Jump to content
Dogomania

Cinek w DS, ale ZOSTAWIŁ DŁUGI! Ponad 900 zł DO SPŁACENIA! POMOCY!!!


LadyS

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jutro dostawie nowe foty nie wiedziałam że są.

Póki co pierwsza aukcja dla Cinka. Jutro postaram się aby była wyróżniona i zrobie kilka regionalnych:

[url]http://allegro.pl/cinek-pies-w-typie-jamnika-swietny-przyjaciel-i1413160878.html[/url]

powiem Wam zę aukcja była robiona z przygodami a nomen-omen to dobrze wróży.
Jednego miałam pad kompa, innego zamacił mi we łbie wątek wet-siostry, potem miałam większą akcje w domu w zwiażku z trwającym od kilku tygodniu wymian rur i likwidacji piecykó gazowych w łązienkach w całym bloku, potem kilka godzin przerwy technicznej na allegro i jeszcze potem coś

dzisiaj powiedziałam zaryje ale muszę udało się. Po pracy jak powiedziałam zrobię mu serie lokalnych aukcji na województwa i mam nadzieje ze uda się zrobić wyróżnienie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulinken']Świetne allegro, same konkrety! No i "[FONT=Verdana][SIZE=4][COLOR=red]odpowiednio zmotywowany w mig pojmuje nowe komendy, choć szybko się nimi nudzi[/COLOR]." [SIZE=2]- typowy jamnior :D[/SIZE]
[/SIZE][/FONT][/QUOTE]


Mam trzy takie egzemplarze w domu, zmotywowane szelestem torebki z jedzeniem - podają łapkę, grzecznie stoją a jak się skończy dostają zaniku słuchu. No i na moje zawołanie zero reakcji ;):):):)

tekst aukcji made in Lady

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']Ciotki, usiadzcie...szok... statyczne foty:evil_lol:
[IMG]http://i51.tinypic.com/2rw95oj.jpg[/IMG]



[IMG]http://i52.tinypic.com/2rxiahl.jpg[/IMG]

No ale tradycyjnie..
[/QUOTE]
:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:
:shake::shake::shake::shake::shake:
To z całą pewnością nie jest Cinek

Link to comment
Share on other sites

Kochani jamnikowi - byłam na wizycie przedadopcyjnej dla Murzynka i zapiszcie - Gorczyce babka chce aby sunie wnuczki rozmnażać - zacofanie, dwa psy w kojcach, gówien na metr.Istna masakra - zainteresowanym na pw podam numery, nazwiska nie znam ale wiocha mała. W razie co wiem, że ma syna w Gorzowie więc ogólnie czujnie jak ktoś z tej okolicy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vena&vivi']Kochani jamnikowi - byłam na wizycie przedadopcyjnej dla Murzynka i zapiszcie - Gorczyce babka chce aby sunie wnuczki rozmnażać - zacofanie, dwa psy w kojcach, gówien na metr.Istna masakra - zainteresowanym na pw podam numery, nazwiska nie znam ale wiocha mała. W razie co wiem, że ma syna w Gorzowie więc ogólnie czujnie jak ktoś z tej okolicy.[/QUOTE]

E, Cinek nie do rozpłodu, on mutant ;) Ale dzięki za ostrzeżenie, czytałam już na jamnikowatych.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jasinski214']moja ciotka być może by była zainteresowana cinkiem. Miała juz 2 jamniki więc może by go wzieła.[/QUOTE]

Proszę o więcej informacji, może być na PW - podejście do sterylizacji, doswaidczenie z upartymi psami, wiek przybliżony ciotki, gdzie mieszka i jak mieszkałby pies, warunki do zapewnienia psu ruchu i tak dalej ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...