Jump to content
Dogomania

Trewor - mlody pregusek juz szczesliwy we wlasnym domu


ageralion

Recommended Posts

U mnie też zawsze wszystkie torby przetrzepane najpierw przez psa a dopiero przywitanie.Obiecałam,ja dotrzymuję słowa.Druga sprawa też ważna:

Dziewczyny pomocy.Nasz jedyny porządny domek tymczasowy w Policach jest w dołku finansowym,zorganizowałam z [b]ageralion[/b] bazarek,by mu pomóc,by mogła dziewczyna spłacić długi i dalej pomagać bezdomniakom.Zapraszamy,może znajdziecie coś dla siebie,domu czy dziecka:[url]http://www.dogomania.pl/threads/197185[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 472
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czy w [COLOR=red]SOBOTĘ , 04.12[/COLOR] ktoś mógłby podwieźć Anię z Treworem do TOZ-u (lub odwieźć stamtąd do domu), gdzie chłopak może wpadnie w oko komuś z odwiedzających placówkę tego dnia ? Zawsze to jakaś [COLOR=red]szansa na dom[/COLOR]... Nie wiem jeszcze dokładnie o której godz. Ania chciałaby dotrzeć do TOZ-u ale myślę, że między 10 a 12.00.

Link to comment
Share on other sites

Ufff, nie mam w ogole czasu po powrocie, zeby siasc i cos dluzej opisac - za duzo roboty. Postaram sie to zrobic dzisiaj wieczorem. A tymczasem o 16.30 jestesmy umowieni z Treworkiem na randke:razz: Do Marty odezwala sie Pani ze Szwecji, ktora jest zainteresowana adopcja pregusa, zobaczymy, co z tego wyniknie :) Byc moze nie trzeba bedzie juz zabierac Treworka do TOZu w sobote. Ale jesli - tfu tfu - nie wypadli, to wdzieczna bede za pomoc przy transporcie.
Diabel wcielony po raz pierwszy (tak sadze) mial dzisiaj okazje zobaczyc snieg:multi: Ale bylo zdziwienie, co to w ogole jest:evil_lol: I glupawka oczywiscie tez byla. Postaram sie pocykac pare zdjec na spacerze, bo to trzeba zobaczyc;)

Link to comment
Share on other sites

Sluchajcie, Treworek nie musi juz sie reklamowac w sobote, bo wczorajszy spacer i wizyta p. Vicktori wypadly super! Dziewczyny zachwycone przyszla wlascicielka, przyszla wlascicielka zachwycona Treworkiem, zaczynamy wiec wyrabianie paszportu naszemu lobuziakowi :multi:

PS zaprosilam p. Vicktorie na watek, mam nadzieje, ze skorzysta z zaproszenia :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chita']a jak to jest z przepisami odnosnie astow w szwecji? znajoma mi mowila ze oprocz chipu i paszportu tylko badania krwi inni mowia ze obowiazkowa jest bodajze 3-miesieczna kwarantanna?[/QUOTE]
Na szczescie Treworek jest kundelkiem i wcale nie mamy zamiaru go podpinac pod zadna rase :) Napewno przed nami badania krwi na przeciwciala wsciklizny, jutro postaram sie wszystko dogadac ze swoim wetem. Potem jakies 2 tyg oczekiwania na wyniki i mozna robic paszport...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ageralion']Na szczescie Treworek jest kundelkiem i wcale nie mamy zamiaru go podpinac pod zadna rase :) Napewno przed nami badania krwi na przeciwciala wsciklizny, jutro postaram sie wszystko dogadac ze swoim wetem. Potem jakies 2 tyg oczekiwania na wyniki i mozna robic paszport...[/QUOTE]

przy rejestracji psa za granica i tak beda pewnie wymagali podania mieszanki:evil_lol: we francji schroniskowe asty sa miksami bokserow albo irisch stafford bull terier a wszytskie kundle powyzej kolana to owczarki:cool1::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Czytam i NIE WIERZĘ. Naprawdę Victoria (do której wczoraj stale mówiłam Weronika :) ) zdecydowała się na adopcję ?

Ewa (Psia Niania) zna się jednak na ludziach :) bo jak Victoria wyszła, Ewa stwierdziła, że będzie dobrze. Ja z Anią raczej nie słyniemy z optymizmu i bardzo się cieszę,że nasze przeczucia nas zawiodły :D

Współczuję Ani rozstania... ale świadomość, że Treworek trafi do odpowiedzialnych osób na pewno będzie bardzooo dużym pocieszeniem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...