Jump to content
Dogomania

Zap ....w domu


lilk_a

Recommended Posts

nie chce być niemiła ale...istnieją czarne kwiatki dla "olewających" deklarowiczów.
Można przecież przemyśleć na jakiego psa chce się przeznaczyć pieniądze i czy w ogóle chce a jak się ma trudną sytuację to napisać chociaż pv.
Wtedy sytuacja nie jest już tak nieprzyjemna.

Niestety ja już w tym m-c nie moge sobie pozwolić na dodatkową wpłatę...chyba, że jakimś cudem rozliczenie z pit do mnie wpadnie.


Sami jest piękny!
Wezmę sobie pożyczę zdjęcia do ogłoszeń.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdyska25']nie chce być niemiła ale...istnieją czarne kwiatki dla "olewających" deklarowiczów.
Można przecież przemyśleć na jakiego psa chce się przeznaczyć pieniądze i czy w ogóle chce a jak się ma trudną sytuację to napisać chociaż pv.
Wtedy sytuacja nie jest już tak nieprzyjemna.

Niestety ja już w tym m-c nie moge sobie pozwolić na dodatkową wpłatę...chyba, że jakimś cudem rozliczenie z pit do mnie wpadnie.


Sami jest piękny!
Wezmę sobie pożyczę zdjęcia do ogłoszeń.[/QUOTE]
z Agatą się chyba dogadałam , a zdrojka nie odpowiada , a wystarczyło by napisać ,że już dalej nie może wplacać i wtedy wiadomo co robić ... szukać
dotarło do mnie , jak tak piszę i nagabuję że niewdzięczna jest rola skarbnika
na razie wstrzymajcie się z dodatkowymi wpłatami, zrobię alarm na początku marca :)

[B]monika55,[/B] dwa razy mam w tytule przelewu od Ciebie styczeń .... ten drugi styczeń wpisałam na luty :)

Link to comment
Share on other sites

Jestem dokładnie tego samego zdania co magdyska jeśli chodzi o czarne kwiatki deklarowiczów. Ludzie, którzy coś deklarują i potem bez słowa wyjaśnienia nie płacą na psiaka nie ponoszą z tego tytułu żadnej odpowiedzialności, więc przynajmniej niech inni będą ostrzeżeni.

Magdyska, wysłałybyście mi zdjęcia+tekst+tytuł na maila? Ogłosiłabym na dniach Samsunga :) [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maciek777']Do masowego zmniejszania zdjęć lepiej używać specjalnego programu. Bez niego mieli byście fotki Samiego raz na miesiąc;)[/QUOTE]

zebrałam wszystkie zdjecia z psanatorium ,

[URL]http://www.lilka.grabalski.gre.pl/sami_zdjecia.html[/URL] pod [URL="http://www.lilka.grabalski.gre.pl/sami_zdjecia.html"][COLOR=Blue][B][FONT=Georgia][SIZE=3][I]tutaj album zdjęć Samsunga do ogłoszeń[/I][/SIZE][/FONT][/B][/COLOR][/URL]w poście nr 3

są na moim serwerze więc nie trzeba już ich nigdzie przenosić , do ogłoszeń gdzie podawane są linki macie już gotowe
na pierwszej stronie są też treści do ogłoszeń post nr 3
jest tam mój nr tel do kontaktu i adres mailowy

dla nowych osób na wątku , wpisy domu tymczasowego u leny , hotelu u jamora są do poczytania [FONT=georgia][I][SIZE=3][B][URL="http://www.lilka.grabalski.gre.pl/sami.html"]tutaj[/URL][/B][/SIZE][/I][/FONT]
też wrzucę na pierwszą stronę do aktualności(post#3)


to jeszcze dopiszę
wiek w treści ogłoszeń trzeba mu zmienić bo już ma około 4 lat a nie 3
i oczywiście mozna napisać inny tekst , ale pamiętajcie podkreślić że to nie jest pies dla każdego ;)

Edited by lilk_a
Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdyska25']Specjalnych życzeń brak ani sugestii co do tytułu- nie jestem w tym mega dobra. Moje mają mało wejść...jakoś nie umiem zachęcić ludzi...
A na każdym zdjęciu Sami wygląda pięknie :)[/QUOTE]

Uszyska ma obłędne, więc spróbuję je wyeksponować ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lilk_a']kociaka udostępniłam
co do tytułu i zdjęć to każda opcja prowadząca do celu będzie dobra
mam jeszcze takie ogłoszenie Samiego na tablicy w którym ma na imię Samsung , nie powiem , oglądalność jest duża ;)[/QUOTE]

Dziękuję:loveu: Potem skasowałam, bo stwierdziłam, że poproszę krakowiaków, żeby móc osobiście sprawdzić domek, żeby znowu nie było takiej sytuacji. Choć przed tym chyba się nie da ustrzec, bo tutaj też ja sprawdzałam i to jeszcze koleżanka mamy z pracy :(

Link to comment
Share on other sites

Mam do Was pytanie, jako do specjalistek od żywienia (i nie tylko):)
Moja Karma (Markus Muhle) zaczyna robić się nieopłacalna - nie dość, że cena wzrosła o 10 zł to jeszcze w paczce jest 2 kg mniej niż było. Wychodzi więcej o 1 zł na kilogramie więc 30 zł więcej na miesiąc. To dopiero początek, a co będzie dalej?;) "Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz!";)
Dlatego chciałem się poradzić na co mogę przerzucić moje psy:
1. 40 kg, 9 lat - mało aktywny
2. 17 kg, 15 lat - mało aktywny
3. 14 kg, 6 lat - aktywny
4. 30 kg, 7 lat - aktywny
Najlepiej żeby to była 1 karma (pewnie "senior") dla całej czwórki, ale nie koniecznie.
Nie chciałbym żeby skład zaczynał się od zbóż.
Wolałbym bez mączki mięsnej, a przynajmniej nie jako główny składnik.
W tej chwili na dobę zjadają 1 kg karmy (8,2 zł) i wolałbym aby nie było drożej (a nawet fajnie by było gdyby było ciut taniej) i jednocześnie by była tak wydajna jak Markus bo przynajmniej nie ma codziennie wora qp do sprzątania;)
Jest kilka karm w podobnej cenie, ale może macie doświadczenie z jakąś co możecie polecić?
Byłbym bardzo wdzięczny:)

Ale wymyślam...;)

Link to comment
Share on other sites

Trochę poczytałem i Bozita jest bardzo interesująca, ale zupełnie przypadkiem trafiłem na NUTRA GOLD Breeders Bag[COLOR=#000000][B] - [/B]świetne opinie, skład, wydajność i cena więc gdzie tu haczyk?;)
[/COLOR][URL]http://allegro.pl/nutra-gold-breeders-bag-2x20kg-i3015256781.html[/URL]

Edited by Maciek777
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maciek777']Trochę poczytałem i Bozita jest bardzo interesująca, ale zupełnie przypadkiem trafiłem na NUTRA GOLD Breeders Bag[COLOR=#000000][B] - [/B]świetne opinie, skład, wydajność i cena więc gdzie tu haczyk?;)
[/COLOR][URL]http://allegro.pl/nutra-gold-breeders-bag-2x20kg-i3015256781.html[/URL][/QUOTE]może nigdzie ;)

Link to comment
Share on other sites

Maćku- Nutra , którą wstawiłeś jest super- polecam! Karmiłam nią długi czas moje białasy- teraz od dłuższego czasu jesteśmy na barfie. Karma ta była swojego czasu trudno dostępna , ale jeśli teraz nie ma z tym problemu, to na prawdę warto. Odchowałam na niej szczeniaka i dorosłego bez problemów .

Podczytuję od dawna Was tutaj;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania+Milva i Ulver']Maćku- Nutra , którą wstawiłeś jest super- polecam! Karmiłam nią długi czas moje białasy- teraz od dłuższego czasu jesteśmy na barfie. Karma ta była swojego czasu trudno dostępna , ale jeśli teraz nie ma z tym problemu, to na prawdę warto. Odchowałam na niej szczeniaka i dorosłego bez problemów .

Podczytuję od dawna Was tutaj;)[/QUOTE]
Dzięki za opinię:)
No właśnie jak czytam fora sprzed 2 lat to właśnie wszyscy tylko na dostępność narzekali;)
Czuję, że już wybrałem:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maciek777']Sami na tyle się przełamał, że po otwarciu drzwi od boksu to razem z Dianą przybiega obwąchać kto przyszedł:)
Niestety robi tak tylko koleżance, a np mi nie:roll:[/QUOTE]
i pomalutku się prawdopodobnie przełamie :) czyli towarzystwo Diany jak najbardziej ok :)
a może wszystko na raz ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...