Jump to content
Dogomania

Oszustwo na allegro?


reebok88

Recommended Posts

  • Replies 719
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Moriaaa']Słuchajcie ...a może sprawdzić dzieciaka bezpośradnio...nie ma nikogo z tego miasta???
Może to jest jakieś dziecko które niepomyślało...reebok ile ty masz lat?[/quote]

Moriaaa, moze masz racje, ale wg mnie nie ma znaczenia ile ma lat, bo jest na tyle sprytny, ze wie jak wyludzac kase. A to zle!!!

Trzeba przeprosic moim zdaniem tych co wplacali pieniadze i dodac, ze znalazl sie wyludzacz, co nie oznacza, ze wszyscy robia to samo. Ten gowniarz narobil wiele zla... Ludzie , ktorzy chca pomoc, moga stracic zaufanie raz na zawsze, dzieki takiej akcji!!!! A jemu nalezy sie dobry wycisk i niech nauczy sie, ze nie tedy droga. gdyby potrzebowal pieniedzy na jedzenie, bo glodny, mama pod promilem, tata w Polsce, to ok. Mogl probowac inaczej, ale nie w tak haniebny sposob.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jogi']Wyjaśnijcie mi bo mi umknęło, ten cwaniak pisał, że zbiera na prywatne schronisko. Mniemam, że takiego nie ma
Czyli miał o 15 godzinie podstawić jakąś fikcyjną osobę i uwiarygodnić swoje tłumaczenia
Ale wpadł i zasłania się tłumaczeniami, że jakoby zbierał na to prawdziwe schronisko.
Niezły tupeciarz:angryy:[/quote]
Przed chwilą rozmawiałam z Panem kierownikiem, wie oczywiście o wszystkim i jutro czeka na delikwenta, "karę" ma wymyślić kierownik. Jutro po wizycie do mnie zadzwoni i potwierdzi , że już po spotkaniu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='reebok88']wyłudzać?? nie mam takich zamiarów[/quote]

To jak wytlumaczysz zamiszczanie zdjecia psa, ktorego juz nie ma itd?

Kogo chcesz robic w balona? I druga sprawa, czlowieku, do biednych nie nalezysz, skoro siedzisz na compie. Oj naleza ci sie ciegi i to niezle.

Wstydz sie i przypadkiem ne pedz do kosciola coby odpokutowac, bo Bog cie nie zrozumie. Ty gnojku, czy widziales w TV blagajaca umierajaca matke o rodzine adopcyjna dla jej syna? Czy cos ci jeszcze w tym mozgu pracuje? A ty w taki sposob do zwierzat pokrzywdzonych przez podobnych tobie? Swinia jestes.

Gdyby moj syn zrobil cos podobnego, zapomnialby raz na zawsze, ze kiedykolwiek mial matke.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasia_m']przepraszam Cie Ksera ale ja tak tego nie zostawie...za duzo tego ostatnio...:shake:[/quote]

Popieram. Kasia zrob cos, bo szlag czlowieka trafia. Na tych ludzi nie ma zadnej kary. Moga oszukiwac, zabijac zwierzaki, maltretowac a pan Ziobro nic!!!!
Czy takie praktyki moga miec miejsce w naszym kraju i jak dlugo bedzie przymykac sie oczy na ten proceder?

Blagam, zrob cos!!! Mnie juz tylko snia sie skatowane, przywiazywane drutem psy itd, a tu chcialoby sie jeszcze pozyc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='reebok88']pieniążki miały być przekazane dla schroniska, nie mam żadnych złych zamiarów. Miały być i będą przekazane na rzecz schroniska. Macie rację w sprawie Dragona, ale inaczej nikt nie bierze udziału w aukcji i schronisko dostało by 20 zł a ja chce dac jak najwiecej. Pewnie i tak mi nie uwierzycie ale cóż...[/quote]

czy Ty jestes dziewczyna czy chlopczykiem?
bo mam watpliwosci? sluchaj , internet nie jest anonimowy...
mozesz mi wyjasnic dlaczego zbierasz pieniadze na schronisko , ktore nic o tej akcji nie wie , proszac o wplaty na swoje prywatne konto??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='reebok88']pieniążki miały być przekazane dla schroniska, nie mam żadnych złych zamiarów. Miały być i będą przekazane na rzecz schroniska. Macie rację w sprawie Dragona, ale inaczej nikt nie bierze udziału w aukcji i schronisko dostało by 20 zł a ja chce dac jak najwiecej. Pewnie i tak mi nie uwierzycie ale cóż...[/quote]

No, powalasz mnie zupelnie. To w schronisku brak zwierzat chorych do leczenia, ze trzeba wykorzystywac zdjecie psiaka, ktory juz za TM???

Zastanow sie i przestan bredzic. Miales/as/ nieczyste zamiary, teraz strach w tylku i twoje wytlumaczenia. Oj, dziekuj Bogu ze nie jestem twoja rodzicielka, bo rzeczywiscie zrobilabym ci operacje plastyczna w 2 minuty. Zbieraj makulature i butelki na swoje zachcianki i nigdy wiecej nie probuj tych numerow. Jak widac, namierzono cie szybko i sprawnie!!! To powinno byc nauczka dla ciebie, nie mowiac o prokuratorze.
I co sie dziwic, ze pozniej tacy jak ty rwa sie do rzadzenia Polska. Zaczynali za mlodu i kreca nawet jako emeryci.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...