Jump to content
Dogomania

Oszustwo na allegro?


reebok88

Recommended Posts

  • Replies 719
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='black_sheep']Oto jego komentarze, mój tez tam jest... jaka bylam biedna naiwna.... kliknij [URL="http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=5375831"][COLOR=red]tu[/COLOR][/URL][/quote]
Czyli jak mu wpłacałas to powinnas dostac jego wszelkie dane adresowe do wplaty .ciekawe czy nie fikcyjne.

Link to comment
Share on other sites

W tych trzech usuniętych aukcjach, do których nie ma wglądu brały udział 24 osoby. Poza tym, reebok88 prowadził kampanię zachecajacą ludzi do udziału w jego aukcjach rozsyłając maile do użytkowników allegro, którzy już wczesniej brali udział w innych akcjach charytatywnych. Te usilne starania aby naciągnąć jak najwiekszą liczbę osób dają faktycznie prawo podejrzewać, że wpłat było więcej niż tylko te zarejestrowane przez allegro...

Link to comment
Share on other sites

Napewno suma byla wieksza, o mailach o aukcji wiem, bo do mnie tez napisał, ja tego nie zostawie tak sobie, jesli allegro nie wezwie policji, trzeba bedzie to zrobic. Tu chodzi o bardzo duza kwote, nie o ukradzenie batonika. I o to, w jak chaniebny sposób to robił. I ta bezczelnosc, zeby pisac maile, i wystawic sie na dogomani z tym debilnym apelem! Trzeba byc debilem, zeby sie nie pomyslec, ze dogomaniacy nie poznaja tego psa, i to jak szybko!

Link to comment
Share on other sites

Nie to napewno nie ona, pewnie siostra, albo kolezanka, nie wierze zeby to byla ona!!! Po pierwsze bardziej prawdopodone jest ze to chlopak, dziewczyny sa mniej zdolne do czegos takiego. Po drugie, od juz kiedys jak go widzialam na forum, wypowiadal sie jak chlopak. Nie wiem co myslec o tym wszystkim. Szok.

Link to comment
Share on other sites

Ja również przeczytałam cały temat i ciągle czytam.
To jest kradzież i korzystanie na biedzie psów. Pan/pani Reebok myślał/a, że jak przyniesie 250zł to już ok? A jak na początku się wymigiwał, zeby zadzwonić o tej i o tej godzinie... żałosne. Nie ujdzie mu to na sucho :angryy: . Jeżeli myślał, że przyniesie część pieniędzy, przeprosi (coś mu to nie wyszło) to zostawią go w spokoju.

Może to była siostra/znajoma? A co kierownik na to?

Link to comment
Share on other sites

Witam
Suma zebrana do wczoraj czyli 250 zł została przekazana kierownikowi schroniska. W poniedziałek zaniosę wyciąg z konta oraz resztę pieniędzy, która dojdzie dziś, bądz jutro. Wszystko zostało ustalone z kierownikiem schroniska. Dowód wpłaty zostanie rozesłany wszystkim biorącym udział w aukcjach. Od samego początku celem moim było zebranie pieniążków na rzecz schroniska w moim mieście. Nie są mi potrzebne czyjeś pieniądze, mam swoje pieniądze i nie mam takiej potrzeby by wyłudzać od innych. Przykro mi, że tak to odebraliście. Była to moja pierwsza auckja tego typu, niestety, mój błąd, że kierownik schroniska nic o tym nie wiedział. Wszystko zostało juz wyjaśnione i w poniedziałek spotkam się z kierownikiem jeszcze raz. pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Hej, jeżeli chciałeś pomóc schronisku to po co wstawiałeś zdjęcie i opis psa, wymyślając dla niego chorobę? :mad:
Staram się nie używać wulgaryzmów, ale ciężko się powstrzymać :angryy: .

A rodzice wiedzą? To ty byłaś/byłeś dzisiaj w schronisku z pieniędzmi?

Brak słów :roll: ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MoniŚ']Hej, jeżeli chciałeś pomóc schronisku to po co wstawiałeś zdjęcie i opis psa, wymyślając dla niego chorobę? :mad:
Staram się nie używać wulgaryzmów, ale ciężko się powstrzymać :angryy: .

A rodzice wiedzą? To ty byłaś/byłeś dzisiaj w schronisku z pieniędzmi?

Brak słów :roll: ...[/quote]
Tu nie chodzi o chorobe danego psa, tylko ogólnie na leczenie dla psów dla tego schroniska. Zawsze jak jest jakaś akcja w szkole na rzecz schroniska to biorę udział. Czy rodziece wiedzą, ze chce pomóc? Tak. i w schronisku też ja.
Przepraszam Was, że tak wyszło, nie mam żadnych złych intencji.....

Link to comment
Share on other sites

Jesli myslisz ze to sie tak skonczy to bardzo mnie rozsmieszyles!!! Allegro juz wszczelo dochodzenie, wiem o tym, bo zostalam osobiscie poinformowana! Tu nie chodzi o 2 zł tylko o duża kase i nie ujdzie ci to na sucho, wylądujesz w pierdlu. I wiesz co? Wcale nie wspołczuje! Czekam na dowod wplaty moich pieniedzy.

Link to comment
Share on other sites

A ja nadal optuje przy tym, by sprawę skierować na policję.

Dziwi mnie kilka spraw.
1) To, że tak merytorycznie i bez błędów pisze reebok88. Nawet Pani pisze przez duże P
2) Tu ani razu nie zweryfikował, że zwracaliśmy się do niego jako do płci męskiej, podczas gdy do schroniska przyszła 17 latka...
3) reebok88 wyraża się w każdej swojej wypowiedzi bezosobowo (może to akturat przypadek) ale trudno wywnioskować o jego płci
4) reebok88 piszesz, że nie chodzi tu o chorobę tego psa. A właśnie, że chodzi. Otóż ten pies nie miał żółtaczki. Wymyśliłaś to, poszukałaś w necie objawów i sposobu leczenia, więc był to bardzo przemyślany ruch z Twojej strony. Nie wmawiaj więc, że tak samo się napisało... Wymagało to od Ciebie bowiem niezłej inwencji twórczej. To nie wygląda na pierwszy objaw Twojego cwaniactwa...
5) Wczoraj napisałaś, że się przedstawisz w dniu dzisiejszym. Czekam więc na to z niecierpliwością.

Link to comment
Share on other sites

Dokladnie tak, doddy, tez mam takie odczucia, ze to nie mlodziez
przygotowywala, no chyba ze wyjatkowo madry i wyjatkowo przebiegly.

Cz 17-sto latek moze sobie zaloyc konto w mbanku bez problemow? Czyje wiec bylo to konto?

Link to comment
Share on other sites

Ja bym poszła, bo jestem poszkodowana. Kasia_m co moge zrobic? Moge to u nas zglosic? Mieszkam w malopolskim, w beskidach.

Dodam tylko ze ten "milosnik zwierzat" caly czas zaglada na "off topiki" pewnie tylko po to, zeby nazbierac postów!!! Jedynie 2 razy zajrzał na "psy w potrzebie" i dał po jednej jedynej odpowiedzi!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...