Jump to content
Dogomania

Cinek w DS, ale ZOSTAWIŁ DŁUGI! Ponad 900 zł DO SPŁACENIA! POMOCY!!!


LadyS

Recommended Posts

Sledzę wątek po cichutku, ale po taki allegro musiałam się wpisać.:eviltong:

[IMG]http://img209.imageshack.us/img209/3447/58131268.jpg[/IMG]
Zestaw z mineczkami Cineczka jest cudowny. :lol:Osobiście podoba mi się zdjęcie z
maskotką jamnika gdzie obaj mają identyczną minkę. Super zdjęcia na jakiś konkurs!
Z całą pewnością duszą jest jamnikiem w 100%. Cudowny.:loveu: . Z tymi minami typowo jamniczymi ma domek jak w banku.:eviltong::lol: u zajamniczonej rodzinki.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='furciaczek']Cinula praktycznie bez obrazen, lekko skora zadrapana w jednym miejscu ale tak ze ciezko bylo znalezc...a ta cala krew to z napastnika byla. Dostal antybiotyk, ranka przemyta.
Kosmita w ogole nie przejety uff dobrze ze tak sie tylko skonczylo.[/QUOTE]

fur, a Ty w całości? Co z napastnikiem?

Link to comment
Share on other sites

No jak to na wsi, facet jej powiedział, że przyniesie , że pies szcepiony jak nie to zastrzyczki :)Fur teraz jedzie bo musiała na spacery z reszta psów wyjśc i nakarmic także ręka sprawna, emocje opadły :0 zszyja paluszka i będzie dobrze :)W łydke też dostała ale mówi, że to niegroźne - bedzie u doc to wsio obejrzy :)Małgoś dzielna dziewczyna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']aż mi się słabo zrobiło!
jak gosia teraz da sobie radę ze stadem? a burek pewnie nieszczepiony, jak to burek....[/QUOTE]

Podobno we wsi mają darmowe szczepienia, więc jest możliwosć, ze jednak zaszczepiony. Pies był z właścicielem! Właściciel nie zrobił nic!
Jutro przyjeżdża furciaczkowy TŻ, jakoś dadzą sobie radę, tak myślę...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...