Jump to content
Dogomania

Chora, cierpiąca jamniczka szczęśliwa we własnym domu! Dziękujemy!


caromina

Recommended Posts

jak mówią pamięć umiera ostatnia a nasze kruszynki do końca będą z nami choć tylko w sercu i wspomnieniach 

 Dokładnie Tak!, Aniu... nawet nie wiesz, jak bardzo ważna jest Wasza obecność... wspomnienia o Jasi!... krzywda ,którą jej wyrządzono,maleńkiej ,bezbronnej... kochającej, jamniczce, którą ktoś... po prostu, wyrzucił... stareńką... chorą, boli mnie tak bardzo, że czasem... nie potrafię sobie z tym poradzić!... ale jesteście... raczej jesteśmy!... dla nas ,była ważna, kochana... i tak  zostanie... niestety już tylko we wspomnieniachsmutny.GIF( niestety bo ...nie jestem taka pewna, że ją zdążyłam o tym wszystkim przekonać... zabrakło nam czasu)

Link to comment
Share on other sites

mnie też to strasznie boli miały takie ciężkie życia a potem tak krótko jest im dane mieć ten wymarzony domek i swojego człowieka .To oszustwo ,że taki nieszczęśnik ma kilka miesięcy czy rok lub dwa szczęścia i biegnie za tm 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Mija kolejny... ósmy miesiąc bez Ciebie Jasieńko[*]... tęsknię....

 

znicze_6.gif

Cioteczki staruszek jamniś /nr435/15/ ze schroniska w Katowicach na CITO potrzebuje domku-pomożecie?
http://www.schronisko-katowice.eu/index.php/galeria-cala?func=viewcategory&catid=1

 

Pomyślę ,gdzie szukać pomocy... ale to wszystko, nie jest takie proste! tak bardzo chciała bym pomóc, ale nie mam pomysłu jak to zrobić?  spróbujemy...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Jasieńka[*] na zawsze pozostanie w Twoim sercu Aniu, i myślę, że zawsze (tak jest u mnie), a zwłaszcza w dniu rocznic odejścia Jasiunia będzie powracać bardzo wyraźnie...

Od odejścia Saruni[*] minęło 5 lat, ale kiedy zbliża się 14 czerwca wszystko wraca, a sam 14 czerwca 2010 - wydaje mi się - pamiętam z fotograficzną dokładnością...

i wtedy tak baaardzo czuję Sarunię[*], jakby była obok (i znów się poryczałam).................

Aniu, kochać i czuć będziemy zawsze, zawsze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Jasieńko[*] biegnij szczęśliwa....biegnij!...a kiedy przyjdzie czas, zatrzymaj się na chwilkę, żeby przywitać się....z każdym z nas...

w sobotę  minął już dziesiąty miesiąc bez Ciebie ,maleńka, cały czas myślałam, pamiętałam ale byliśmy w podróży....

 

 

znicze_6.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Jeśli pamiętacie dni w,których psy odeszły to jesteście szczęśliwsze w jakimś tam sensie ode mnie.Ja niczego nie pamiętam oprócz mojego płaczu i przerażenia..Jak ja płakałam-mój Boże i jaka byłam straszliwie bezradna..Oddałabym pół życia,które mi jeszcze zostało gdybym dała rady wtedy go od śmierci wykupić..Albo gdybyśmy mogli razem odejść..

E/W/R

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...