Jump to content
Dogomania

Oszustwo na allegro?


reebok88

Recommended Posts

  • Replies 719
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Eee pomyliłam się. Przeczytałam regulamin mbanku.
Młodzież może założyć konto w mbanku tzn. izzyKONTO

Wtedy jednak opiekunowie lub rodzice muszą wyrazić zgodę na utworzenie konta.

Może więc warto powiadomić rodziców, w jakim celu córcia chciała konto.... Chociaż nadal uważam, że tego nie wymyśliła 17 latka tylko ktoś starszy.....

Link to comment
Share on other sites

Może warto byłoby załozyc wątek na innych, gdzie wpisywane byłyby wszystkie aukcje charytatywne (linki do nich) i wtedy od razu można rozwiewać wszelkie wątpiliwosci odnośnie ich autentyczności. Do tego byłyby pod ręka wszelkie linki do aukcji charytatywnych.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='black_sheep']Nie rozumiecie ze w ten sposob tylko bardzo pomozecie? Badzcie odwazne!!! Zgloscie to na policje!! Naprawde, ja mieszkam za daleko zeby to zrobic!!![/quote]

Mozesz wyslac psimo listem do tamtejszej komendy, byc moze nawet mozesz w swoje zglosic tez, i jesli zglosilas allegro to oni tez maja obowiazek to zglosic gdzie trzeba.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doddy']Eee pomyliłam się. Przeczytałam regulamin mbanku.
Młodzież może założyć konto w mbanku tzn. izzyKONTO

Wtedy jednak opiekunowie lub rodzice muszą wyrazić zgodę na utworzenie konta.

Może więc warto powiadomić rodziców, w jakim celu córcia chciała konto.... Chociaż nadal uważam, że tego nie wymyśliła 17 latka tylko ktoś starszy.....[/quote]

Albo rodzice o tym wiedza wiec tez w tym 'palce maczaja' albo mogla podrobic podpis, zgode.
Jesli cos tez nakrecila w mbanku to....nalezy mbank tez powiadomic o tym,czy tak czy siak, moim zdaniem.

Link to comment
Share on other sites

Hej!
Z zapartym tchem przeczytałam dziś cały topik z tym reebokiem88 :mad: z allegro i też uważam, że należy coś z tym zrobić. Jeśli dobrze zrozumiałam, to Ty wpłaciłaś pieniążki tej/temu draniowi, czyli mówiąc językiem allegro - wygrałaś aukcję Kup teraz
Ja korzystam z allegro bardzo często i ciągle coś tam kupuję, ot, taki nałóg :evil_lol: .
Jak coś kupujesz, to zawsze uzyskujesz dane sprzedającego. Naprawdę nie wiesz, jak on się nazywa? Tam jest taka rubryka: Dane sprzedającego, trzeba się jeszcze raz zalogować i potem wyskakują dane.
A może rejestrując się można jakoś nie umieścić danych (ale to chyba nie jest możliwe) i ten cwaniak :mad: z premedytacją tego nie zrobił :angryy: .

Powodzenia w egzekwowaniu prawa
pozdrawiam
Azir

Link to comment
Share on other sites

wydawało mi się, że wystarczy kliknąć w dane sprzedającego:

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/97/07c2f4d19362590c.jpg[/IMG][/URL]

a następnie kliknąć tutaj:

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/97/28b21d0c0b3b112d.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Black_sheep, przeleciałam jeszcze raz szybciutko po całości. Aukcja w której brałaś udział została usunięta i dlatego nie możesz sprawdzić danych :shake: . Ale ta druga aukcja nie została usunięta, więc pozostaje kontakt z osobami biorącymi udział w tej drugiej aukcji. Powodzenia

Link to comment
Share on other sites

Azir, napisalam pw

czy jestes w stanie zmienic tytul z Inne

na np [B]oszustwo na ALLEGRO[/B]

przypadkiem weszlam idac do swego watku, to Inne jest za slabe, nijakie....to wszyscy powinni przeczytac i wiedziec ,ze [B]wrazliwosc to raz, a czujnosc to dwa![/B]

Link to comment
Share on other sites

otoz mile Panie
zobowiazalam sie pomoc, od strony prawnej,zmarnowalam pol dnia na ustalenie danych tej dziewczynki i co??? teraz zadna z poszkodowanych osob nie chce mi pomoc .... jak zwykle na dogo.....

Matka tej malej twierdzi, ze ja przesladujemy !!!! i ze to dobre i wrazliwe dziecko .....tweirdzi tez , ze skoro mala, nie ma 18 lat , w tym roku konczy, nic jej nie zrobimy..

allegro umywa rece , czeka na ruch osob poszkodowanych , ja bez ich wsparcia tez nic nie zrobie...

a mala wszedzie podaje falszywe dane

Link to comment
Share on other sites

a do matki tej Agnieszki mialabym kilka pytan , ktore byc moze powinna zadac swojemu cudownemu dziecku:
- mala zbierala na psa --- [B]aukcja byla na psa a nie na schron[/B] ,
- na psa z zoltaczka ---[B] na psa , ktory nie zyje[/B] ,
- wplacila pieniadze na shcron po naszej interwencji ale skoro ktos [B]nie wplacal na schron tylko na psa[/B] --- to jest oszustwo,
- dlaczego na allegro podala [B]falszywe dane[/B],
- dlaczego pieniadze szly na [B]konto jakiegos Pawla Nowaka[/B] skoro ona sie nazywa Agnieszka B.???

moze jej Mama lub sama Aga tu beda odwazniejsze ... tu nie ma jak rzucic sluchawka...

Link to comment
Share on other sites

Wrzucam zrzut ekranowy tej aukcji, zanim zostanie usunięta przez pracownika allegro:

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/97/b6ad475cac738e82.jpg[/IMG][/URL]

dysponuję też większym obrazkiem.

Zwróćcie uwagę, że niektóre osoby wpłacały całkiem pokaźne kwoty.

Link to comment
Share on other sites

Czy juz ktoś pisał maile do poszkodowanych osób? jaki jest odzew? A ten Paweł od konta? Czy jest z nim jakiś kontakt? w sumie jest też w takim razie w sprawe zamieszany skoro udostępnił konto. A aderes osoby? Ktoś musiał odebrac korespondencję by zalogować sie po raz pierwszy na Allegro. czy to adres tego Pawła czy tej Agnieszki??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasia_m']a do matki tej Agnieszki mialabym kilka pytan , ktore byc moze powinna zadac swojemu cudownemu dziecku:
- mala zbierala na psa --- [B]aukcja byla na psa a nie na schron[/B] ,
- na psa z zoltaczka ---[B] na psa , ktory nie zyje[/B] ,
- wplacila pieniadze na shcron po naszej interwencji ale skoro ktos [B]nie wplacal na schron tylko na psa[/B] --- to jest oszustwo,
- dlaczego na allegro podala [B]falszywe dane[/B],
- dlaczego pieniadze szly na [B]konto jakiegos Pawla Nowaka[/B] skoro ona sie nazywa Agnieszka B.???

moze jej Mama lub sama Aga tu beda odwazniejsze ... tu nie ma jak rzucic sluchawka...[/quote]

prosze tu sa

Link to comment
Share on other sites

Agnieszka wyjasnie Ci jedna rzecz , zeby nie bylo , ze Cie przesladujemy.
to co ty wyjasnilas ze schronem, nas nie interesuje.....
[B]schron nie ma tu nic do rzeczy a ten dyrektor wiedzac o sprawie wcale nie powinien wziac tej kasy[/B] !!!!


osoby prywatne wplacaly pieniadze na dragona a nie na schoron!!!!!!!!!!!
wplacaly pawolowi nowakowi a nie tobie!!!!

w takim razie nalezaloby pozwac wlasciciela konta....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...