Jump to content
Dogomania

Piękny Stefan - tułaczka lub schron - potrzebna pomoc


ossa98

Recommended Posts

[I][quote name='nombre']a od czego jest zaleze czy psa obejmie wolontariat czy nie?[/QUOTE][/I]

[B]... nie od czego, a od kogo ... od pracowników schroniska ... tak myślę : ))) i myślę też, że jakby się dobrze pogadało, to Stefan zostałby nim objęty(wolontariatem) ... tym bardziej, że z opisu wnioskuję iż się do tego kwalifikuje ... [/B]

[B]Druga sprawa, bo nie pisałem tu jeszcze o tym ... W schronisku wisi ogłoszenie o zaginięciu psa ... Pies jest łudząco podobny do Stefana ... Jest podany nr tel. ... Pisałem tam esa, ale echo ... Cóż więcej mogę zrobić ... <D.>[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Miałam małą przerwę związaną z delegacją, ale wróciłam i nadrabiam właśnie zaległości w dogomaniackich wątkach.
Hmmm, czyli szansa na wolontariat jednak jest.
Inna sprawa, to kwestia ogłoszenia o zaginięciu psa.
Może to rzeczywiście Stefan. A można dostać numer telefonu? ze swej strony też mogłabym próbować się dodzwonić.
Poprosiłam moją przyjaciółkę o napisaniu kilku słów o Stefanie.
Poniżej cytat z jej wiadomości:
"... jedyne co nim nim wiem to, że jest psem spragnionym miłości, ciepłego domu, to nie jest pies do budy, lubi dzieci, nie tylko je toleruje ale jest przyjazny. Załatwia potrzeby - sikanie - w domu. Może to wynika z długiej tułaczki - trudno powiedzieć. Stefanek musiał mieszkać kiedyś w domu, na pewno za nim tęskni...nie wiem co jeszcze, ..nie jest łapczywym psem, nie jest nadruchliwy...choć może jest po prostu zmęczony, bo nie był w stanie dogonić naszej temperamentnej labradorki, więc wydaje mi sie że mógł być przy starych ludziach i nie nauczyć się zabawy - aportowania. Całymi dniami śpi...."

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

No właśnie nic. Zanim ogłoszenia pójdą w ruch chciałam zadzwonić do osoby, która rozwieszała ogłoszenia w schronisku. Szukała psa podobnego do Stefanka. Ale nie dostałam namiarów...

A tak w ogóle, to właśnie zajrzałam na stronę chorzowskiego schroniska i nie znalazłam zdjęcia Stefanka - a było. Na pewno.:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...