Jump to content
Dogomania

Luna żyła w TRAGICZNYCH WARUNKACH JUŻ W DS


Temida

Recommended Posts

[quote name='mamanabank']Sylwia zgodzi się koordynować, jak będzie trzeba, pomożemy Sylwii, bo my tu w jednym zespole gramy :-) Z reszta ma już wprawę, bo Bella była sterylizowana przy pomocy "Akcja Sterylizcja"

Tylko błagam, niech ktoś Lunkę zgłosi...[/QUOTE]

Temida,Mamanabank,Sylwiaso ja tez pomogę oczywiście...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 558
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Temida']Odnowiłam Lunie ogłoszenia.[/QUOTE]

Temida,bardzo Was proszę zgłoście dziewczynke do sterylizacji,musicie pomyślec o skutkach jakie może miec brak sterylizacji przy 2 młodych psach ,jak juz nie jest w ciązy...ktos musi ja zgłosic...podobno na dogo działamy profesjonalnie...będzie wstyd dla ludzi i ból dla psiaka jak będzie w ciązy...PROSZĘ ZGŁOŚCIE JĄ DO FUNDUSZU STERYLKOWEGO...wszyscy nabrali wody w usta...

Link to comment
Share on other sites

Dobrze, to ja zgłoszę tam Lunę. Osobiście jestem pierwszą zwolenniczką sterylizacji, ale tak jak napisałam w 1-szym poście nie decyduję o Lunie.
Ponieważ dawno nie było papryki to myślę, że jako opiekunka wątku mogę na waszą prośbę to uczynić, a paprykę poinformuję.
Postaram się w takim razie zorganizować sprawę sterylizacji przy waszym wsparciu rzecz jasna.
Teraz kwestia jaki koszt mam tam podać to pierwsze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Temida']Dobrze, to ja zgłoszę tam Lunę. Osobiście jestem pierwszą zwolenniczką sterylizacji, ale tak jak napisałam w 1-szym poście nie decyduję o Lunie.
Ponieważ dawno nie było papryki to myślę, że jako opiekunka wątku mogę na waszą prośbę to uczynić, a paprykę poinformuję.
Postaram się w takim razie zorganizować sprawę sterylizacji przy waszym wsparciu rzecz jasna.
Teraz kwestia jaki koszt mam tam podać to pierwsze.[/QUOTE]




Luna już zgłoszona :-)

[url]http://www.dogomania.pl/threads/184498-Akcja-STERYLIZACJA-%28by-bezdomniak%C3%B3w-by%C5%82o-mniej%29/page79[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mamanabank']Decyzja jest od ręki. Soema zaproponowała 50% wsparcia.[/QUOTE]

NO to albo trzeba zbierać na watku albo dziewczyny biora resztę z bazarku...jak będzie decyzja możemy ją zawieżć jeszcze w tym tygodniu...chyba najwyższa pora...trzeba decyzji szybkiej...DZIEWCZYNY PODEJMIJCIE DECYZJĘ!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mamanabank']Decyzja jest od ręki. Soema zaproponowała 50% wsparcia.[/QUOTE]
To nie ja zaproponowałam, ale takie są zasady. Stali wpłacający mają 100%. Cel szczytny, więc to 5zł nie jest tak dużo miesięcznie.. a może wspólnie pomóc wielu psim istnienion tym narodzonym i tym co się miałyby urodzić.. czekam na cenę zabiegu. Zapraszam do akcji wszystkich ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']To nie ja zaproponowałam, ale takie są zasady. Stali wpłacający mają 100%. Cel szczytny, więc to 5zł nie jest tak dużo miesięcznie.. a może wspólnie pomóc wielu psim istnienion tym narodzonym i tym co się miałyby urodzić.. czekam na cenę zabiegu. Zapraszam do akcji wszystkich ;)[/QUOTE]

I w tym miejscu olśnienie,Mamanabank uważam,ze skarpeta powinna wpłacac co miesiąc,nawet 10żł...co Ty na to?Zaraz zaproponuje to na naszym głównym watku...

Link to comment
Share on other sites

To ja piszę do Patrycji, albo do niej zadzwonię i dzisiaj ją zmolestuję o rozliczenie.
Jak dla mnie to można wziąć z tego wpływu z bazarku, a na bieżąco będzie się zbierać.
Po sterylce postaram się w jak największym stopniu ruszyć adopcje Luny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Temida']To ja piszę do Patrycji, albo do niej zadzwonię i dzisiaj ją zmolestuję o rozliczenie.
Jak dla mnie to można wziąć z tego wpływu z bazarku, a na bieżąco będzie się zbierać.
Po sterylce postaram się w jak największym stopniu ruszyć adopcje Luny.[/QUOTE]

Dajcie szybko znać to umówimy Lunę z p.doktor...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...