Jump to content
Dogomania

TULA-wyexploatowana sunia ONka po pseudohodowli-MA KOCHAJĄCY DOM


anita_happy

Recommended Posts

[quote name='anita_happy']na FB?? mozna??

miedzy nami Forumowiczami to tak..ale ogólnie???[/QUOTE]

Ja się nie znam, dlatego pytam ;)

Tu jest jeszcze dość nowy hotelik, jest tam już ONek Wizus: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/190632-Hotel-dla-psow-Amok-Krakow[/URL]

edit: tylko że chyba nie ma miejsca :(

U mariamc byłoby idealnie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='beka']Anita a ten drugi onek z tego samego schronu też w talik stanie? ten z pseudo

Tragedia w schronisku nie dojdzie do zdrowia[/QUOTE]
TEZ - suka...ale lepszy stan :(
i otwarta do człowieka....ale w tym samy pasie boxów - nieadopcyjne :/

wkleje foto
[IMG]http://i876.photobucket.com/albums/ab321/anita_happy/S6300062.jpg[/IMG]

ta młodsza i krótkowłosa...ale tez zorana...

Link to comment
Share on other sites

Jestem.
Jak dobrze pójdzie , to będę miała miejsce za 2 tygodnie.
Sama mam donki z pseudo , z agresją lękową 6 dorosłych i 5 szczeniorów.
Szczeniory oddaję w przyszłym tygodniu na DT.
Gdyby poszła Donka , to nie byłoby problemu,ale nie przyjechali.

U mnie niedługo będą same łysolce......
link do donków
[URL]http://www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20101006/REGION/110848707[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blueberrykiss']Dziewczyny jeśli Wam to nie przeszkadza to ja mogę użyczyć swojego prywatnego konta do zbierania na ta psinę.[/QUOTE]

z tego co wiem, chetni juz są z FB, ja też tam zbierałam na swoje konto dla suni, trzeba pinformowac poprostu ze innego konta nie ma, a my wlontariusze z tego terenu zawsze tak pomagamy. ;)

Link to comment
Share on other sites

ta sunia ma tak potwornie smutne oczy,ze sie rozplakalam:(:(Boze dlaczego niektore psy maja zasrany zywot???
Zrobmy wszystko zeby ja wyciagnac do hotelu,niech ona jeszcze odzyje i zobaczy jeszcze kawalek fajnego swiata!!!!!!!!!!!!!!!Na nia choc mam troszke kapppe finansowa wysle w trybie natychmiastowym 50zl,tylko pomozmy jej jakos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

znalazlam cos takiego na watek husky -

[INDENT]PRZESTROGA DLA HODOWCÓW I OSÓB WYADOPTUJĄCYCH PSY!!!

Regularnie piszą do hodowców i osób oddających psy, że chcą psa przygarnąć albo kupić.
Posługują się mailami, które w treści mają york/yorki, czasem ''22''... Podpisują się różnymi imionami... i najwyraźniej gubią się w tym co piszą... i do kogo piszą...
W mailach raz piszą jako kobieta, raz jako mężczyzna, raz jako matka, raz jako córka... Zawsze podobna bajeczka - najchętniej wezmą psa za darmo, może być na warunkach hodowlanych, a na informację o serylizacji odpowadają ''oczywiście, zgadzamy się'' i urywają kontakt. Chcą kupić psa ''na lidera'' i na wystawy, bo ''chcą hodować husky''. W mailach piszą też, że wyprowadzają się w góry... (Ciekawe, bo kiedy rok temu dostałam od nich pierwszego maila, mieli się wyprowadzić za miesiąc - minął PONAD rok, a maile i bajeczki są niemal takie same).
W internecie umieszczają ogłoszenia o sprzedaży szczeniąt yorków, oddaniu dorosłych psów różnych ras i najwięcej o ZAMIANIE np. ''york na husky'', czy ''husky na owczarek''...

Wczoraj umieściłam na allegro informację o porzuconym husky, na co otrzymałam znów maila.......
[B]Wiadomość od: yorki22, wysłana z komputera o numerze IP: 212.87.246.33[/B]
Strona z przedmiotem: czarny husky BŁĄKA SIĘ Warszawa !!! / ZAGINĄŁ
Treść wiadomości:
[I]"Witam!
JA w sprawie tego husky mojej siostrze jak była w Warszawie skradziono husky być może to on czy mogła bym dostać jego zdj. i czy złapał by pan/i go i przywiózł/a go do Częstochowy?
Pozdrawiam"[/I]

Ostrzegam.
Ich ogłoszenia o sprzedaży, zamianie i maile z pytaniami o szczenięta i psy dorosłe śmierdzą pseudohodowlą.... [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Jest takie coś. że jak się patrzy na danego zwierzaka to się czuje coś niezwykłego. Oczywiście radość wzbudza każdy psiak ale przy niektórych jest to coś czego nie da się wprost opisać słowami. Spojrzałam na tą niunię i po raz drugi będąc na dogo poczułam, że pragnę tego psa z całego serca. Rozczuliła mnie to mało powiedziane ja się w niej najzwyczajniej w świecie zakochałam od pierwszego wejrzenia. Oczywiście wziąć jej nie mogę, bo jakże by mogło być inaczej ale możecie na mnie liczyć. Zrobię co tylko będę mogła.
Jak już będzie ustalone konto to proszę o dane na PW
Jak będzie czas na ogłoszenia ( choć jeszcze dużo czasu) ale możecie na mnie liczyć w tej kwestii.
Czy ona ma jakieś imię?

Sunieczko jesteś śliczna, wyjątkowo i przecudna. Czekam na wymarzony dom dla Ciebie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...