Jump to content
Dogomania

Oszustwo na allegro?


reebok88

Recommended Posts

  • Replies 719
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='lewkonia']Co się stało z postami kasi _m??????? Teraz wątek zupełnie się pogmatwał! Kasiu - czy o to chodzi?[/QUOTE]
Sledze ten watek od jakiegos czasu i niestety, ale tutaj znajdziecie odpowiedz na pytanie lewkonii [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=23845&page=103[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_z']Sledze ten watek od jakiegos czasu i niestety, ale tutaj znajdziecie odpowiedz na pytanie lewkonii [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=23845&page=103"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=23845&page=103[/URL][/quote]

No to szok :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Przeczytałam prawie cały wątek... Prawie, bo w okolicach 26 strony się pogubiłam, gdzyż brakuje chyba jakiś postów...

Black Sheep, jeśli do tej pory nigdzie tego nie zgłosiłaś, to idź do najbliższej komendy Policji i zgłoś wyłudzenie. Mają obowiązek przyjać Twoje zgłoszenie.
Czy Allegro coś zrobi w tej sprawie? Szczerze wątpię... Nie oni zostali poszkodowani. Udostępnią jedynie Policji dane i logi oszusta, ale sami sprawy raczej nie zgłoszą. Napisz do pozostałych osób, które zostały oszukane i doradź im, aby również zgłosili tą sprawę na najbliższej komendzie. Nie ma znaczenia, że mieszksz w innym miejscu niż oszust.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magdarynka']Przeczytałam prawie cały wątek... Prawie, bo w okolicach 26 strony się pogubiłam, gdzyż brakuje chyba jakiś postów...[/QUOTE]
Szkoda, ze nie ma tak jak na molosach: posty mozna edytowac tylko przez 7 dni od napisania, a usuwac nie mozna w ogole.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli macie ochotę i troszkę czasu poczytajcie...[URL="http://www.forum.molosy.pl/showthread.php?p=177924#post177924"][COLOR=#22229c]http://www.forum.molosy.pl/showthrea...924#post177924[/COLOR][/URL]

Magda, nie jesteś osamotniona w tych oszustwach Kaski..

A dla Was wszystkich niech moja historia będzie przestrogą.

Dorota

Ps. jeśli w jakikolwiek sposób możecie pomóc piszcze (moj mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL], zainteresowanym podam telefon)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='reebok88']Ja Was nie doceniam? Ja Was poprostu nie znam.
Wcale mi się humor nie porpawia, tylko wszystko wyszło nie tak, chciałam pomóc mojemu schronisku i pomogłam, a że wyszło jak wyszło to juz inną sprawa. Nie raz już pomagałam temu schronisku, ale nigdy finansowo. Przeważnie w okresie zimowym są akcje, na zbiórki żywnosci, kocy. itp.
Chciałam teraz pomóc finansowo i pomogłam, nikogo nie chce oszukać, a tym bardziej naciągnąć.[/quote]

[B]To jest ostatni wpis reebok88 i ..... całkiem ucichła....tak jak kasia-m. To utwierdza mnie w przekonaniu, że to ta sama osoba.[/B]:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Też jestem przekonana, że to ta sama osoba.
Posty są teraz pousuwane, ale dobrze pamiętam, że zanim doszliśmy do tego, że z Dragonem to oszustwo, to właśnie kasia_m i reebok88 podnosili wątek, aby nie spadł na koniec.
Ależ trzeba być cynicznym , aby grać złodzieja i policjanta w tym samymk wątku

Fifunia, to może być dla Ciebie jakiś ślad ta sprawa z allegro. Bardzo Ci współczuję

Link to comment
Share on other sites

Fifunia czy chodzi o tę osobę (narzeczony????)
[URL="http://www.marketing-news.pl/message.php?art=1928"]http://www.marketing-news.pl/message.php?art=1928[/URL]

Czy też niejaka Kasia Martinez użyła tych personaliów?

Można to sprawdzić w Carlsbergu!!!

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co, mnie już coś tknęło w wątku o Krzyczkach. Ona proponowała Emirowi pomoc prawną, twierdząc, że jest adwokatem. Zdziwiło mnie, że udzielając się dość aktywnie w tym wątku, nie prostuje jakichś niemających podstaw prawnych pomysłów forumowiczów. Teraz jest dla mnie jasne, że jest to osoba trochę prawo znająca, ale raczej od odwrotnej niż prawnicy strony.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lewkonia']Fifunia czy chodzi o tę osobę (narzeczony????)
[URL="http://www.marketing-news.pl/message.php?art=1928"]http://www.marketing-news.pl/message.php?art=1928[/URL]

Czy też niejaka Kasia Martinez użyła tych personaliów?

Można to sprawdzić w Carlsbergu!!![/quote]

Wspominali, że pracował w Calsbergu, ale teraz działa na własną rękę (może pomaga swojej żonie:lol: ) - sprawdzałam już wszystko na internecie. Teraz odważę się tam zadzwonić czy jednak mają z nim kontakt.
Pytanie czy to jego prawdziwe dane...

Link to comment
Share on other sites

Mam brzydkie podejrzenia, że nazwisko to sobie wzieli z takiej wlaśnie wiadomości.Z gazety albo internetu.Po co facet który ma dobrą pracę i pewnie nieźle płatną miałby sie mieszać do jakichś oszustw?I w dodatku szastać własnym/znanym już trochę/nazwiskiem?No chyba że baba mu ogonem zakręciła:roll:

Link to comment
Share on other sites

Fifuniu biedna, wspólczuje szczerze, przeczytalam to i nie mam juz wiary w ludzi, tą całą Kaśke Martinez jakbym spotkała, to bym tak skopała, że by sie jej te lekko krecone wlosy zaraz wyprostowaly, co za wredna baba. Mam tylko maile, ktore z nia pisałam o tej sprawie. A teraz to pewnie chodzi o to, ze to ona jest razem z tym reebokie-88 w zmowie, glupia jest, jesli myslala ze sie nie wyda. Nienawidze jej i wszystkich jej podobnych ludzi. Brak złudzeń - to wredne babsko, podła oszustka!!!

Link to comment
Share on other sites

przeczytałam topic na molosach włos się jeży trzeba ja namierzyć nie moze jej to ujśc łazem czekam na konkrety mozemój mąz będzie mógł pomoc ale musi wiedziec z kim ma do czynienia presonalia ...
tak mi przykro ze sa takie potwory na świecie ....

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie cioteczki, miałyśmy kontakt z Kasia_m, ona z naszych wątków też pousuwała wszystkie wpisy!!!! Tydzień temu proponowała na prv kupno pierścionka z brylantem, który podobno znalazła, a pieniądze chciała przekazać na schronisko... Była wtedy podobno w Słowacji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='akucha']Słuchajcie cioteczki, miałyśmy kontakt z Kasia_m, ona z naszych wątków też pousuwała wszystkie wpisy!!!! Tydzień temu proponowała na prv kupno pierścionka z brylantem, który podobno znalazła, a pieniądze chciała przekazać na schronisko... Była wtedy podobno w Słowacji.[/quote]

Wlasnie zauwazylam, wszedzie pousuwała, a w tym watku sama pisala, zeby reebok nie usuwal, bo przeciez i tak wszystko jest zarejsetrowane, glupia jakaś czy co?
Kasiu_m nie masz odwagi do nas napisac? Tym razem nikt nie bedzie sie wachał, i zawiadomimy prokurature, policje i co sie da, bedziecie razem z reebokiem dzielic wiezienny zywot!

Link to comment
Share on other sites

Kochane - dziękuję za słowa otuchy:calus:
Im więcej porad i dodatkowych informacji tym lepiej.
Akucha napisz prosze na priva wiecej o tej sprawie z pierścionkiem.. Widzę, ze dziewczyna już wszytskiego się "imała":shake:

Black_sheep - czy Ty ewentualnie piszesz się pójść złożyć oskarżenie razem z nami?
Rozumiem, ze w kwestii tej reebok88 nic nie zostało złożone?

Link to comment
Share on other sites

Sluchajcie aby potowierdzic czy to ta sam osoba w dwoch postaciahc trzeba zadzwonic do schrniska czy dokonal wplaty FAKTYCZNIE tej z allegro osobiscie jaks gowniara.
A odnosnie oszustwo kasi_m. Powiem Wam jedno jest to osba bez ZADNYCH uczuc ludzkich! ZADNYCH!!!:angryy: :angryy: Gdbym ja dorwala sam bym nia potrzasla!!

Otoz. Jest inna Kasia, mloda dzieczyna, powaznie chora, ktora rok temu zakupila yorka z lewej hodowli. Psiak byl chory jak sie okazalo i nie mozna bylo go uratowac-Kasia leczyla pieska, jezdzila na sggw.

I no z miesiac temu ona skontaktowal sie z Frotka a Frotka ze mna, ze jest york dla Kasi!! Yorka tez w tajemnicy -jak Kasia zda mature-a zdala wiem najlepiej u siebie w szkole-miala dostac za posrednictwem Rybon32.
Juz niby mial byc ten york od tej calej kasi_m cos nakrecila i yorka podobno komus innemu dala..bo nie wiedzial czy cos tam.

Krotko mowiac-jak teraz to czytam chciala zapewne pozyskac zaufanie i Frotki(prawnik) i moje.

Autentycznie bylam wzruszona i jej dziekowalam, ze pamietala o Kasi(byl watek o Kasi,ze stracila yorka i ze chora) To obrzydliwe dziewczynisko, ktore nie dosc ze jest oszutka to jeszcze perfidnie gra na uczuciach ludzkich!!:angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy:


Mowila mi, ze adoptowala, wynikalo ze nie tak dawno, suczke hasky(czy haskopodobna od Emira).

Trzeba to tez sprawdzic.Jesli to prawda to mysle,ze Emir nie wydal suki bez spisania z dokumentow. No chyba,ze dokumenty tez falszywe!
Az sie trzese ze zlosci!! :angryy: :angryy: :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARKA']Sluchajcie aby potowierdzic czy to ta sam osoba w dwoch postaciahc trzeba zadzwonic do schrniska czy dokonal wplaty FAKTYCZNIE tej z allegro osobiscie jaks gowniara.
A odnosnie oszustwo kasi_m. Powiem Wam jedno jest to osba bez ZADNYCH uczuc ludzkich! ZADNYCH!!!:angryy: :angryy: Gdbym ja dorwala sam bym nia potrzasla!!

Otoz. Jest inna Kasia, mloda dzieczyna, powaznie chora, ktora rok temu zakupila yorka z lewej hodowli. Psiak byl chory jak sie okazalo i nie mozna bylo go uratowac-Kasia leczyla pieska, jezdzila na sggw.

I no z miesiac temu ona skontaktowal sie z Frotka a Frotka ze mna, ze jest york dla Kasi!! Yorka tez w tajemnicy -jak Kasia zda mature-a zdala wiem najlepiej u siebie w szkole-miala dostac za posrednictwem Rybon32.
Juz niby mial byc ten york od tej calej kasi_m cos nakrecila i yorka podobno komus innemu dala..bo nie wiedzial czy cos tam.

Krotko mowiac-jak teraz to czytam chciala zapewne pozyskac zaufanie i Frotki(prawnik) i moje.

Autentycznie bylam wzruszona i jej dziekowalam, ze pamietala o Kasi(byl watek o Kasi,ze stracila yorka i ze chora) To obrzydliwe dziewczynisko, ktore nie dosc ze jest oszutka to jeszcze perfidnie gra na uczuciach ludzkich!!:angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy:


Mowila mi, ze adoptowala, wynikalo ze nie tak dawno, suczke hasky(czy haskopodobna od Emira).

Trzeba to tez sprawdzic.Jesli to prawda to mysle,ze Emir nie wydal suki bez spisania z dokumentow. No chyba,ze dokumenty tez falszywe!
Az sie trzese ze zlosci!! :angryy: :angryy: :angryy:[/quote]

Aż się nóż w kieszeni otwiera:angryy:
Przeczytałam wszystko o kasi_m i teraz szukam jej danych, może sie uda.
Aż mi głupio, że jest moją imienniczką :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lewkonia']Fifunia czy chodzi o tę osobę (narzeczony????)
[URL="http://www.marketing-news.pl/message.php?art=1928"]http://www.marketing-news.pl/message.php?art=1928[/URL]

Czy też niejaka Kasia Martinez użyła tych personaliów?

Można to sprawdzić w Carlsbergu!!![/quote]
Jeśli chodzi o tego pana to mogłabym to sprawdzić, pracuję w hurtowni alkoholi (konkurencyjnej:diabloti: ) i to dla mnie żaden problem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...