Jump to content
Dogomania

Zagłodzona onka-Aza już w nowym domku!!!


Shania

Recommended Posts

  • Replies 990
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mysza i jeszcze jedno, prosze nie obrażaj mnie..bo jakbym nie chciała nie byłoby tego wątku..a jak czegoś nie zrozumiałaś, bądz nie zrozumiałyśmy się..wystarczy napisać na pw...to po prostu nie fajne , jak ktoś musi słuchać rzeczy, które są mu wręcz obce w kwestii pomocy
a czasami wielu rzeczy się wyrzekać..
dziękuję pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shania']Jak ja mogę decydować???
Mogę przeprosić, że zle zrozumiałam...oczywiście, że jej nie oddam do schronu, jak nie musze...myślałam(tak zrozumiałam, że trzeba oddać za koszty pierwszego m-ca w hoteliku).jeżeli nie jest super, i proszę mi nie pisać glupot (prosze wybaczyć), tylko co dalej jak sunia zostanie dłużej a nie ma deklaracji?
Ja serio bym ją wzięła ale czwarty pies..nie dam rady sama..po prostu:([/QUOTE]

No niestety to Ty musisz sama zdecydować , to Twój wątek.
Dla mnie sprawa jest prosta, sunia może trafic do schronu w sobotę , kompletnie wycieńczona albo może trafić nawet jutro do fajnego hoteliku gdzie dojdzie do siebie na miesiąc / to masz już pewne/ . Nie wiem gdzie tu ryzyko?
Jeżeli przez ten miesiąc nie uzbieramy kasy albo nie znajdziemy jej domu to schronisko ciągle będzie w Gliwicach na Wschodniej a zawsze jest szansa , że nigdy tam nie trafi.
Może więcej optymizmu jest tutaj potrzebne bo te zapłakane buzie mogą wpędzić nas wszystkich w depresje;)

Link to comment
Share on other sites

:lol:[quote name='ania_to_ja']Jeżeli są zbierane stale deklaracje to ja jestem w stanie na pewno coś zadeklarować :p
Mogę tez pomyśleć nad bazarkiem ;)[/QUOTE]

Shania zobacz jest nas coraz więcej , chcemy tej małej pomóc:lol: , nie odbieraj jej nadzieji skoro sama
ją dałaś;) zakładając wątek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza 1']Na razie nie myślmy o schronie, czy ktoś zechce dołożyć się do utrzymania suni? Przynajmniej jednorazowo? Gdybym miała wsparcie, mogłabym ją zabrać...[/QUOTE]
Mysza czy to dalej aktualna propozycja ?
jesli tak to ile wsparcia bedziesz potrzebowac?
Ty umiesz psy stawiac na nogi;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania i Kajber']Piszecie, ze schron w Gliwicach jest nienajgorszy, to zawsze jakieś pocieszenie.
Czy są tam wolontariuszki, które mogłyby dogladać AZJI?[/QUOTE]

Jeżeli tak się stanie, że do nas trafi, to z głodu nie zginie, ostatnio mam wprawę w gotowaniu ;)
Obawiam się, że w jej obecnym stanie, dostanie się do schronu będzie dla niej bardzo niekorzystne, nawet nie wiadomo czy była szczepiona. Tak, że hotelik - nawet na miesiąc -w jej przypadku jest najlepszym rozwiązaniem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tora&Faro']Widzę tu wiele osób deklarujących chęć pomocy suni...nie rozumiem w czym jest problem:shake:[/QUOTE]

Dokładnie, a w przypadku zagrożenia wirusówką w schronie w ogóle nie ma się nad czym zastanawiać!
Tak na marginesie, nigdy nie byłam w tak komfortowej sytuacji żeby mieć środki na ponad miesiąc hotelu z góry;)

W transporcie suni może pomoże Nikus.
Ja deklaruję pomoc w ogłaszaniu jak tylko sunia dojdzie do siebie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shania']Tak, sunia jedzie do hoteliku, dzisiaj podejmę decyzję gdzie...chodzi mi o to, żeby jak najbliżej Gliwic..oczywiście musi być dobry hotelik..ma ktoś kontakt tel do myszy?
Bardzo prosze o podanie na pw, muszę pilnie się z nią skontaktować[/QUOTE]

masz pw z tel.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...