Jump to content
Dogomania

!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Guest estra

Recommended Posts

Flaire nic nie pisze, to powiem ci,ze na twoim miejscu dorwałabym resztę, bo jak juz ogolocilas jedna łopatke to i tak dziwnie Ludwiś wyglada :evil_lol: Postaraj sie może nie wyrywac wszystkiego, zostaw jakies 1/3 włosów i wyrwij je za 2 tygodnie, gdy zaczną odrastać te wyrwane teraz. Za 4 tygodnie pies bedzie jak nowy ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 23.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Flaire

    3356

  • INA

    1370

  • borsaf

    1264

  • zadziorny

    1221

Top Posters In This Topic

[quote name='niedzwiedzica']Flaire nic nie pisze, to powiem ci,ze na twoim miejscu dorwałabym resztę, bo jak juz ogolocilas jedna łopatke to i tak dziwnie Ludwiś wyglada :evil_lol: Postaraj sie może nie wyrywac wszystkiego, zostaw jakies 1/3 włosów i wyrwij je za 2 tygodnie, gdy zaczną odrastać te wyrwane teraz. Za 4 tygodnie pies bedzie jak nowy ;)[/QUOTE]

Dzięki o dobra kobieto za rady!! To coś tam zrobię jutro z drugą łopatką by wyglądały w miarę tak samo. A front i tyłeczek to na ile przed występem wyrwać co by wyglądały możliwie najkorzystniej? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Zach- teraz w pierwszej kolejności dorwij symetrycznie łopatke, bo od niej zaczęłas, potem grzbiet ,uda, bo tam włos może być dłuższy. No i schodz stopniowo na krótsze partie. Jesli dasz radę patrzeć na psa wyrwanego fragmentarycznie :diabloti: to z frontem i doopskiem możesz poczekać jeszcze z tydzień.Ale ja bym nie czekała, tylko wyrwała go całego tak z grubsza, na 70 % a za 1-2 tygodnie wyrwałabym te resztę. Wydaje sie to skomplikowane.ale popatrz na foty Heski-ona wyglada zawsze prawie tak samo :roll: a wygoda z takim rwaniem jest wielka :multi:

Mokka - jak noga ???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachraniarka']:scared:
to co ja mam teraz zrobić??? kiedy co skubać???
stan ogólny- dwu miesięczny zarost na cały ciele plus łysa łopatka..

miałam się już nie przejmować, ale skoro już startujemy razem jako te skubane torpedy to niech Ludwikos chociaż trochę rasę przypomina :Help_2:[/quote]

eee Zach może zostaw go tak jak jest. Ludwiś będzie wyglądał jak artysta. Teraz artyści noszą takie fryzury ala z boczku podskubany, z tyłu długi :p
napewno będziecie się wyróżniać na tle pozostałych torped... :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Strasznie się źle czuje--dobpiero niedawno przyszłam do pracy...
tragedia:shake:
[quote name='niedzwiedzica']Ina-rogaliki Pani zadziornej sa tak łatwe do zrobienia,że nie sposób je zepsuć. Trzeba tylko wymieszac wszystkie wskazane skąłdniki , poczekac,az ciasto wyrośnie w ciepełku i zabrac się za wałkowanie :p Spróbuj na początek z połowy porcji,na pewno się uda...
[/quote]
Ale kusisz:cool3: :cool3:

[quote name='niedzwiedzica'][B]Flaire[/B]-to trzymam kciuki za twoją interwencję, rozdzielenie czarno-rudych też mi nie pasuje :-(:-(,zwłaszcza,że większośc z nas zaglada i tu i tam , topiki sa wspólne, chocby kulinarny...:cool3:
Zazdroszczę zakończonej cieczki Lotki a jeszcze bardziej komfortu psychicznego w kwestii, co z tą cieczka zrobić :evil_lol:;)[/quote]
Wiecie boję się że jak porozdzielają to w końcu o trymowaniu i nożach oraz kulinarny dadzą na ogólny zupełnie u góry..:roll: a to jest nasze..




[quote name='Anisha'][B]coztego[/B], przyszły moje identyfikatory - bardzo ładne!
Zamówiłam dwa: srebrny do pomarańczowej obroży i czarny do czarnej :cool3: . Na tym czarnym literki są grawerowane na biało i bardzo fajnie to wygląda, polecam wszystkim, którzy planują kupno identyfikatora :p . Niecałe 10 złotych, plus 5 za przesyłkę priorytetem - da się żyć.[/quote]
Ja też [B]Anisha -[/B] zamówiłam:multi: -srebrny bo do pomarańczowej obroży :razz:
czy zamawiałaś na Allegro z linku który podała Coztego?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='INA']Ja też [B]Anisha -[/B] zamówiłam:multi: -srebrny bo do pomarańczowej obroży :razz:
czy zamawiałaś na Allegro z linku który podała Coztego?[/quote]
Z Allegro, z linka [B]coztego[/B],ten większy rozmiar - naprawdę fajne.
I wciąż chodzi mi po głowie ta amerykańska obroża.... :roll: Tobie nie? :razz:

[quote name='niedzwiedzica']Ina, co się stało ??? :crazyeye:
W Poznaniu dziś piekny dzień, słonce świeci, na ziemi lezy troszkę tego białego paskudztwa ;) więc jest czysto i świezo. Nawet humor mam lepszy :multi:[/quote]
Tak, [B]INA[/B], mów co się dzieje, a Ty, [B]niedzwiedzico[/B], podeślij, proszę, trochę słoneczka i humoru na wybrzeże bo tutaj buro i psakudnie - pies nawet jeszcze nie wstał, tak jest niemiło :shake: .

Widzę, że napisałam "psakudnie" zamiast "paskudnie", ale zostawiam - mój pies mówi mi swoim zachowaniem, że właśnie tak jest - psakudnie. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Witam, u nas tez troszke sloneczko wyjrzalo, jest lekki mrozik, białe cos tam (bo do sniegu niepodobne) leci z nieba, ogolnie fajnie.

Ina, ty nas nie martw, co Cie z nóg ścięło?

Wczoraj siedzialam na topiku Wszystko o psach i czytałam o tym psiaku zastrzelonym w Gnieźnie. To sie dzialo niedaleko "naszej" łączki. Nie mam pojęcia jak sprawa wyglądała dokładnie bo ludziska juz z staffika zrobili goldenka??? Koleżanka mi tylko opowiadała, ze w tym bloku mieszka jej siostra i jak do niej idzie z Maxem to z dusza na ramieniu bo mieskaja tam własnie tacy....psy w typie Astów maja i...puszczaja je luzem i sie cieszą. Tamten facet był tez po 2 piwach???? więc pewnie z tej paczki. Biedny pies, ale niestety jednego agresora mniej. Ja tez mialam takie spotkanie z Astem, którego pan był zalany i sobie go bez kagańca go puścił.
Jedno wyszlo z tego zamieszania, że policja ok 20 już drugi raz tamtędy jeździ i SM sie pokazuje. Dobrze, ze mam Regona na lince, nie moga sie przyczepić.
Na topiku wygląda na to, ze kumple menery sie zarejestrowaly po to, by rozpetac burzę w internecie w obronie kolezki. Ja nie bronie policjanta bo jeżeli pies mial kaganiec to faktycznie broń palna nie była potrzebna ale nic nie wiadomo jakie miał policjant przezycia z tym elementemi moze dlatego tak zareagował? Pożyjemy, zobaczymy...moze menele będa na smyczy prowadzic swoje bullopodobne.

Link to comment
Share on other sites

Witajcie, siedzę w pracy przy komputerze, w którym wczoraj kolega postawił system na nowo i oczom nie wierzę, śmiga wszystko jak ta lala :multi: Nawet mi błędy podkreśla w pisowni :crazyeye: Zwykłej literówki nie można zrobić bezkarnie :angryy: Fajne, fajne :evil_lol:

[B]Ina[/B], co tam? Nie daj się!!!:mad:

U nas z rana było trochę białego czegoś, ale już zanikło... Jest szaro i ponuro.
A do tego jeszcze jakąś niedobrą czekoladę do picia dostałam... :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niedzwiedzica']Ina, co się stało ??? :crazyeye:
W Poznaniu dziś piekny dzień, słonce świeci, na ziemi lezy troszkę tego białego paskudztwa ;) więc jest czysto i świezo. Nawet humor mam lepszy :multi:[/quote]

[quote name='Anisha']Z Allegro, z linka [B]coztego[/B],ten większy rozmiar - naprawdę fajne.
I wciąż chodzi mi po głowie ta amerykańska obroża.... :roll: Tobie nie? :razz:


Tak, [B]INA[/B], mów co się dzieje, a Ty, [B]niedzwiedzico[/B], podeślij, proszę, trochę słoneczka i humoru na wybrzeże bo tutaj buro i psakudnie - pies nawet jeszcze nie wstał, tak jest niemiło :shake: .

Widzę, że napisałam "psakudnie" zamiast "paskudnie", ale zostawiam - mój pies mówi mi swoim zachowaniem, że właśnie tak jest - psakudnie. :evil_lol:[/quote]
dziękuje ślicznie za troskę:calus: :buzi:
[SIZE=1]Eh... problemy kobiece..jest nienajlepiej tabletki przeciwbólowe nie pomagają co nigdy mi się nie zdarzyło- nie wiem co jest trzeba mi do lekarza jak to wszystko się skończy... nie byłam już ze 3 lata..do tego psychicznie też nie najlepiej - to dodatkowo wpłynęło na moje samopoczucie..czasem czuje się taka słaba bezsilna taka do niczego, nie najlepiej mi się układa.....jak dobrze ze mam was, jak dobrze że mam Vigo..:loveu: podejrzewam ze tylko to może mi niedługo zostać.. i jeszcze dowiedziłam się że jakiś psiak z sąsiedztwa - odszedł podczas operacji- z niewadomych przyczyn.. a Vigo ma mieć w marcu..[/SIZE]
[SIZE=1]Niby mam znajomych ale chyba uważają mnie za dziwaczkę... jak można poświecac tyle czasu psu- przecież to tylko pies w ten sposób oddalam się od nich ... a ja mam tylko jego..tak wyszło..[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='INA'] podejrzewam ze tylko to może mi niedługo zostać..[/QUOTE]
Przestań głupoty gadać :mad: Wszystko ma być dobrze :kciuki:
Kup Vigusiowi nową obróżkę to Ci się humorek poprawi ;)
[QUOTE]jeszcze dowiedziłam się że jakiś psiak z sąsiedztwa - odszedł podczas operacji- z niewadomych przyczyn.. a Vigo ma mieć w marcu..[/QUOTE]
Ty mnie nie denerwuj :angryy: Bierz przykład z tych psów, które miały operacje i wszystko poszło świetnie, tych jest znacznie więcej ;)

Link to comment
Share on other sites

[B]Inus [/B]no co ty,nie wygłupiaj sie,głowa do gory,jak mowi przysłowie,co nas nie zabije,to nas wzmocni,a wiesz,ze mowie to ze swoich zyciowych przezyc:-( mam nadzieje,ze zycie moje nabierze barw/nie tylko czern/ czego i tobie z całego serca zycze:calus: :calus: :calus:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niedzwiedzica']popatrz na foty Heski-ona wyglada zawsze prawie tak samo :roll: a wygoda z takim rwaniem jest wielka :multi:[/QUOTE]

Ja patrzę i zawsze podziwiam. Mi się nawet ostatnio udało zrobić warstwowanie kudłów tak, że zawsze coś było. No ale teraz znów nic. Dla mnie to jest jakiś koszmar- jak stwierdzić, że to już ten moment, że trzeba rwać by łyso nie było?

[quote name='nikit1']eee Zach może zostaw go tak jak jest. Ludwiś będzie wyglądał jak artysta. Teraz artyści noszą takie fryzury ala z boczku podskubany, z tyłu długi :p
napewno będziecie się wyróżniać na tle pozostałych torped... :cool3:[/QUOTE]

No właśnie też sobie tak pomyślałam czy my musimy być tacy jak wszyscy? Czy nie możemy mieć łysych łopatek, irokeza na grzbiecie i pompona na końcu precla? :cool3: :cool3: :lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...