Jump to content
Dogomania

Luna żyła w TRAGICZNYCH WARUNKACH JUŻ W DS


Temida

Recommended Posts

  • Replies 558
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Temida']Patrycja wyraziła zgodę na sterylizację. Stan konta może podać dopiero jutro rano.
Możecie się umawiać jak wetowi będzie pasowało.[/QUOTE]

Bardzo się cieszę,będziemy kontaktować się z Sylwia i lecznica i damy zaraz znać na wątku...

Link to comment
Share on other sites

Romeczko z mojej wiedzy wynika, że są jeszcze pieniążki i na pewno starczy o to bądź spokojna.
Muszę porozmawiać z Papryką jak rozwiązać sprawę konta Luny, ponieważ ona nie ma czasu ostatnio czasu.
Tak jak napisałam w 1szym poście wątek założyłam na prośbę papryki, która wątku nigdy nie prowadziła.
Jutro będę chciała się jakoś skontaktować z Patrycją, powiedź jak zrobić z przelewem za sterylkę, bo lepiej to zrobić szybciej w takiej sytuacji.

Link to comment
Share on other sites

Wpłaty:
Agni bazarek 243,50zł.
p.b 100zł.
paweł 30zł.
zachary 200zł.

razem 473,50zł.
dt opłacony do 7.03
więc 273,50zł.
z tego muszę wysłać kasę na sterylkę.

Papryka powiedziała, aby szukać osobę do prowadzenia rachunków Luny. Czy jest ktoś chętny.
Do tego czasu ona będzie dalej prowadzić. Ja osobiście zajmę się adopcja.

Link to comment
Share on other sites

Nie pojechałyśmy na sterylizację bo jak powiadomiła Sylwię Pani Tymczasowa,Luna ma cieczkę.pani izoluje Lunę i stara się,zeby nie miała kontaktu z jej psami...sterylizacja odłożona aż Lunie skończy się cieczka...Sylwia rozmawiała w tej sprawie z p.doktor...no dziewczyny,to był chyba ostatni moment ,zeby pomysleć o tym zabiegu...zaraz jak tylko będzie można jedziemy do lekarza z Luną...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...