Jump to content
Dogomania

!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Guest estra

Recommended Posts

[B]Zach[/B], zwłaszcza ten pompon na końcu precla:evil_lol::loveu:, tylko jak Flaire zrobi łotce i Misi takie pompony?, z czego? jak wyskubała? chyba dolepi....kłaka moge dać, Regon ma duuużo.

Sluchajcie, chodźcie na Pozostałe...jak drzewiej bywało. Ten topik zostawimy, przychodzic tu będziemy od czasu do czasu by ewentualnych "nowych" złowić i tyle...niech sie Admin cieszy jak taki nieprzemakalny i dominujacy.
Teriery tak łatwo sobą nie daja kierować, zeby kogos na przywódce przyjąć muszą dobrze poznać i ZAAKCEPTOWAĆ! Na siłę z nimi nic nie wskórasz:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 23.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Flaire

    3356

  • INA

    1370

  • borsaf

    1264

  • zadziorny

    1221

Top Posters In This Topic

Co tutaj tak cicho i pusto :crazyeye::crazyeye: wszyscy jeszcze śpia czy strajkują ??? może waś snieg przysypał ? u nas biało i dalej sypie :angryy: apraliż komunikacyjny miasta pewny a ja nie złozyłam opon zimowych :mad: ( do roweru oczywiście ;))

Kardusia-jak ząbek ? nigdy nie rozumiem, jak ubity farmakologicznie ząb, martwy w końcu, może boleć :roll: ale trzymam kciuki,żeby pzrestał :p

Link to comment
Share on other sites

[B]Hejka [/B]- właśnie wyjęłam śpiochy z oczu :evil_lol: . Patrzcie - prawie nie spałam - a śpiochy som :diabloti:...

[B]Niedźwiedzico[/B] :-( ....dziękuję - kiepściutko z kiełkiem. Prawie nie spałam z powodu zombi :placz:. Ciekawa sprawa - bo ten zombik był zatruty jakieś 20 - parę lat temu a może nawet i dawniej... I odezwał się ...:roll: Chyba puścił korzenie na nowo - po diecie warzywnej :diabloti:;). Spuchł mi policzek - czuję wyraźne zgrubienie (ropa???). Wygląda jak zapalenie okostnej - bo rwie aż do oka i ucha. Znieczulam się ibupronem - bo tylko on mi pomaga. Dzisiaj idę do stomatologa ze zdjęciem. Na moje oko to coś nie tak z tym kiełkiem (szósteczka górna -prawa :-().
A na dzisiaj planowałam rogaliczki Pani Zadziornej. Nie wiem czy będę w stanie robić :roll:....

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Oj [B]Kardusia[/B], znam ten ból. Kiedyś mi dentystka nie doczyściła kanału i po kilku latach bomba zegarowa wybuchła. Potem sie nacierpiałam strasznie, bo dopadła mnie paradentoza w stopniu bardzo zaawansowanym. Niestety teraz kastanietami podzwaniam.[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kardusia']Na moje oko to coś nie tak z tym kiełkiem (szósteczka górna -prawa :-().
[/quote]
Oj :roll:, coś kręcisz z tymi ząbkami :shake:. Kiełek to inaczej "trójeczka", a nie "szósteczka" :mad: [SIZE=1](chyba że tak cię nap******a, że już sama nie wiesz który :glaszcze:).[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niedzwiedzica']Ejże, Rita, to w końcu tylko sparwa otworzenia nowej karty w Firefoxie :evil_lol: i dyskomfortu psychicznego. Można się pzryzwyczaić :diabloti:[/quote]
Co zrobie jak sie tak szybko przywiazuje,taka wrazliwa jezdem:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Witajcie!
U nas pogoda okropiczna :angryy: Pada deszcz, jest zimno i ponuro :-( Rano wyściubiłyśmy z Kresią nosy na 5 minut, na szczęście do pracy podwiózł mnie ojciec :loveu:

Dopijam kawkę, zjadam rogaliczka i biorę się do pracy (dzisiaj w pracy zastałam tajemniczego rogalika, pewnie się nie umywa do rogalików Pani Zadziornej, ale świetnie się wpisuje w temat ;) ).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zadziorny']Oj :roll:, coś kręcisz z tymi ząbkami :shake:. Kiełek to inaczej "trójeczka", a nie "szósteczka" :mad: [SIZE=1](chyba że tak cię nap******a, że już sama nie wiesz który :glaszcze:).[/SIZE][/quote]

[B]Zadziorku[/B] - pisałam "kiełek" - jako (jeszcze) ząbek - bo może się okazać, że zostanie po nim tylko dziurka :-(....Szósteczka - jak zwał tak zwał - podobna do ząbka bo więcej w niej plomby jak ząbka. Ale rypie jak :diabloti:...Idę na fotel na
17,30. Chyba bez antybiotyku się nie obejdzie.

[B]Sirion [/B]- kiedyś przychodzi czas na trzecie ząbki ....:roll: ale lepiej mieć wstawki jak ich nie mieć ;). Ja i tak długie lata nie miałam problemu z zębami, systematycznie i na bieżąco były leczone. Już nawet zapomniałam co to jest ból zęba :roll:. A tu masz ci babo placek - dopadło mnie :mad:...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coztego']
Dopijam kawkę, zjadam rogaliczka i biorę się do pracy (dzisiaj w pracy zastałam tajemniczego rogalika, pewnie się nie umywa do rogalików Pani Zadziornej, ale świetnie się wpisuje w temat ;) ).[/quote]
Pewno [B]bos[/B], diabeł jeden :diabloti: Ci podrzucił :cool3: :evil_lol: :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niedzwiedzica']Zach,żeby łyso nie było, trzeba rwać systematycznie. Jak się na psie pojawiaja takie "wałeczki" z włosa, to znak,że juz klaka za dużo w tym smiesjcu i rwiemy, Czasami co 2 tygodnie, czasami co 3.Zalezy, jak odrasta. Jesli zrobisz sobie 2 miesiące wakacji, to d***a z rotacją :evil_lol:[/QUOTE]

[B]niedzwiedzico[/B]
i to jest moje sedno sprawy, chyba w kalendarzu zacznę odznaczać czy co.. Przy moim braku systematyczności i czasu tak to właśnie wygląda.. 2 tygodnie.. 3 tygodnie.. 2 tygodnie.. i *UP* znow 2 tygodnie.. 3 tygodnie.. i D*P* D**A *U*A co za koszmar, ale może jakoś się w miarę chociaż zmobilizuję..

a dziś mimo sniegu w Gdańsku powiedziałam sobie koniec zimy, paszcza prawie już całkiem OK to koniec sportowej laby. No i zabralam Ludwika na trening, ale mu dałam wycisk!! Wracaliśmy szczęśliwi jak skowronki. Jutro powtórka z rozrywki :cool3: :cool3: :cool3: :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachraniarka']a dziś mimo sniegu w Gdańsku powiedziałam sobie koniec zimy, paszcza prawie już całkiem OK to koniec sportowej laby. No i zabralam Ludwika na trening, ale mu dałam wycisk!! Wracaliśmy szczęśliwi jak skowronki. Jutro powtórka z rozrywki :cool3: :cool3: :cool3: :multi:[/quote]
A my wczoraj trenowaliśmy sobie agility prawie do północy! :loveu: A dzisiaj powtórka z rozrywki! :loveu: :loveu: :multi:

[quote name='zachraniarka']myślałam że mi niektóre słowa elegancko wykropkują się, a tu teraz patrzę i na jaką wulgarną ja wyszłam.. [/quote]zach, sama możesz wykropkować ;-).

Link to comment
Share on other sites

Własnie jest 17.30......[B]Kardusia [/B]siedzi na foteliku u zębocza.........dokładnie jak ten facio....
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img177.imageshack.us/img177/2892/pracadentwb9.gif[/IMG][/URL].....a z boku zbliża się pomoc...........dentystyczna[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img408.imageshack.us/img408/6886/pracasiostrayq1.gif[/IMG][/URL]


.....Ooooooo.....jezusie.......:eviltong: :placz: :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niedźwiedzica']
Kochani,a do braci wiekszych zajrzeć nie łaska :mad: wiem,że daleko i niewygodnie,ale w koncu rodzina to rodzina ;-)
Kawkę w domu wypiłam teraz herbatę zielona sobie zrobiłam i uzasadniona pzrerwę w pracy ;-) [/quote]


No fakt, ale sie poprawię.....myślę. Ja tak ostatnio zagoniony jestem ze mało co na dogo piszę.......uzupełniam zaległosci w czytaniu postów .....i tak w kółko.
Mam Was jednak na zakładce na Foxie....i nie jesteście wstanie mi umknąć.
Ale jestem całym sercem za Waszym powrotem do rodzinnych pieleszy....czego dałem jednoznaczny wyraz w postach do Admina.
Zarządałem nawet odpowiedzi na TW.....ale on nas olewa.....nie wiem dlaczego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']A my wczoraj trenowaliśmy sobie agility prawie do północy! :loveu: A dzisiaj powtórka z rozrywki! :loveu: :loveu: :multi:
[/quote]
Oj, zazdraszczam :diabloti: , Tobie, zach tysz. A ja se siedzę wygodnie, nóżka w górze, pifffko popijam, jeszcze tylko zastrzyk se zrobię i mogę iść spać. Niby mam fajnie, ale...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...