Jump to content
Dogomania

!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Guest estra

Recommended Posts

[quote name='zachraniarka']A jak apetycik Lotki?[/quote]Bez zmian, tzn. wsuwa kolacje, potem dostaje na noc metronidazol i rano ignoruje śniadanie... Doktor Garncarz napisał mi dzisiaj, że ona jest jak dotąd jedynym w jego doświadczeniu psem z takim skutkiem ubocznym i powiedział, żeby w związku z tym odstawić ten metronidazol... a on wspólnie z naszym wetem wymyślą coś zamiast. Ale ja chyba jednak pociągnę z metronidazolem jeszcze dzień-dwa, skoro wygląda na to, że są jakieś efekty. Dzisiaj jest ósmy dzień leku, a w oryginalnym założeniu, miała go dostawać 10 dni.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 23.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Flaire

    3356

  • INA

    1370

  • borsaf

    1264

  • zadziorny

    1221

Top Posters In This Topic

[quote name='zachraniarka'][B]goranik[/B]
Twoje foty jak zwykle rewelacyjne i jeszcze znajome twarze na nich :cool3:

A co to za diabełek zakradł się Tobie w awatarku :loveu:[/quote]
Nie było mnie trzy dni i znowu coś się zmieniło...:p
[B]Kardusia [/B]ale ja mam szczęście... :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]Niedźwiedzico[/B] - ja też byłam zaskoczona JEJ dorosłością. A fryzura dodała jej nieco erdelowej powagi ;). Jest to kolejna mocna suka :loveu:. Teraz ją zobaczę ok 24 lutego :lol:.

A wiesz, że pewna moja znajoma "babcia" nawet świeżo usmażone pączki z konfiturą zamraża - a potem reanimuje je w mikrofali :evil_lol:. Są potem takie pyszne jak świeżutkie :loveu:.

[B]Flaire[/B] - też trzymam kciuki za oczko Loci :kciuki:. Będzie dobrze :lol:.

[B]Goranik [/B]- super pomocnik :multi:. Żadna praca nie hańbi :evil_lol:....

[B]Minio[/B] - :cool2::happy1::Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachraniarka'][B]goranik[/B]
Twoje foty jak zwykle rewelacyjne i jeszcze znajome twarze na nich :cool3:

A co to za diabełek zakradł się Tobie w awatarku :loveu:[/quote]

dzieki [B]Zach [/B]

co do diabelka w avatarku...
zachorowalam przez taka jedna nitencje:evil_lol:
i przez taka jedna mala Mishke :evil_lol: :loveu:

milosc nie wybiera, jes slepa, ma nibynozki i odbiera rozum :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='goranik']dzieki [B]Zach [/B]

co do diabelka w avatarku...
zachorowalam przez taka jedna nitencje:evil_lol:
i przez taka jedna mala Mishke :evil_lol: :loveu:

milosc nie wybiera, jes slepa, ma nibynozki i odbiera rozum :razz:[/QUOTE]

zeszkociła się :turn-l:
a niech sobie przypomne te opowieści 5 psów i ani jeden więcej, to kiedy z szóstką będziesz biegać? :evil_lol: :cool3: :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachraniarka']zeszkociła się :turn-l:
a niech sobie przypomne te opowieści 5 psów i ani jeden więcej, to kiedy z szóstką będziesz biegać? :evil_lol: :cool3: :D[/quote]

ciiiii...[B]Zach! [/B]nie wywoluj szkota z lasuu :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coztego']Powiedzcie mi, o co chodzi z tymi szkotami? :hmmmm: Ja rozumiem, że Szkocja piękna, zielona... ale skąd ten powszechny wybuch miłości do terierów na krótkich nóżkach? :razz:[/quote]Łatwo dostępne gadżety! :ylsuper: Nawet na dogo: :Dog_run:

Link to comment
Share on other sites

Flaire wcale nie :-P gadzety to mozna sobie kupic i bez nibynozek
Szkotniki mimo tego co Aluzja pisala nie sa autystykami i maja to COS. Jak tylko odzyskam aparat to sfilmuje jak Matisse bawi sie z Jantarem :) cos fantastycznego hihi :diabloti:
Coztego a widzialas szkotow w spodniczkach ??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kardusia'][B]INA[/B] - zarówno Dolka jak i jej "mała" mają bardzo podobne temperamenty. Zniewalające i jednocześnie zadziorne spojrzenie Milusi pozostało. Obydwie - zawsze chętne do zabawy i psoty, wesołe usposobienia, apetyt za dwoje i oczywiście nr 1 - to owoce :loveu:...

Ta poniżej panienka - to pięciomiesięczna córcia mojej Dolki: Mille-Feuille (Napoleonka) po małym trymparty (ale jeszcze przed manicure-m).
Wyrosła - prawda ;););)?

[IMG]http://img113.imageshack.us/img113/8650/dsc08011pm7.jpg[/IMG][/quote]
Podejrzewam że i mama i córa są temperamentne ale tak mi się na tamtych fotach skojarzyło:evil_lol:
Ale dorodna panna:loveu:

[quote name='Kardusia']W tym tygodniu i ja wypraktykuję przepis Pani Zadziornej :p:eviltong:;)[/quote]

Ja ażtakich umiejętności nie posiadam:shake: ale przepis leży u mamy na stole i uśmiecha się czekając na relizcje..Brawo niedzwiedzica:multi:

[quote name='Anisha']Na tym drugim zdjęciu miał około 4 miesięcy i był najsłodszym szczeniorem świata. :loveu: Byliśmy wtedy na mojej działce w lesie i jak sobie ten pobyt wspominam, to przede wszystkim widzę Szagastego w roli małego (i przeszczęśliwego :evil_lol: ) złodziejaszka - uwielbiał tak niby-nic zakradać się do pokoju, który zajmowała moja siostra i po chwili wypadał przed domek ze skarpetą, koszulką, (albo stanikiem :cool3:) w zębach, prezentując przy tym cudnie kłus wystawowy z głową zadartą wysoko, żeby się nie zaplątać w niesione trofeum i z dumą wymalowaną na całej paszczy... :evil_lol: Słodki był. :lol:[/quote]
Anisha - no jabym widziała Vigo -- najlepiej skarpety i biustonoszezwijał zresztą cały czas to robi,,, ale najbardziej urokliwe było włąsnie jak taki mały szkrabek wlecze coś dużego prawie takiego jak on z głową wysoko zadartą, dumny och dlaczego one tak szybko dorastają-- mogło by być tak jak u ludzi:razz: - dwa latka to dwa a nie dojrzałość:roll: :razz:

Trzymam kcuki za Lotki oczko:lol:
..............
Wiecie co .....mi się wydaję, że dużo jest topiców o AT na centralnym o AT dużo postów i po prostu Admin postanowił wyodrębnić dział... a może jak nie można wrócić do AT --(bo za dużo o AT napisaliśmy:eviltong: nie nie mieścimy się ) wyodrębnić jeszcze Welshe jako dział --niby oddzielnie ale zawsze już bliżej siebie;) :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitencja']Flaire wcale nie :-P gadzety to mozna sobie kupic i bez nibynozek
Szkotniki mimo tego co Aluzja pisala nie sa autystykami i maja to COS. Jak tylko odzyskam aparat to sfilmuje jak Matisse bawi sie z Jantarem :) cos fantastycznego hihi :diabloti:
Coztego a widzialas szkotow w spodniczkach ??[/quote]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Ale ze Szkocji pochodza nie tylko szkoty !:angryy: Sa i piękne skye'e ! Też charakterne, przywiązane do właścicieli, kolory mają różne, trymować nie trzeba. A jak sie prezentują z facetem w spódniczce. No zobaczcie same...[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue][IMG]http://i65.photobucket.com/albums/h229/bumgol/panisuka.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue][IMG]http://i65.photobucket.com/albums/h229/bumgol/Szkocja/Szkotipies.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue][IMG]http://i65.photobucket.com/albums/h229/bumgol/Szkocja/pieszklasybaby.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Jak nam sie glutki ulęgną, to będę Was zagluciać, może takiego wirusa kto złapie :diabloti: [/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[B]INA[/B] - dziekuję :loveu: - panna zapowiada się na prawdziwą królową terierową - mocną, dobrze zbudowaną i z charakterem - jak przystalo na AT ;). Ciało dorośleje a móżdżek jeszcze z tyłu :evil_lol:... Ale też psoci - tak jak Shaguś - wyciąga Madzi w plecaka frotki do włosów, wykrada nie zjedzone kanapki :evil_lol:, lubi bieliźniane detale podkradać :loveu:.One są słodkie :p.
Ina - ale w moim "rodzie" to nie przechodzi z wiekiem :shake:. Moja będzie miała "piątkę" w tym roku... i nadal zabawia się w celnika. Najchętniej rewiduje torbę mojej córki - bo tam jest najwięcej najciekawszych gadżetów. Jak nie ma nic pod pyskiem żeby dmuchnąć - wpada do łazienki po szamtkę czyszcząca (jako fant) a jak gałganek nie wisi pod pyskiem - to wskakuje do wanny i przynosi moją gąbkę za coś w zamian ;).

[SIZE=1][COLOR=Silver]Ina - Też ubolewam nad ich przelicznikiem życiowym ....to niesprawiedliwe. [/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[B]Rita[/B], [B]Kardusia[/B] i inni :roll:. Można sobie poradzić z tym rozparcelowaniem topików :cool3:. Wystarczy zainstalować Firefoxa i pozakładać w nim karty dla kilku wątków np. ja mam obecnie następujące karty: welshe, airedale, szkoty, foksy szorstkie i gładkie, parsony z jackami, kerraki oraz dwa "nadtopiki": "Pozostałe teriery" i "Airedale". Kiedy odpalam przeglądarkę wszystkie te topiki wczytują mi się [B][U]jednocześnie[/U][/B], a nawigacja pomiędzy poszczególnymi kartami jest dziecinnie prosta :multi:. Przed zamknięciem przeglądarki należy uaktualnić bieżące strony i tym sposobem przy kolejnym uruchomieniu rozpoczynamy w miejscu, w którym skończyliśmy :cool3: :lol: :razz:

Link to comment
Share on other sites

Ba[quote name='sirion'][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Ale ze Szkocji pochodza nie tylko szkoty !:angryy: Sa i piękne skye'e ! Też charakterne, przywiązane do właścicieli, kolory mają różne, trymować nie trzeba. A jak sie prezentują z facetem w spódniczce. No zobaczcie same...[/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue][IMG]http://i65.photobucket.com/albums/h229/bumgol/panisuka.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Jak nam sie glutki ulęgną, to będę Was zagluciać, może takiego wirusa kto złapie :diabloti: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]

Bardzo proszę o zaglucanie całą parą :loveu::loveu::loveu:. A kiedy mają być?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zadziorny'][B]Rita[/B], [B]Kardusia[/B] i inni :roll:. Można sobie poradzić z tym rozparcelowaniem topików :cool3:. [/quote]

[B]Zadziorny[/B] - nie mam fizycznie problemu z przeskakiwaniem - ale poprzedni układ był leeeeepszyyyy :placz:...Bardziej towarzyski :-(...I jak na welsh-ach serwowaliście kawkę - to aż pachniało na erdelach ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kardusia'][B]INA[/B] - dziekuję :loveu: - panna zapowiada się na prawdziwą królową terierową - mocną, dobrze zbudowaną i z charakterem - jak przystalo na AT ;). Ciało dorośleje a móżdżek jeszcze z tyłu :evil_lol:... Ale też psoci - tak jak Shaguś - wyciąga Madzi w plecaka frotki do włosów, wykrada nie zjedzone kanapki :evil_lol:, lubi bieliźniane detale podkradać :loveu:.One są słodkie :p.
Ina - ale w moim "rodzie" to nie przechodzi z wiekiem :shake:. Moja będzie miała "piątkę" w tym roku... i nadal zabawia się w celnika. Najchętniej rewiduje torbę mojej córki - bo tam jest najwięcej najciekawszych gadżetów. Jak nie ma nic pod pyskiem żeby dmuchnąć - wpada do łazienki po szamtkę czyszcząca (jako fant) a jak gałganek nie wisi pod pyskiem - to wskakuje do wanny i przynosi moją gąbkę za coś w zamian ;).

[SIZE=1][COLOR=silver]Ina - Też ubolewam nad ich przelicznikiem życiowym ....to niesprawiedliwe. [/COLOR][/SIZE][/quote]
Hi, Hi no jakbym widziała Vigo - wszystko to samo - za jednym małym wyjątkiem--[I]nie wykrada nie zjedzonych kanapek[/I]:eviltong:
Gumki są najlepsze -- uwielbiam jak wszystko podrzuca do góry albo skacze koło zdobyczy jak duży koziołek:loveu: :loveu:

[B]zadziorny[/B] -W pracy nie mogę mieć Firefoxa:shake: w domu mam... ale mi też aż tak fizycznie nie przeszkadza chodzi o taką symboliczą, niewidzalną bliskość-- topicy szły zawsze łeb w łeb:razz: -- teraz tak pusto się zrobiło cicho..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitencja']Sirion zaglucaj :-D Ja kiedys chorowalam na Skye'a a potem mi przeszlo bo nie znalazlam hodowli. Ale kto wie .........[/quote]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]To cię muszę Nitencja zarażać ! Zwłaszcza, że rodowód pierwsza klasa ![/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kardusia'][B]Zadziorny[/B] - nie mam fizycznie problemu z przeskakiwaniem - ale poprzedni układ był leeeeepszyyyy :placz:...Bardziej towarzyski :-(...I jak na welsh-ach serwowaliście kawkę - to aż pachniało na erdelach ...[/quote]
Obawiam się że "to se uż ne wrati" :shake: :mad: :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Witajcie,
Pewnie, ze poprzedni układ był lepszy. Zadziorny niech nie będzie taki do przodu....ich zostawili w starym topiku...a ja mam zalożone przez Ciebie karty i teraz doooooooo.a zimna, nieaktualne. Jesli myslisz, ze potrafie stare zlikwidować, a założyc nowe to sie grubo mylisz:shake::cool3::angryy: Musze jeżdzić do grupy i szukać...
Muszę na chwile odejśc bo się ospa obudziła, mazidłem trza smarować.
Narazie....dziekuje za kawke rozpuszczalską bez mleczka z cukrem.:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zadziorny'][B]Rita[/B], [B]Kardusia[/B] i inni :roll:. Można sobie poradzić z tym rozparcelowaniem topików :cool3:. Wystarczy zainstalować Firefoxa i pozakładać w nim karty dla kilku wątków np. ja mam obecnie następujące karty: welshe, airedale, szkoty, foksy szorstkie i gładkie, parsony z jackami, kerraki oraz dwa "nadtopiki": "Pozostałe teriery" i "Airedale". Kiedy odpalam przeglądarkę wszystkie te topiki wczytują mi się [B][U]jednocześnie[/U][/B], a nawigacja pomiędzy poszczególnymi kartami jest dziecinnie prosta :multi:. Przed zamknięciem przeglądarki należy uaktualnić bieżące strony i tym sposobem przy kolejnym uruchomieniu rozpoczynamy w miejscu, w którym skończyliśmy :cool3: :lol: :razz:[/quote]
:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:

[quote name='zadziorny']Obawiam się że "to se uż ne wrati" :shake: :mad: :angryy:[/quote]
:placz: :placz: :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='borsaf']
Zadziorny niech nie będzie taki do przodu....ich zostawili w starym topiku...a ja mam zalożone przez Ciebie karty i teraz doooooooo.a zimna, nieaktualne. Jesli myslisz, ze potrafie stare zlikwidować, a założyc nowe to sie grubo mylisz:shake::cool3::angryy: Musze jeżdzić do grupy i szukać...
[/quote]
Ja nic nie musiałem zmieniać :shake:. Pomimo przeniesienia serdelków do innej grupy moja karta "Airedale i inne" nadal się wczytuje prawidłowo :cool3: :multi:. Jeśli masz z tym jakieś problemy to odszukaj topik "Airedale i inne", skopiuj jego adres u góry strony pod paskiem "Menu" (np. "http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=27234&page=2371"). Następnie przejdź do karty serdelkowej i w tym samym oknie wklej ten adres. Teraz jeszcze musisz wejść w "[U]N[/U]arzędzia/[U]O[/U]pcje..." i w polu "Strona domowa" kliknij "[U]U[/U]żyj bieżących stron", a następnie na "OK". Możesz sobie ułatwić zadanie kopiując adres z mojego postu (tylko opuść cudzysłów) :cool3: :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...