraz kładzie się na legowisku gdy wejdzie się do jego boksu:) Wie, że chce się zamknąć przejście na wybieg lub pobawić z Dianą...i troszkę z nim;) Zamykane mają dlatego by nie przebywał za długo na zimnie, no i w odosobnieniu:roll: Mają otwierane co 3 godziny na 10-15 minut.

[IMG][IMG]http://imageshack.us/a/img708/9119/dsc0141le.jpg[/IMG] [/IMG]

[IMG][IMG]http://imageshack.us/a/img502/1500/dsc0142vo.jpg[/IMG] [/IMG]

Pogoda szaro-bura to i zdjęcia nie mogą być inne...

Zapraszam też na wątek Diany:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/215963-Bez-łapy-bez-domu-DIANA-prosi-o-pomoc-finansową-na-utrzymanie-w-hoteliku[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdus84']Hej.
Dziękuję za życzenia i gratulacje:)
Ile brakuje do spokojnego tymczasowego bytowania Samiego w hotelu? Przepraszam, ale nie dam rady przestudiować rozliczenia.:([/QUOTE]

poprzedni rok zamknęliśmy kwotą 322 zł na minusie , niestety osoby które deklarowały stałe wpłaty chyba, mówiąc kolokwialnie "olały sprawę" , mimo moich maili pw , tel , smsów żadnych wpłat nie ma ,
pomimo zapewnień [I][B]Agata.Sonia[/B][/I] nie uregulowała długu, który ciągnie się od września zeszłego roku , nie mam też żadnej decyzji co do podtrzymania deklaracji czy rezygnacji z niej [I][B]zdrojki [/B][/I]
gdyby wszystkie zaległe wpłaty zostały uregulowane to Sami byłby bogaty ;)
a tak na tą chwilę , licząc ten rok brakuje nam [B]97 zł[/B]


Sami na zdjęciach nie jest już taki spięty :)


to jeszcze raz wyedytuję :)

dzwoniłam właśnie do Agaty.Sonii, obiecała do 10 marca wpłacić zaległe deklaracje za poprzedni rok

Edited by lilk_a
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...