Jump to content
Dogomania

kaganiec


Ania i Salma

Recommended Posts

jak miło....:-o

po takim tekście gdybym miała kupować kaganiec to na pewno nie byłby to maszer


co do kontaktów z prodogiem, to nie wiem jak z kagańcami, ale ja ostatnio 2 razy od nich zamawiałam inne rzeczy i zawsze kontakt był super przez gg, określenie dokładnie daty wysyłki, otrzymalam odp na wszystkie pytania.

Link to comment
Share on other sites

Lubie tego "kolesia" (czyt. maszera) - jako fachowca - ale wiem tez ze jezyczek to ma ciety. To w jaki sposob przekazal te informacji nie swiadczy o nim najlepiej, mozna napisac to w inny sposob.

Dla "Pana Maszer" jesli Pan czyta - otoz w obecnych czasach skor i ekoskor jest TYLE ze nie sposob to odroznic macajac, nie ma szans. Malo tego, patrzac na jedno i drugie nie raz sie ma watpliwosci z czego dany produkt jest wykonany. [U]Jesli chce Pan kontynuowac dyskusje - zapraszamy na forum, zalogowac sie moze kazdy.[/U]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes']No ja bym az tak osobiscie nie podchodzila do tematu ;) Co mnie interesuja humorki PM, wazne ze kagance sa dobre, z Nim na kawe umawiac sie nie musze ;)[/QUOTE]

Są inne, porównywalne kagańce, w końcu PM nie ma monopolu ;) Nikt nic nie straci, kupując inny kaganiec.

Link to comment
Share on other sites

Przykład z niewidomą osobą, bezbłędnie rozróżniająca materiały po dotyku, jest akurat słaby, ponieważ właśnie ``na oko`` wyglądają one podobnie, a wiadomo, że zmysł dotyku u osoby niewidomej jest bardziej rozwinięty, niż u widzącej, więc tym może łatwiej przychodzi jej rozróżnienie. Poza tym ten przykład wydał mi się... niesmaczny.
Mam swoją opinię od dawna o tym sprzedającym i wyrobiłam ją sobie bynajmniej nie z powodu forum i nawet nie z powodu produktów, a właśnie w wyniku kontaktu nacechowanego rodzajem arogancji, która zupełnie mi w relacjach kupujący-sprzedający nie leży.

Link to comment
Share on other sites

Tez mialam takie odczucie przy kontakcie - same slowa jakich uzywa sa poprostu nie na miejscu przy pisaniu z klientem- bardziej sie poczulam jakbym pisala z kolega a nie ze sprzedawca... kaganiec bede zamawiac jutro, sama nie wiem u kogo... chopo to chopo ale chodzi o kontakt i to , ze jak sie u kogos zamawiac to sie popiera jego dzialalnoc...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hecia13']Ja nie miałam z nim żadnych problemów, rzeczowa informacja, [B]podpowiedź co do kagańca - pasuje idealni[/B]e. Natomiast z ipo zero kontaktu, przesyłka długo szła, kaganiec włazi suce w oczy, no i te pękające paski. Ja jednak wolę maszera :)[/QUOTE]

i tego sie trzymajmy, taka jest prawda co do maszera, pomoc potrafi i to potwierdzil chyba kazdy kto kupowal u niego kaganiec. Natomiast jesli ktos wymaga poetyckiego jezyka, zeby bylo sympatyczniej pisac przy doborze kaganca to chyba "pomylilam adresy" ;);) tyle ode mnie na ten jakze dziwny temat.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Laura_112']To podszycie ogolnie wyglada na niej na bardzo duze, to ostanie zdjecie wyglada dobrze jesli chodzi o kaganiec ale to podycie to jej sie konczy razem z noskiem, moze lepiej na klasyczna wersje wymienic?[/QUOTE]
W prodogu wymiana jest chyba niemożliwa.

[quote name='gops']według mnie jeśli nie jest to kaganiec na codzień to ujdzie , widać że lekki luz na dole jest powinien być większy , jeśli ma być używany codzinnie to lepiej wymienić na większy .[/QUOTE]
Tam gdzie będziemy przebywać w ferie musi chodzić ciągle w kagańcu, jednak nie widziałam jeszcze nigdy żeby jakiś pies przebywał w tym hotelu w kagańcu, więc mam nadzieję, że nie będzie potrzeby noszenia go na codzień. Jeżeli większy to jaki?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='swan2407']
Tam gdzie będziemy przebywać w ferie musi chodzić ciągle w kagańcu, jednak nie widziałam jeszcze nigdy żeby jakiś pies przebywał w tym hotelu w kagańcu, więc mam nadzieję, że nie będzie potrzeby noszenia go na codzień. Jeżeli większy to jaki?[/QUOTE]
w każdym sklepie jeśli nie ma kaganiec zerwanej metki będzie mozliwa wymiana.
a jeśli większy to obawiam się że już będzie amstaf suka/pies , one wbrew pozorom nie są takie wielkie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes'][B]jesli ktos wymaga poetyckiego jezyka[/B], zeby bylo sympatyczniej pisac przy doborze kaganca to chyba "pomylilam adresy" ;);) tyle ode mnie na ten jakze dziwny temat.[/QUOTE]


"Poetyckiego języka"?? :mdleje: Litości :roll:
Jeżeli nie rozumiesz tej delikatnej różnicy, to mówimy o obrzucaniu epitetami.

Nie wiem jak Ty, ale ja cenię ludzi na poziomie. Ludzi, którzy odnoszą się z szacunkiem do innych - nie tylko do tych, na których można zarobić.

Gdyby aukcja zawierała wszystkie niezbędne informacje, nie byłoby niedomówień i postów treści "słyszałam, że ten kaganiec...".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diora']"Poetyckiego języka"?? :mdleje: Litości :roll:
Jeżeli nie rozumiesz tej delikatnej różnicy, to mówimy o obrzucaniu epitetami. [/QUOTE]

helllo? to byla ironia? rany goscia...

Jesli mi zalezy na produkcie to nie wymagam od tej osoby kultury osobistej - to co dla mnie jest wazne, to to czy ma produkty wysokiej jakosci, czy wysyla towar po wplacie, czy nie ma problemu z wymiana/oddaniem, a to jaki jest czy burak prostak czy jeszcze inny to mnie nie interesuje, zwiazac z nim sie nie mam zamiaru.
Czy zawsze tak dokladnie badacie sprzedawce, u ktorego cos kupujecie? Strach sie bac ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...