Jump to content
Dogomania

Koszi po ciężkiej nosówce pojechała do nowego domu w Niemczech


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie pozwólmy umrzeć psu który tyle przeszedł i wcierpiał!Zła karta musi się w końcu w dobrą zamienić!Dajcie ją do lokalnych gazet,zróbcie plakaty,to naprawdę działa i to o wiele bardziej niż dogomania,na którą wchodzą zwykle Ci co chcą oddać psa a nie znaleźć,Ci co szukają psa z reguły nie mają pojęcia o takim forum,a niektórzy nawet nie wiedzą że chcą psa.Dopiero jak zobaczą gdzieś w mieście na plakatach zdj i czuły tekst to mogą poczuć że chcą pomóc.A już ludzie w średnim i starszym wieku w ogóle nie wchodzą na takie fora.Ja jak szukałam domu dla Foksika właśnie dzięki plakatom wywieszanym w Netto,Biedronka,szpitalach,szkołach znalazłam Mu dom,i jeszcze dalej ludzie dzwonili.Dlatego Dziewczyny,które opiekujecie się Koszi zróbcie jej plakaty i rozwieszajcie,a zobaczycie że prędzej znajdzie dom niż przez dogo,gdzie z reguła każdy może tylko podnieść.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_Zabrze']przecież były (albo miały być?) jakies plakaty Koszi... :roll:
Dziewczyny z Rudy Śl. dajcie znać ;)[/quote]
Plakaty miała wysłac Justyna.
a prosiłam kilka razy o plakat na maila i nie dostałam:roll:
Koszi niedługo będzie mieć swoją stronke;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='carolinascotties']KOSZI CZEKA>>>>[/quote]
[B][SIZE=3][COLOR=Green]Boże,przecież Ona jest taka cudna,taka wyjątkowa.[/COLOR]Z jej oczu bije tak ogromony smutek,ból,żal ale i nadzieja,jakby czuła że,gdzieś tam poza jej plecami,są tacy,którzy próbują walczyć o jej życie.[COLOR=Green]Dziewczyny,nie zawiedźmy[/COLOR] [/SIZE][SIZE=3][COLOR=Green]Jej[/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=3][COLOR=Green].[/COLOR]Proszę,niech każdy mówi komu się da,niech przesyła jej wątek znajomym i nieznajomym.I cioteczki z jej miasta proszę zróbcie jej ogłoszenia (ze zdj.i tekstem na mieście i waszym tel.)ktoś musi się w końcu znaleźć,kto ją wypatrzy,a naprawdę z doświadczenia wiem że plakaty na miecie,w szkołach,sklepach,szpitalach to dużo większa szansa niż na dogomanii.Ktoś w końcu doceni jaka to superkochana SUNIA
[/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_Zabrze']Koszi na łańcuchu? :(

Niech ktoś ją wreszcie pokocha i zabierze do domku.... :roll:[/quote]
Nie!
Koszi nie jest na łańcuchu. Niech sobie nikt tak nie myśli:shake:
To było tylko do tego żeby zrobić zdjęcie. Bo ona cały czas się rusza i nie idzie jej fajnego zdjęcia zrobić. A tak popatrzcie jak pięknie wyszła:p
Koszi jest cały czas w boksie;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pianka'][URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=170503553[/URL]
Ponownie na allegro.
Bo na tamte ktoś podkiblował, że zarabia sie kosztem psów:roll:

[IMG]http://i32.photobucket.com/albums/d16/yetka/Koszi/IMGP4155.jpg[/IMG][/quote]
[COLOR=Magenta][SIZE=3][FONT=Arial Black]Jejku, jaka słodka jest Koszi ! :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
:-( Ale nie do pyska jej w tym łańcuchu.:shake: :shake: :shake:
Ludzie zlitujcie się nad Koszi, ona tak mądrze patrzy i wciąż czeka na miłość ! :loveu:
[/FONT][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...