Jump to content
Dogomania

Oszustwo na allegro?


reebok88

Recommended Posts

  • Replies 719
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='black_sheep']Dusje, nie przesadzaj, Ziobra w to mieszasz? Strasznie sie przejełaś. Sprawe trzeba wyjasnic, i jesli jest to droga taka, jak proponuje Kasia, popieram.[/quote]

Sorry, mieszam, bo kogo jak nie jego? Codziennie mowa o zabiciu czy maltretowaniu niewinnych dzieciaczkow, a kary jak za kradziez butelki piwa za sklepu. Alarmy rowniez o zwierzakach i ich losie, a ten czlowiek bawi sie w sledztwa i sprawdzanie doniesien i teczek z IPN. No to jak ma nie trafiac mnie szlag? W koncu on jest od tego, zeby robic porzadek. Nie rozsmiesz cie przypadek uczniala ladujacego za kratki z powodu sfalszowania legitymacji szkolnej i przeciwstawnie olewajacy Ziobro duze afery polit.? Mnie tak.

To nie forum o polityce wiec przepraszam, ale uwazam ze tak naganne zachowanie powinno byc scigane z urzedu i osodzone. Mowa o Reebok. Ludzie potrafia sie bronic, psy i inne cztery lapy NIE!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='reebok88']szkoda, ze mnie nie znacie blizej :(
a tak osoadzacie po pozorach.....[/quote]

nic nie stracone. Przedstaw sie nam, Kasia caly czas probuje dowiedziec sie ile masz latek i jakie intencje ci przyswiecaly.

Czas na autobiografie!!!

Link to comment
Share on other sites

reebok, czy ty juz mozesz przestac??? te twoje obrony sa daremne, nie masz za grosz szacunku. Widac nie znasz przysłowia, ze winny sie tłumaczy, a twoje tłumaczenia sa naprawde zenujące! Moze choc przeprosisz i troche bys sie zastanowil nad soba? najlepiej to wyjdz juz z dogomani.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='reebok88']Jutro idę do schroniska wpłacić wszystkie pieniażki zgromadzone z aukcji. Jeżeli mi nie wierzycie zadzwońcie ok. 15
W moim mieście są dwa Schroniska, a wy dzowniliscie do tego na Portowej.
Nigdy nie przyszło by mi na myśl wyłudzać pieniadze, a tym bardziej na zwierzętach.
Już wiem kto mnie zgłosił na allegro.....
Przepraszam wszystkich, że tak wyszło.
Proszę zadzwońcie jutro o 15 do schroniska, bardzo Was proszę, wszystekie pieniadze zostaną przekazne na potrzeby schroniska i leczenie psiaków.
Przykro mi tylko, że Wy Dogomaniacy możecie tak mnie oskarażać :([/quote]

Piszesz, ze sa 2 schroniska, i ze ktos z forum dzwonil na Portowa. Przeciez sam podales ten adres, to ja juz nic nie rozumiem!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='reebok88']jutro ok? wszystko jutro razem z zaświadczeniem i przeprosinami, które tak naprawdę nie powinny mieć miejsca[/quote]

jutro bedzie jutro dzis jest dzis
mam wszystkie twoje dane i adres
przedstawisz sie czy ja mam to zrobic?:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='black_sheep']dusje masz racje to nie forum polityczne, i naprawde nie mam ochoty słuchac jaki to ziober zły, dla mnie to porzadny czlowiek, gdybym chciala sluchac o ziobrze, weszlabym na forum o polityce, naprawde nie schodzmy od tematu bo to powazna sprawa!!!!!!!!![/quote]

Ja nie mowie, ze on nie porzadny, tyle ze malo aktywny w pewnych kwestiach, ale juz urywam temat, bo tu bardziej pilny temat i trzeba drazyc do bolu

Link to comment
Share on other sites

AgnieszkaP jesli jest nie winny to przeciez sie wyjasni, wiec mysle że spokojnie mozna to zglosic gdzies dalej! Tylu ludzi zostalo wrobionych!!! Tyle pieniedzy!!! Przeciez to nie sa zarty!!! Jeszcze bylabym sklonna uwierzyc, ze to mlode dziecko, ze chcial pomoc, ale to wszystko do siebie poprostu nie pasuje!!! Te zdjecia!!!

Link to comment
Share on other sites

Ja również dzwoniłam dziś rano do kierownika schroniska - przed przedstawieniem sprawy zapytałam czy sa jedynym schroniskiem w Słupsku, dostałam odpowiedz, że tak. W tym mieście nie ma też żadnego prywatnego przytuliska.

Ohhh... Ciężko mi się to wszystko czyta :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka P']Wiecie co skoro nie ma poczucia winy :diabloti: to ja proponuje prokurature powiadomic i prosze o przedstawienie :diabloti: cóz skoro tak chce pomagac pieskom:angryy: to mysle,ze mozna go zaprezentowac:angryy:[/quote]

Super!!! Popieram.

Kasia, skoro taki skromny, to trzeba go zaprezentowac na lamach forum. Pomoc mu. Tylu zasluzonych ludzi odeszlo bez nalezytego rozglosu i wieki trzeba bylo nam czekac, zanim dotarlismy do prawdy.

A tu tak "wielkopomne dzielo" jeszcze zywe i tworcze.... no, nie marnujmy szansy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasia_m']"jutro podam na forum dane, pewnie mi Pani nie wierzy ale trudno :-( , proszę nie podawać moich danych na forum, bo nie są one w pełni aktualne. Dzięki."


to przed chwila Pawelek przyslal mi na PM
czy on musi byc tak zalosny??[/quote]

A moze mu pomozemy w identyfikacji ego? Nie sa one w pelni aktualne...........a to ci pech. Pani adwokat, prosze o ustalenie tozsamosci ewentualnie podam go do programu TV i poszukaja troszke Pozdrowionka

Link to comment
Share on other sites

Cytat:
Napisał(a) [B]reebok88[/B]
[I]Przecież przekarzę wszystkie pieniazki schronisku.[/I]


nie interesuje mnie to,
dobrze wiesz, ze dzialales z zamiarem wyludzenia...za to grozi od 6mcy do 8 lat wiezienia i nie ma znaczenia czy ja czy dogomaniacy Ci wierzymy..ciekawe czy sad Ci uwierzy..popatrz na to z boku..uwierzylbys???
zastanow sie...i dzialaj poki mozesz...
czekam na jakis Twoj ruch na publicznym forum
a tu wiecej nie pisz
Kaska

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki dajcie juz spokuj, szkoda waszego czasu!!! Przeciez widzicie ze ta romowa nie ma sensu!!! Zglosimy to gdzie trzeba i koniec piesni!!! Sprawa jest bardzo bardzo powazna, ja ze sama biore w niej udzial nie puszcze teog plazem, nie chodzi o kase ale o zaufanie, klamstwo, o to ze teraz juz nikt nie zaufa takim aukcją!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...