Jump to content
Dogomania

kaganiec


Ania i Salma

Recommended Posts

[quote name='klaki91']a ja mam przypadek beznadziejny, bo ją drażni cokolwiek co jest założone jej na mordkę, nie ma różnicy czy skórzany czy materiałowy czy fizjolog- we wszystkich trze mordą o ziemię i łapami o pysk

nam potrzebny jest tylko do przejazdów komunikacja miejską, wiec moze jakos bedzie biedna wytrzymywać jak zaczniemy powoli ją z nim oswajać[/QUOTE]

A próbowałaś to skojarzyć z czymś super? U nas na skórzanym nie działa (jak wyżej) ale do fizjologa suka się tak dała przekonać - szłyśmy na łąki, zakładałam kagan i puszczałam psa luzem. I jakoś poszło :) Do tej pory dużo nagradzam w kagańcu, podczas spaceru i suka już nie protestuje, choć początki były raczej trudne ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Może Wy mi coś doradzicie ;)
Potrzebuję kagańca dla pitbulla , teraz mamy chopo fizjologiczny ale to jest jakaś maskra. O ile fajny bo pies może spokojnie sobie w nim oddychać i dyszeć to każdy jak go widzi ucieka bo wszyscy sa w siniakach. On chcąc sie przywitać niemiłosirnie wszystkich obija, mnie w szczególności. Znalazłam takie coś może ktoś ma, zna albo chociaż widział "na żywo " jak to wyglada.
[IMG]http://www.pitbull-shop.pl/galerie/4/44ecdd239014a9a1456b5e515ded071818662.jpg[/IMG]

tylko czy w tym da się paszczę otworzyć...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='socurek']Ja naprawdę bardzo wątpię, żeby to był jakikolwiek rodzaj skóry, jestem pewna, że jest to jakieś eko. Rozerwałam wierzchnią i spodnią stronę w kagańcu ...[B]bo chcę go po prostu zwrócić... [/B][/QUOTE]

Mam nadzieję, ze przyjmą reklamacje. Jeśli nie, zawsze można zrobić oryginalne skórzane paski u rymarza (czasem u tapicera), zwłaszcza że klamerki już masz. 4 lata temu płaciłam za to 10 zł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']jak dla mnie to za wysoki i zdecydowanie za długi[/QUOTE]

Moim zdaniem wysokość jest ok, ale ci pewnie trudno ocenić wysokość ponieważ pies ma zamknięty pysk na zdjęciach, ale tak na prawdę wysokość jest oki bo jak ma otworzony pysk to zajmuje całą wysokość. A co do długości to się zgadzam, tak na prawdę by był dobre, ale na stronie dali złe wymiary :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DagaK']Mam nadzieję, ze przyjmą reklamacje. Jeśli nie, zawsze można zrobić oryginalne skórzane paski u rymarza (czasem u tapicera), zwłaszcza że klamerki już masz. 4 lata temu płaciłam za to 10 zł.[/QUOTE]
Kurcze, DagaK, dobrze, że przypomniałaś! Gdzieś w natłoku codziennych spraw zupełnie mi umknęło... Pan się zgodził, żeby odesłać mu kaganiec, a on odeśle pieniążki. Kaganiec odesłałam 9.08, a pieniążków ani widu, ani słychu. Od tego czasu już mamy nowy ChoPo, i szykujemy się do kupna następnego :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[b]Besti[/b], bo generalnie na rynku mamy Chopo i Maszera. Maszer od pewnego czasu ma skajowe paski, czyli z "eko-skórki". Dalej masz Chopo - jest wersja ze skórzanym paskiem i wersja również ze skajowym, ale jest to dokładnie opisane. Oczywiście są poszczególne modele i rodzaje, każde się różnią ceną, jednak ja zdecydowanie polecam Chopo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='socurek']Kurcze, DagaK, dobrze, że przypomniałaś! Gdzieś w natłoku codziennych spraw zupełnie mi umknęło... Pan się zgodził, żeby odesłać mu kaganiec, a on odeśle pieniążki. [B]Kaganiec odesłałam 9.08, a pieniążków ani widu, ani słychu[/B]. Od tego czasu już mamy nowy ChoPo, i szykujemy się do kupna następnego :)[/QUOTE]

Oddał kasę??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']ipo sklep jeszcze mi przyszedł do głowy i pełna miska .

te droższe to są wersje pro z szerokim paskiem na nosie .[/QUOTE]

[quote name='Olson'][B]Besti[/B], bo generalnie na rynku mamy Chopo i Maszera. Maszer od pewnego czasu ma skajowe paski, czyli z "eko-skórki". Dalej masz Chopo - jest wersja ze skórzanym paskiem i wersja również ze skajowym, ale jest to dokładnie opisane. Oczywiście są poszczególne modele i rodzaje, każde się różnią ceną, jednak ja zdecydowanie polecam Chopo.[/QUOTE]

Dziękuję bardzo za informacje:) Zamawiam Chopo ten z szerokim paskiem, jak dojdzie napewno wkleję foto i zdam relacje. Mam nadzieję, że psu podpasuje.

Link to comment
Share on other sites

Kaganiec Chopo dzisiaj wieczorkiem dotarł. Ale coś z nim jest nie tak, szczególnie ta nakładka na nosie wystaje daleko. Wzięłam rozmiar "rottweiler suka" nie mierząc pyska psa, powinno być przecież dobrze:niewiem:
Mała ma teraz 10miesięcy ale pysk jej chyba już znacząco nie urośnie więc nie wiem o co chodzi. Proszę o rady.

[IMG]http://imageshack.us/a/img19/9566/dsc01056ou.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...