Jump to content
Dogomania

Piękny Stefan - tułaczka lub schron - potrzebna pomoc


ossa98

Recommended Posts

[I][quote name='ossa98']ok. to co teraz? Była jakaś propozycja od Protzlav...Jakiś "niecny plan" wybawienia Stefanka z opresji...[/QUOTE][/I]

[B]...nie, ten plan nie jest zbyt mądry ... ja myślałem aby przenieść Go do katowickiego schroniska ... tutaj mamy wolontariat i można by się nim odpowiednio zająć ... no ale sposób takiego przeniesienia byłby tylko jeden: ktoś musiałby go po prostu wyadoptować z chorzowskiego(?) i oddać do katowickiego ... nic innego póki co nie przychodzi mi do głowy ... <D.>[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ossa98']MOgłabym wykupić Stefanowi ogłoszenia, tylko co napisać? nic o tym psiaku nie wiemy. Jakby był dostęp do niego przez wolontariat, byłaby szansa na zebranie dokładnego wywiadu.[/QUOTE]

Przeniesienie to chyba dobry pomysł... tylko czy ktoś się tego podejmie?? Qrcze...

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Przeniesienie to chyba dobry pomysł... tylko czy ktoś się tego podejmie?? Qrcze... [/QUOTE]

No właśnie. Tak sobie o tym myślę i myślę i...Trochę niefajnie zabierać psiaka z jednego schronu, dawać mu na chwile nadzieję i ładować do drugiego schronu. Nie wspomnę, że trzeba byłoby podpisać umowę ze schronem...właściwie fikcyjnie, co kłóci się nieco z moim systemem wartości.
Kurka, sama nie wiem co dalej.
Dziewczyny z katowickiego schronu - poradźcie co nieco.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ossa98']No właśnie. Tak sobie o tym myślę i myślę i...Trochę niefajnie zabierać psiaka z jednego schronu, dawać mu na chwile nadzieję i ładować do drugiego schronu. Nie wspomnę, że trzeba byłoby podpisać umowę ze schronem...właściwie fikcyjnie, co kłóci się nieco z moim systemem wartości.
Kurka, sama nie wiem co dalej.
Dziewczyny z katowickiego schronu - poradźcie co nieco.[/QUOTE]

A jest szansa na ogłaszanie GO gdy jest w tym schronisku, w którym przebywa teraz??

Link to comment
Share on other sites

[I][quote name='ossa98']Więc co radzicie? mam jednak pokombinować? że niby chcę adoptować Stefcia a potem oddać do schronu w Katowicach. Najlepiej byłoby, gdyby asystowała mi jakaś wolontariuszka. Nie chciałabym wyjść na barbarzyńcę:shake:[/QUOTE][/I]

[B]... w sumie to był mój pomysł, więc spokojnie mogę CI asystować przy oddawaniu Stefana do naszego katowickiego schronu :) <D.>[/B]

[B]p.s. acha, i jestem [COLOR=red]wolontariuszem[/COLOR], takowi też istnieją :P[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ossa98']Więc co radzicie? mam jednak pokombinować? że niby chcę adoptować Stefcia a potem oddać do schronu w Katowicach. Najlepiej byłoby, gdyby asystowała mi jakaś wolontariuszka. Nie chciałabym wyjść na barbarzyńcę:shake:[/QUOTE]

ja Ci tak radzę, masz wtedy większą kontrolę nad psem. Sama mam psa z tego schroniska. Wiem, zę wolontariusze wychodzą z psami na spacery, mają z nimi kontakt,a to bardzo dużo.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE][B]p.s. acha, i jestem [COLOR=red]wolontariuszem[/COLOR], takowi też istnieją :P[/B] [/QUOTE]

Naprawdę?:evil_lol: No to mnie totalnie zaskoczyłeś. Myślałam, że tylko kobitki takie wrażliwe na cierpienie innych...:evil_lol:
Dziękuję za ofertę pomocy:lol:. Wyślę do Ciebie e-maila na priv i obgadamy jak ta akcja miałaby wyglądać.

Link to comment
Share on other sites

[I][quote name='ossa98']Naprawdę?:evil_lol: No to mnie totalnie zaskoczyłeś. Myślałam, że tylko kobitki takie wrażliwe na cierpienie innych...:evil_lol:
Dziękuję za ofertę pomocy:lol:. Wyślę do Ciebie e-maila na priv i obgadamy jak ta akcja miałaby wyglądać.[/QUOTE][/I]

[B]... no, u nas w schronisku katowickim nie ja jeden osobnik płci brzydkiej, ha ha.... <D.>[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ossa98']Na razie nic. Otrzymałam kilka informacji od jednej z katowickich wolontariuszek - trochę zniechęcających, ale to nie jest temat na oficjalną rozmowę.[/QUOTE]

[B]Informacji na jaki temat? ossa98, proszę o jaśniejsze info na pw ... również działam w katowickim schronisku ... potwierdzę je więc lub im zaprzeczę :)[/B]
[B]<D.>[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='protzlav'][B]Informacji na jaki temat? ossa98, proszę o jaśniejsze info na pw ... również działam w katowickim schronisku ... potwierdzę je więc lub im zaprzeczę :)[/B]
[B]<D.>[/B][/QUOTE]Myślę, że mogę to tu napisać, bo to, co napiszę nie jest żadną tajemnicą. Poza tym to ja jestem tą wolontariuszką, która do ossy98 pisała :).
Oto te informacje:
[I]W Katowicach są lepsze warunki niż w Chorzowie, jest wolontariat, ale u nas nie czipuje się psów. I wolontariat nie obejmuje wszystkich psiaków, a jakąś 1/4 czy 1/3, więc nie ma gwarancji, że ..../pies który trafi do schronu/... zostanie opieką wolontariuszy objęty. Ale na pewno będzie można mu zrobić jakieś zdjęcia, czegoś się o nim dowiedzieć.[/I]

I chyba to ta informacja - że nie ma gwarancji, iż pies który trafi do schroniska przejdzie pod skrzydła wolontariuszy - jest dla ossy98 zniechęcająca.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...