Jump to content
Dogomania

LORD nie doczekał się domu ;-) zostaje w dt


ciapuś

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mika a widziałas jamnika albinosa kopiuje z innego watku...zdjecie joaaa watek Rupiego
[IMG]http://img834.imageshack.us/img834/2258/kukuskot.jpg[/IMG]


[URL="http://www.dogomania.pl/threads/222380-R%C3%B3%C5%BCne-bi%C5%BCu-ksi%C4%85%C5%BCki-dla-koteck%C3%B3w-do-13.02-godz.22.00"]http://www.dogomania.pl/threads/222380-R%C3%B3%C5%BCne-bi%C5%BCu-ksi%C4%85%C5%BCki-dla-koteck%C3%B3w-do-13.02-godz.22.00[/URL]

przy okazji zapraszam na bazarek

Link to comment
Share on other sites

no tylko Lodziu pewnie najpierw obedrze kota z tego futra zanim sie w sie przyodzieje;)

tak patrze i Lodek chyba tez stara sie albinosem zostac prawie cały biały sie robi..gdzies czytałam fajne okreslenie na takiego siwka lukrowany cuiereczek-pasuje do Lodzia.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='danka1234']Lodziu,Lodziu pisza tu o Tobie takie rzeczy ,weż no się w garsć i pokaż na co cię jeszcze stac.[/QUOTE]

ja sie gledzeniem rytki nie przejmuje gu**a jest jak but a mnie jeszcze na wiele stac ;) własnie wyrywam nowa laska....
[IMG]http://images47.fotosik.pl/1370/6f53439d4cf9e28amed.jpg[/IMG]
[IMG]http://images45.fotosik.pl/1372/e54a31d476e0c562med.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

a jaki zaborczy jak sie Hopi zaczela ocierac o Pikusia to szybko interweniował przeciez jest jego;)
przytyl troche..to przez Hopi i puszki bo podjada ale zauwazyłam ,ze juz od dawna nie sapie,nie dusi sie jak kiedys w czasie spacerów ze stawami tez nie widze,zeby go bolały...normalnie mlodnieje chyba;)

Link to comment
Share on other sites

Lodziu jesteś cudowny, Twoja siwa mordka jest niezmiernie urodziwa ;) A i laska, którą wyrwałeś, też niczego sobie :)

P.S.
Jeśli Lodek sapie i dusi się na spacerach proponuję zbadać serce. Ja przez złą diagnozę straciłam Chrustka..(wet stwierdził, że to duszności astmatyczne. Kiedy zmieniłam weta, bo leczenie nie przynosiło skutków, okazało się że to serce i jest już za późno...wet podał kroplówkę, sporo zastrzyków ale Mały odszedł niedługo po tym jak wróciłam z Nim do domu) :(

Link to comment
Share on other sites

ciotki czytacie zajmujaca lektura o dt/hospicjum czarodziejki .powiem Wam,ze ja sie zakreciałam tj.bardzej obwinialam o dopuszczenie do takiego stanu psa osoby odpowiedzialne tj.oddajace tam psa bo czy trzeba duzej wyobrazni ,zeby wiedziec co sie bedzie dzialo z psem na mrozie ,ktory nie chodzi i sika pod siebie.kurcze czarodzijeka przeciez nie ukrywala jakie ma warunki i co oferuje psom.jej wina taka,ze chyba właczyła jej sie chciwosc i w chwili jak nie mogla zapewnic opieki powinna stanowczo zarzadac zabrania psa lub uspienia ale kurcze kasy wtedy nie ma.Opowiedzialam o sytuacji siostrze,ktora nie moze wyjsc z oburzenia i wg.niej oodwrotnie osobom oddajacym psa mozna zarzucic głupote, brak wyobrazni ale czarodziejce okrucienstwo bo jak mozna patrzec na to co sie działo z psem i nie reagwac.wg.siory kobieta ma totalna znieczulice i nie powinna miec psa zadnego bo sie wypalila przez lata opieki nad nimi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='YxNinaxY']Lodziu jesteś cudowny, Twoja siwa mordka jest niezmiernie urodziwa ;) A i laska, którą wyrwałeś, też niczego sobie :)

P.S.
Jeśli Lodek sapie i dusi się na spacerach proponuję zbadać serce. Ja przez złą diagnozę straciłam Chrustka..(wet stwierdził, że to duszności astmatyczne. Kiedy zmieniłam weta, bo leczenie nie przynosiło skutków, okazało się że to serce i jest już za późno...wet podał kroplówkę, sporo zastrzyków ale Mały odszedł niedługo po tym jak wróciłam z Nim do domu) :([/QUOTE]

wspólczuje odejscia Chrustka nie wiedziałam:-(
Lodek wlasnie przestał sapac i dusic sie jak kiedys wiec chyba jest teraz dobrze ale u weta byl ostatnio w wakacje w maju zrobie mu badania kontrolne(miał robione w zeszłym roku w maju wlasnie)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rytka']wspólczuje odejscia Chrustka nie wiedziałam:-(
Lodek wlasnie przestał sapac i dusic sie jak kiedys wiec chyba jest teraz dobrze ale u weta byl ostatnio w wakacje w maju zrobie mu badania kontrolne(miał robione w zeszłym roku w maju wlasnie)[/QUOTE]


Ja teraz jestem przewrażliwiona na tym punkcie i każdemu kto pisze o dusznościach czy zmniejszeniu aktywności psa doradzam badanie serducha. Lepiej dmuchać na zimne. Ale mam nadzieję, że Lodek jest zdrów jak ryba :)

To już ponad 2 miesiące jak Niuńka nie ma z nami, ale pustka jest ogromna. Nadal jak tylko o Nim pomyślę robi mi się żal, że już Go nie ma.. Chrustek był członkiem rodziny od wielu lat, więc pustka po nim pewnie długo będzie doskwierała.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...